Stambiagabaričių atliekų išvežimas Vilniuje

Didelių gabaritų atliekų išvežimas

Atsikratykite stambiagabaritėmis atliekomis be rūpesčių!

Siekiant užtikrinti aplinkos švarą ir išvengti su visuomenės sveikata susijusios rizikos, būtina pasirūpinti tinkamu stambiagabaričių atliekų utilizavimu. Todėl siūlome pasinaudoti negabaritinių atliekų išvežimo paslaugomis Vilniuje ir Vilniaus apskrityje ir taip, taupant brangų jūsų laiką, saugiai ir tinkamai atsikratyti nebereikalingų didelių atliekų. Šias paslaugas teikiame tiek fiziniams asmentims, tiek ir įmonėms.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kas laikoma stambiagabaritinėmis atliekomis

Stambiagabaritės atliekos, dar vadinamos didelėmis arba negabaritinėmis atliekomis, – tai daiktai, kurie yra per dideli, kad juos būtų galima išmesti į įprastus buitinių šiukšlių konteinerius.

Didelių gabaritų atliekoms paprastai priskiriami dideli daiktai, tokie kaip:

 • Baldai;
 • Čiužiniai;
 • Stambi buitinė technika (dujinės vyryklės, šaldytuvai, indaplovės ir kt.)
 • Mediniai padėklai (paletės);
 • Seni kilimai;
 • Radiatoriai;
 • Durys;
 • Lentos;
 • Langai;
 • Antrinės žaliavos;
 • Dviračiai;
 • Stambios pakuotės

Kitomis didelių gabaritų atliekomis gali būti padangos, kieme sukaupti ir niekam nebetinkami daiktai, užimantys daug vietos, kurių negalite išmesti į įprastą šiukšlių konteinerį.

Trumpai tariant – tai didelės apimties atliekos, kurių utilizavimui jas reikia nugabenti į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Stambiagabaričių šiukšlių surinkimas ir išvežimas

Pasirūpinti didelių šiukšlių išvežimu patiems, gali būti gan sudėtinga ir brangu. Ypač, jei prikauptos atliekos yra sunkiai ardomos, o patys neturite išgabenimui tinkamo transporto ar gyvenate toliau nuo stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelės. Dėl to, rekomenduojame šį darbą patikėti profesionalams.

Stambių atliekų išvežimas fiziniams asmenims

Atvykę pas jus, surinksime visas stambias atliekas, kuriomis norite atsikratyti, tad jums nereikės gaišti savo brangaus laiko senų baldų ardymui, ar atliekų pakrovimui į priekabą. Visa tai atliks mūsų specialistai. Paskambinkite mums dėl konsultacijos, kurios metu įvertinsime:

 • Kokia transporto priemonė bus optimaliausia pagal jūsų turimą atliekų tipą ir kiekį;
 • Kokia bus sukauptų didelių atliekų surinkimo ir išvežimo kaina iš jūsų objekto;
 • Sutarsime Jums patogų didelių gabaritų atliekų paėmimo laiką.

Stambiagabaričių atliekų išvežimo kainos skaičiuoklė

Atliekų kiekis kubiniais metrais:

Vieno darbuotojo laiko sąnaudos:

Tai yra tik preliminari kaina. Tikslią paslaugų kainą sužinokite konsultacijos metu.

Stambiagabaričių atliekų išvežimas įmonėms

Puikiai suprantame iššūkius, su kuriais kompanijoms tenka susidurti, norint atsikratyti stambiagabaričių atliekų:

 • Didelių daiktų šalinimo sąnaudos ir logistikos sudėtingumas. Didelių gabaritų atliekas gali būti sudėtinga saugiai ir efektyviai transportuoti ir šalinti, todėl gali padidėti įmonių atliekų išvežimo išlaidos.
 • Vietos stoka, kurioje būtų galima laikyti didelių gabaritų atliekas, kol jas bus galima tinkamai pašalinti.
 • Didelių gabaritų atliekų šalinimo poveikis aplinkai. Daugelyje didelių daiktų, pavyzdžiui, baldų ir prietaisų, gali būti medžiagų, kurios yra kenksmingos aplinkai, jei nėra tinkamai šalinamos. Dėl to įmonėms gali tekti ieškoti, kas stambiagabarites atliekas galėtų tinkamai išardyti, kad būtų užtikrinta, jog jos būtų pašalinamos ekologiškai.

Susisiekite su mūsų specialistais ir pasikalbėkime, kaip visus šiuos iššūkius galėsime išspręsti už jus!

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Paslaugų atlikimo eiga

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės atliktais darbais

 1. Susisiekite. Skambinkite telefonu arba pateikite užklausos formą, kurioje galite nurodyti svarbiausias su užsakymu susijusias detales: Jūsų lokacija, atliekų tipas, stambiagabaričių atliekų kiekis, ar pageidautumėte atliekų išardymo paslaugos ir pan.
 2. Konsultacija. Jums užpildžius užklausos formą, mūsų specialistai su jumis susisieks telefonu, siekiant tiksliau įvertinti užsakymą. Konsultacijos metu dažniausiai įmanoma suderinti ir galutinę stambiagabaričių atliekų išvežimo kainą.
 3. Sutarties pasirašymas. Fiziniams asmenims, jei dar nesate pasirašę stambiagabaričių atliekų tvarkymo sutarties, galime pasiūlyti trišalę neterminuotą sutartį. Ji yra pasirašoma tarp užsakovo (jūsų), stambiagabaričių atliekų vežėjo (mūsų) ir galutinio atliekų tvarkytojo. Tokia sutartis, remiantis naujausiu atliekų tvarkymo įstatymu, yra privaloma.
 4. Laiko ar grafiko suderinimas. Suderinsime jums patogų paslaugos atlikimo laiką ar grafiką, kuriuo galėsime jūsų stambių atliekų išvežimu pasirūpinti reguliariai.
 5. Paslaugos atlikimas. Sutartu laiku, atvyks mūsų komanda, kuri pakraus atliekas į transportą ir išrašys atliekų išvežimo aktą (arba atliekų priėmimo – perdavimo aktą, esant poreikiui). Taip pat, bus užfiksuojamas atliekų kiekis.
 6. Atsiskaitymas. Galime pasiūlyti keletą atsiskaitymo būdų. Fiziniams asmenims, atsiskaitymas galimas grynaisiais pinigais arba pervedimu, po paslaugos atlikimo arba išankstiniu pervedimu prieš atliekant paslaugą. Įmonės gali atsiskaityti išakstiniu būdu, pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą, arba po paslaugos atlikimo, pagal sąskaitą-faktūrą.
 7. Pristatymo atliekų tvarkytojui deklaracija. Išvežus atliekas, sąvartyne gaunama atliekų priėmimo deklaracija su tiksliu atliekų svoriu. Jei bus poreikis, atsiųsime iš sąvartyno gautą deklaracijos kopiją, kuri patvirtina, kad atliekos yra pristatytos galutiniam atliekų tvarkytojui
Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Nemokamas stambiagabaričių atliekų išvežimas

Dauguma miestų ir savivaldybių siūlo didelių gabaritų atliekų išvežimo paslaugas. Dažniausiai, savivaldybes aptarnaujančios įmonės, vieną arba du kartus per metus gali pasiūlyti nemokamą stambių gabaritų atliekų išvežimą, tad jei tokių stambių šiukšlių turite daug, tikėtina, kad jų atsikratymas jums vistiek kainuos.

Teisė gauti didelių gabaritų atliekų surinkimo paslaugas nemokamai gali skirtis, todėl svarbu pasidomėti būtent jūsų regioną aptarnaujančios įmonės sąlygomis.

Galimi netinkamo didelių gabaritų atliekų šalinimo pavojai

Netinkamai šalinant stambiagabarites atliekas gali būti užteršta ir padaryta žala aplinkai.

Pavyzdžiui, dėl išmestų baldų ar stambių elektronikos prietaisų, į orą ar vandenį gali išsiskirti kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali turėti neigiamą poveikį žmonių sveikatai ir aplinkai.

Be to, netinkamai šalinamos stambiagabaritės atliekos gali kelti pavojų saugumui, pavyzdžiui, pritraukti kenkėjus.

Patarimai, kaip tinkamai paruošti didelių gabaritų atliekas surinkimui

Norint tinkamai pasinaudoti didelių gabaritų atliekų surinkimo paslaugomis, svarbu tinkamai paruošti atliekas paėmimui.

Tai gali apimti didelių daiktų, pavyzdžiui, baldų, išardymą ir jų padėjimą į nurodytą vietą paėmimui.

Taip pat svarbu iš daiktų pašalinti visas pavojingas medžiagas, pavyzdžiui, baterijas ar chemines medžiagas, prieš juos išmetant.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Vilniuje

 • Graičiūno g. 36C
 • Liepkalnio g. 113B
 • Pilaitės pr. 50
 • Pramonės g. 209S
 • Pumpėnų g. 10

Alternatyvūs didelių gabaritų atliekų šalinimo būdai

Turime paminėti, kad yra ir kitų didelių gabaritų atliekų šalinimo būdų, ne tik naudojantis surinkimo ir išvežimo paslaugomis.

Viena iš galimybių – atiduoti dar tinkamus naudoti daiktus labdaros organizacijoms ar perdirbimui, kai tai įmanoma padaryti.

Tikime alternatyviais atliekų šalinimo būdais ir domimės jais, kad sumažintumėte į sąvartynus vežamų atliekų kiekį.

Siųsti užklausą