Apie mus

Kiekvienam žmogui per gyvenimą tenka ieškoti specialisto pagalbos. Technika genda, mylimi baldai dėvisi, kartais, be priežasties sustoja laikrodis ir, paskatintas pro langą plūstančio rudeniško skersvėjo, krenta bei suskaldo svetainės plyteles.

Kas belieka, kuomet visa tai nutinka?

Daugelis žmonių ieškodami meistrų ar specialistų internete, pasimauna užsakę paslaugas iš asmenų, kurie į savo darbą žiūri nerimtai. Matydami, kad užsakovas vienu ar kitu atveju neturi reikiamų žinių, stipriai pakelia kainą ar darbą atlieka nekokybiškai. To rezultatas – permoka už prastai atliktus darbus, po kelių dienų ar savaičių vėl lašantis vamzdis bei naujo meistro paieškos. Taigi, dvigubos išlaidos. Būdami jauni ir patyrę tą patį, paklausėme savęs, kaip to išvengti?

Ir, radome sprendimą.

Iskviesk.lt projektas gimė iš noro sukurti platformą, kurios pagalba būtų randami patyrę ir sąžiningi specialistai ar įmonės. Specialistai, kuriems pirmiausiai rūpi teigiamas kliento atsiliepimas, o ne jo piniginės švarinimas. Tai bendruomenė, kurioje vertinamas profesionalumas ir žmogiškumas.

Kruopščiai dirbantys staliai

Misija: surasti geriausius meistrus ir specialistus

Iskviesk.lt, tai nėra įmonė tiesiogiai užsiimanti technikos remontu, geodeziniais matavimais, plyteliu klojimu ar kt. Mūsų komanda orientuota į puikių specialistų paiešką ir jų populiarinimą. Tuo pačiu, išskirtinį dėmesį skiriame Iskviesk.lt svetainės lankytojų paliekamiems atsiliepimams, jų peržiūrai ir vertinimui. Tikime, kad tik Iskviesk.lt bendruomenės įsitraukimas ir mūsų asmeninis darbas gali padėti rasti gerus darbininkus ir, esant poreikiui, vykdyti tinkamą jų rotaciją.

Laimingas meistras

Kokią vertę kuria Iskviesk.lt?

Patikrinti specialistai.

Skelbimų portaluose rasite šimtus santechnikų, elektrikų, mechanikų, dažytojų ar valytojų, bet ar tikrai neprašausite? Mūsų specialistai dirba, kad rastų patikimus žmones ir Jums nereikėtų raudonuoti dėl jų atlikto “darbo”.

Kokybė.

Siekiame, kad mūsų reklamuojami specialistai būtų savo amato profesionalai, dėl to kreipiame išskirtinį dėmesį jų darbų kokybei. Išsilavinimas, reikiama technika, įrankiai, ilgametė darbo patirtis, charakterio tipas – visi šie aspektai yra kruopščiai vertinami prieš pasidalinant specialisto kontaktais.

Kaina.

Šalia aukštų kokybės standartų, ne paslaptis, norime, kad profesionalios paslaugos būtų prieinamos ir įkandamos kiekvienam gyventojui. Dėl to, norime, kad mūsų partneriai-specialistai išliktų konkurencingi ne tik darbų kruopštumu, bet ir kaina.

Greitis.

Patvinę namai, trupančios lubos, sugedęs televizorius ar šaldytuvas – kiekviena tokio tipo problema nutinka nelauktai, o sprendimo trokštame skubiai. Greitis – dar viena vertybė, kurią puoselėjame ir stengiamės užtikrinti, kai tai įmanoma.

Kokių paslaugų teikėjus galite rasti Iskviesk.lt portale?

Visų, kurios šiuo metu yra mūsų internetinėje svetainėje. Iskviesk.lt komanda pastoviai plečia partnerių tinkla, rengia naujų paslaugų puslapius. Mūsų ilgametis tikslas yra surinkti visų įmanomų sričių profesionalus ir turėti jiems dedikuotus paslaugų puslapius. Tad, jeigu šiuo metu nerandate norimo meistro ar specialisto – parašykite mums laišką su rekomendacija (tą padaryti galite užėję į mūsų kontaktų puslapį) ir mes pasirūpinsime, jeigu tik matysime poreikį, kad ši paslauga atsidurtų mūsų svetainėje kartu su atrinkto darbininko ar įmonės kontaktiniais duomenimis.

Atsakomybė už teikiamas paslaugas

Kadangi nesame įmonė ar asmenys tiesiogiai teikiantys Jums paslaugas, neatsakome už meistrų ir specialistų atliekamus darbus. Visgi, jeigu susiduriate su nepatogia situacija, parašykite atsiliepimą apie vieną ar kitą specialistą (tą galite padaryti užpildę formą mūsų kontaktų skiltyje). Jeigu neigiamų atsiliepimų apie konkretų asmenį daugės, spręsime dėl jo pakeitimo kitu profesionalu. Mums svarbi Jūsų nuomonė, norime didžiuotis savo partnerių darbų ir labiau už viską norime, kad juo didžiuotumėtės Jūs.

Iškvieskite vieną iš mūsų specialistų jau šiandien!

Patenkintas krautuvo vairuotojas sandelyje