Atliekų išvežimas Vilniuje

Atliekų išvežimas

Patikėkite atliekų išvežimą profesionalams!

Surenkame ir išvežame įvairiausio tipo atliekas. Pasirūpiname jų utilizavimu pagal visus aplinkosaugos reikalavimus.

Kokias paslaugas teikiame?

Mūsų įmonė teikia įvairių atliekų bei nereikalingų senų daiktų išvežimo paslaugas Vilniuje bei visoje Vilniaus apskrityje. Bendradarbiaujame ir padedame atsikratyti pasenusių daiktų, statybinių atliekų bei įvairių kitų šiukšlių ne tik privatiems gyventojams, bet ir verslams – tad mielai aptartume būtent jūsų poreikius.

Mūsų profesionali komanda užtikrins greitą ir tvarkingą šiukšlių bei pasenusių baldų ar įrangos surinkimą ir išvežimą jums patogiu laiku ir už prieinamiausią kainą. Taip pat teikiame įvairias papildomas išnešimo bei išmontavimo paslaugas, priklausomai nuo jūsų norų.

Pasirūpinsime, kad jūsų užsakymas būtų greitai vykdomas, atliekos, nebereikalingi baldai, buitinė įranga ar kiti daiktai būtų surinkti, išvežti ir utilizuoti pagal visus reikalavimus, užtikrinant aplinkos švarą ir saugumą gamtai.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Kokio tipo atliekas išvežame?

Kartais nepagalvojame, kad atliekų išvežimas yra kur kas platesnė sąvoka, nes tai nėra tik šiukšlių ar senų padangų išgabenimas. Skirtingų atliekų surinkimas ir išvežimas apima įvairiausio tipo daiktus, kurių utilizavimas reikalauja įstatymiškai atitinkamų procesų. Žemiau norėtume pateikti keletą įvairaus tipo atliekų pavyzdžių, kuriuos taip pat galime padėti jums išgabenti:

 • Pasenusių įvairaus dydžio baldų, karnizų, čiužinių, kilimų išvežimas
 • Nebereikalingos elektronikos ir įrankių išvežimas
 • Įvairaus tipo buitinės technikos, grilių ir kitų prietaisų išvežimas
 • Statybinių atliekų išvežimas
 • Lauko baldų išvežimas
 • Įvairiausių gamtinių bei žaliųjų atliekų išvežimas
 • Stambiagabaričių atliekų bei metalo laužo išvežimas
 • Mažylių vežimėlių, batutų bei kitų panašaus tipo daiktų išvežimas
 • Naminių gyvūnų bei paukščių narvų, guolių, draskyklių, akvariumų bei kitų panašaus tipo daiktų išvežimas
 • Įvairios sporto įrangos bei treniruoklių išvežimas
 • Gamybinių, logistinių atliekų išvežimas
 • Įvairiausių kitų nepavojingų atliekų išvežimas

Kadangi, kaip matome, atliekų išvežimas apima kur kas įvairesnę daiktų ir šiukšlių amplitudę, tad mielai detaliau aptartume jums iškilusią situaciją bei kokio tipo atliekas norėtumėte išgabenti. Taip pat miela suderintume tinkamiausią laiką ir efektyviai

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Priežastys, dėl kurių verta užsakyti profesionalias atliekų išvežimo paslaugas

Kaip ir jūs, mūsų klientai dažnu atveju užsako profesionalias atliekų išvežimo paslaugas dėl įvairių priežasčių, tokių kaip:

 • Laiko stygius – didelis užimtumas neleidžia skirti pakankamai laiko pasirūpinti tokių atliekų paruošimu, transportavimų ir pašalinimu.
 • Teisingas atliekų atsikratymas – nežinome, kaip ir kurioje vietoje tiksliai reikėtų palikti skirtingo tipo atliekas bei daiktus. Taip pat nesame tikri, kaip teisingai reikėtų išrūšiuoti įvairaus tipo atliekas.
 • Neturite tinkamų priemonių ar transporto – saugiai išmontuoti ir paruošti įvairią techniką išvežimui gali prireikti tiek žinių ir įrankių, tiek ir atitinkamo transporto.
 • Dėl asmeninių priežasčių ar sveikatos būklės – nėštumas ar kitokia sveikatos būklė, dėl kurios negalite kelti sunkesnių daiktų ir būtų reikalinga atitinkama profesionali pagalba, norint išvežti įvairias atliekas ar senus daiktus.
 • Norite komfortiškai ir patogiai atsikratyti senais daiktais – labiau būtumėte linkę paskirti šį laiką šeimai ar kitiems prioritetams, tad norėtumėte, kad senų daiktų, buitinės technikos ar kitų atliekų išvežimu būtų pasirūpinta už jus.
 • Norite, kad pasenę daiktai ir kitos atliekos būtų išvežti ir utilizuoti pagal visus saugos reikalavimus – mūsų ekspertai užsakymus atlieka kruopščiai ir pagal visus įstatymo tvarka nustatytus aplinkosaugos reikalavimus.

Profesionalių paslaugų užsakymas leis jums ne tik sutaupyti laiko bei patogiai atsikratyti ir išvežti namuose, garaže, rūsyje, sandėlyje ar kitoje vietoje sukauptas atliekas. Bet tuo pačiu galite būti ramūs, kad jūsų atliekomis bus pasirūpinta atitinkamai ir kokybiškai, taip išsaugant gamtą ir užtikrinant ekologiškus procesus.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Atliekų išvežimo kainos

Jūsų patogumui tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims yra galimi įvairūs apmokėjimo būdai. Atliekų išvežimo paslaugų kaina varijuoja nuo įvairių faktorių, todėl kiekvieną atvejį vertiname atskirai. Taikome įvairias nuolaidas, ypač jei planuotumėte išvežti daugiau daiktų.

Norėtume paminėti, kad kaina taip pat priklausys nuo šių faktorių:

 • Atliekų tipas
 • Atliekų kiekis
 • Atliekų ir daiktų svoris bei gabaritai
 • Kaip greitai norėtumėte išvežti reikiamus daiktus
 • Ar būtų reikalingos papildomos paslaugos

Planuojate išvežti atliekas? – skambinkite ir mes mielai jus konsultuosime bei rekomenduosime geriausią išvežimo būdą net ir kombinuotoms paslaugoms. Užsakius didesnį kiekį, būtinai atsižvelgsime ir suteiksime palankiausią kainos pasiūlymą.

Atliekų išvežimo paslaugų užsakymas ir eiga

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Siųsti užklausą