Senų baldų išvežimas Vilniuje

Baldų išvežimas

Baldų išvežimas dar niekada nebuvo lengvesnis!

Išvežame įvairaus tipo, dydžio ir svorio baldus Vilniuje bei apskrityje. Taip pat teikiame išmontavimo bei kitas papildomas paslaugas. Norite pasitarti? – Susisiekime!

Tinkamo senų baldų utilizavimo svarba

Seni baldai, kaip ir bet kokie kiti namų apyvokos daiktai, gali užimti vertingą vietą mūsų namuose ir sukelti netvarką. Tačiau tinkamai atsikratyti senų baldų svarbu dėl kelių priežasčių. Seni baldai gali užimti daug vietos sąvartynuose, taip prisidėdami prie atliekų ir taršos. Be to, tam tikrų tipų senuose balduose gali būti pavojingų medžiagų, pavyzdžiui, cheminių medžiagų ar antipirenų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai ir žmonių sveikatai, jei nėra tinkamai šalinamos.

Netinkamai palikus prie buitinių atliekų ir atsikračius senų naudotų baldų, pavyzdžiui, lovų, kėdžių, komodų, kavos staliukų ar kitų baldų, galite užsitraukti bendruomenės nemalonę ir baudas. Tai ne tik sukelia aplinkinių pasipiktinimą bei pavojų vaikams, bet ir didina taršą visiems aplinkiniams.

Svarbu paminėti, kad net ir seni baldai gali būti perdirbami. Tai dar vienas stimulas pašalinti senus baldus ekologišku būdu, nes taip prisidėsite prie šiukšlių kiekio mažinimo ir suteiksite galimybę jūsų senam baldui būti panaudotam kitokia paskirtimi.

Naudodamiesi tinkamomis senų baldų surinkimo ir išvežimo paslaugomis, galime užkirsti kelią šiems galimiems pavojams ir apsaugoti savo bendruomenes bei aplinką.

Paslaugų atlikimo eiga

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės atliktais darbais

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kas yra seni baldai?

Seni baldai – tai bet kokie baldai, kurie nebėra naudingi ar reikalingi, nesvarbu, ar jie sulūžę, susidėvėję, turintys defektų ar tiesiog nebeatitinka savininko poreikių ar skonio. Dažniausi nebereikalingų baldų pavyzdžiai yra senos sofos, kėdės, stalai, rašomieji stalai, lovos ir komodos. Kai kuriais atvejais seni baldai taip pat gali būti antikvariniai arba senoviniai daiktai, kurie gali turėti sentimentalią vertę, tačiau nebėra funkcionalūs ar praktiški ir jų taip pat nesiruošiate restauruoti bei atnaujinti. 

Kokio tipo baldus išardome, išnešame, išvežame?

Mūsų komanda teikia įvairių tipų baldų išmontavimo bei išvežimo paslaugas tiek iš gyvenamųjų, tiek iš įmonių, komercinių patalpų ar gamybinių erdvių. Kai kurie įprasti baldų tipai, su kuriais susiduriame dažniausiai:

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Pavojus sveikatai ir aplinkai, netinkamai atsikratant senų baldų

Netinkamas senų baldų šalinimas gali kelti rimtą pavojų aplinkai ir sveikatai. Kai seni baldai yra tiesiog išmetami į sąvartynus, jie gali užimti daug vietos, todėl didėja bendras atliekų kiekis ir tarša. Be to, senuose balduose gali būti pavojingų medžiagų, pavyzdžiui, cheminių medžiagų ar antipirenų, kurios gali patekti į dirvožemį ir vandens telkinius, užteršti aplinką ir pakenkti žmonių sveikatai. Netinkamai pašalinus senus baldus taip pat gali išsiskirti šiltnamio efektą sukeliančios dujos, pavyzdžiui, metanas, o tai prisideda prie klimato kaitos.

Būtent todėl siūlome profesionalias senų ir panaudotų baldų išvežimo paslaugas Vilniaus mieste ir visoje apskrityje. Ne tik greitai ir efektyviai išardysime, išnešime ir išvešime jūsų baldus, bet ir pasirūpinsime, kad jie būtų nugabenti ir atitinkamai išrūšiuoti galutinio atliekų tvarkytojo priežiūroje.

Senų baldų surinkimo ir išvežimo paslaugų apžvalga bei kainos

Minkšti baldai
PavadinimasKaina
Sofa-lova30-40€
Minkštų baldų kampas50-60€
Sofa + 2 foteliai50-60€
Fotelisnuo 10€
Lova20-40€
Čiužiniai10-20€
Korpusiniai baldai
PavadinimasKaina
Drabužių spinta (1 metras į plotį )nuo 25 €
Sekcija (1 metras į plotį )nuo 25 €
Virtuvės spintelėsnuo 8 €
Kompiuterinis staliukasnuo 15 €
Komodosnuo 15 €

Mokėjimo sąlygos verslui

Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą
prieš paslaugos suteikimą

Apmokėjimas pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą
prieš paslaugos suteikimą

Mokėjimo sąlygos gyventojams

Išankstinis apmokėjimas pavedimu
el. bankininkystė*

Apmokėjimas pavedimu po paslaugos suteikimo
el. bankininkystė*

Apmokėjimas grynais pinigais, vietoje
po paslaugos suteikimo

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Norint tinkamai atsikratyti senų baldų, yra keletas galimybių. Daugelis miestų ir miestelių siūlo senų baldų surinkimo paslaugas, kai gyventojai gali susitarti dėl pasenusių ir nusidėvėjusių baldų paėmimo už tam tikrą mokestį. Šios tarnybos paprastai senus baldus nugabena į perdirbimo centrą arba sąvartyną, kur jie yra tinkamai pašalinami. Kai kuriais atvejais nebenaudojamų baldų išvežimo tarnybos taip pat gali pasiūlyti paaukoti baldus labdaros organizacijoms arba taupymo parduotuvėms, taip suteikdamos alternatyvą šalinimui.

Užsakius profesionalias senų nereikalingų baldų išvežimo paslaugas, kartu gaunate daugybę privalumų. Jūs galėsite būti ramūs, kad jūsų baldai bus tinkamai išardyti ir išrinkti, jums nereikės ieškoti krovėjų ar išvežimui tinkamo transporto. Taip pat jums nereikės ieškoti vietos, kur būtų galima išmesti pasenusius baldus ar rūpintis dėl tinkamo dalių išrūšiavimo.


Senų baldų surinkimo ir išvežimo paslaugų kaina priklauso nuo pasirinktų paslaugų, norimų pašalinti baldų kiekio bei tūrio. Kaina taip pat priklauso nuo to, kiek laiko gali užtrukti baldų demontavimas, išnešimas ir pakrovimas. Pavyzdžiui, jei baldų pakrovimas iš lauko užtrunka iki 30min., tokiu atveju pakrovimo paslauga būtų nemokama ir jums reikėtų susimokėti tik už patį senų baldų išvežimą.

Verta paminėti, kad padedame išvežti įvairaus tipo baldus. Tad žemiau rasite pateiktus preliminarius kainų pasiūlymus keletai skirtingų, tačiau dažnai pasitaikančių baldų rūšių. Norint išvežti daugiau baldų vienu metu, mielai pritaikome įvairias nuolaidas – tad būtinai skambinkite konsultacijai.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Kaip tinkamai paruošti senus baldus surinkimui ar išvežimui

Svarbu tinkamai paruošti senus baldus surinkimui arba išvežimui. Norėtume atkreipti jūsų dėmesį į žemiau pateiktus dalykus, kurie padėtų mūsų specialistams greičiau ir efektyviau išvežti jūsų senus panaudotus baldus:

  • Baldų valymas – reikėtų pasirūpinti, kad būtų pašalintas bet koks purvas ar šiukšlės. Baldai turėtų būtų neapkrauti nereikalingais daiktas ir paruošti ardymui/nešimui. Pačių baldų nebūtina judinti iš vietos – mūsų specialistai tai atliks už jus ir užtikrins, kad išnešimas nepakenktų jūsų kitiems daiktams. Taip išvengsite bereikalingų nubraukimų ar subraižymų.
  • Baldų išardymas (jei įmanoma) – galite išardyti atitinkamas baldų dalis, kurios padėtų patogiau išnešti baldą iš jūsų namų bei jį pakrauti transportavimui. Tačiau nepergyvenkite, jei patys negalite išardyti baldų ar tiesiog neturite tam tinkamų priemonių – mes taip pat teikiame baldų išardymo ir išmontavimo paslaugas, kurias galite užsakyti papildomai. Tokiu būdu galėsite būti ramūs, kad atvažiavę profesionalai turės visas reikiamas priemones ir darba greitai bei efektyviai atliks už jus.
  • Pavojingų dalių pašalinimas – prašytume pašalinti visas laisvas ar pavojingas dalis, pavyzdžiui, vinys ar aštrios briaunos, kurios galėtų pakenkti išnešant baldus iš jūsų namų. Jei šių dalių pašalinti neišeina, būtume dėkingi, jei galėtumėte identifikuoti jas mūsų specialistams, kurie šias dalis pašalins už jus.
  • Vietos užtikrinimas baldų išnešimui – norėtume atkreipti jūsų dėmesį, kad, prieš atvykstant mūsų specialistams, būtų galima pasirūpinti kitų baldų, tokių kaip foteliai, kėdės, staliukai, patraukimu į šalį, taip sukuriant laisvą praėjimą baldų išnešimui. Tai padės greičiau ir efektyviau išgabenti senus baldus iš jūsų namų.

Skirdami laiko tinkamam baldų paruošimui, galite palengvinti ir užtikrinti, kad surinkimo ar išvežimo komandai būtų lengviau ir saugiau dirbti. Taip pat galite prisidėti prie efektyvesnio ir greitesnio baldų išgabenimo.

Taip pat visada primename, kad senų baldų išvežimui galima apsvarstyti ir keletą alternatyvių metodų, tokių kaip baldų paskirties pakeitimas. Pavyzdžiui, nebenaudojamą komodą galima paversti knygų lentyna ar suolu. Tai gali būti įdomus ir kūrybiškas būdas seniems baldams suteikti naują gyvenimą ir paįvairinti savo interjerą naujomis detalėmis, tuo pačiu išlaikant ir perpanaudojant savo pasenusius baldus. Jei norėtumėte daugiau sužinoti ir apie kitus alternatyvius sprendimus, žemiau esame pateikę ir daugiau pasiūlymų jūsų patogumui, kuriuos tikrai būtų verta apsvarstyti.

Alternatyvūs senų baldų šalinimo būdai

Norėtume su jumis pasidalinti ir keletu kitų pasenusių baldų šalinimo/perpanaudojimo būdų:

Padovanoti labdarai – jei norite atsinaujinti savo baldus, tačiau manote, kad jūsų esami baldai dar nėra seni ar sulūžę ir toliau gali būti naudojami, puikus būdas būtų juos atiduoti labdarai. Labdaringos bendrijos pasirūpins, kad jūsų panaudoti baldai pasiektų ir džiugintų naujus savininkus, kurie nebūtinai galėtų leisti sau tokį atsinaujinimą. Taip neužteršite gamtos ir pradžiuginsite kitus žmones.

Bažnyčios bei kitos socialinės bendruomenės – pasidomėkite, galbūt šioms bendruomenėms praverstų papildomi baldai. Dažnu atveju tikrai surasite kam perduoti savo nebereikalingus ir vietą užimančius baldus.

Paklauskite kaimynų – galima nustebti, tačiau kartais sprendimas yra visai šalia jūsų namų durų. Visada vertėtų pasikalbėti su kaimynais, galbūt jiems reikėtų panaudotų, bet dar puikios būklės baldų, kuriuos būtų galima panaudoti namuose arba sode. Tokiu būdu galėsite sėkmingai atiduoti savo nebereikalingus baldus.

Parduokite panaudotus baldus – jei manote, kad jūsų baldai yra mažai panaudoti, bet dar tikrai išlaikę savo kokybę ir gali būti naudojami toliau, galite mėginti juos parduoti kitiems.

Senų baldų pervežimas į sodą ar sodybą – tokiu būdu ne tik papildysite savo turimus baldus kitoje sodyboje, kur praleidžiate dalį savo vasaros laiko, ir taip leisite jiems toliau sėkmingai atlikti savo paskirtį. Taip pat prisidėsite prie išmestų baldų sankaupų mažinimo sąvartynuose ir tokiu būdu užsitikrinsite ekologišką sprendimą.

Apibendrinimas

Apibendrinant galima pasakyti, kad ekologiškų senų baldų išardymo ir išvežimo paslaugų naudojimas gali būti labai naudingas dalykas. Tai ne tik palengvina šalinimo procesą ir padaro jį saugesnį, bet ir padeda saugoti aplinką bei remti bendruomenę. Laikydamiesi pateiktų patarimų ir apsvarstydami alternatyvius šalinimo būdus, galite atsikratyti senų baldų atsakingai ir tvariai, taip užtikrindami švaresnę ateitį sau ir kitiems.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Dažniausiai užduodami klausimai

Baldo suirimo laikas priklauso nuo jo tūrio bei medžiagų, iš kurių yra pagamintas ir kuriomis yra padengtas tam tikras baldas. Pavyzdžiui, paprasta medinė kėdė sąvartyne suirtų per apytiksliai 13 metų. Tačiau, jei jos paviršius padengtas laku, dažais ar kitokiomis medžiagomis, tai automatiškai prailgina suirimo laiką. O viso irimo periodo metu, cheminės medžiagos teršia gamtą.

Taip, jūsų pasenę baldai tikrai gali būti perdirbti. Patikrinkite, ar yra perdirbimą patvirtinanti etiketė. Jei yra, vadinasi baldas yra pagamintas iš perdirbamų medžiagų ir sėkmingai gali būti perdirbtas. Jeigu vis dėlto manote, kad jūsų baldas dar gali būti panaudotas, paaukokite jį kokiai nors vietinei bendruomenei arba susisiekite su mumis dėl ekologiškų baldų išvežimo ir utilizavimo paslaugų.

Taip, surenkame ir išvežame įvairaus tipo baldus. Taip pat pasirūpiname, kad jūsų panaudoti baldai būtų tinkamai išrūšiuoti.

Skambinkite arba rašykite užklausą ir mielai jums pateiksime tikslią užsakymo kainą, priklausomai nuo jūsų poreikių.

Tinkamai nepasirūpinus, didelė dalis išmestų baldų atsiduria sąvartynuose, taip didindami šiukšlių kiekį ir taršą gamtai. Būtent todėl rekomenduojame pasirūpinti atitinkamu baldų išvežimu patiems arba užsakyti panaudotų baldų išvežimo paslaugas, kurių metų profesionalai ne tik sutaupys jums laiko, bet ir užtikrins ekologišką procesą.

Normaliomis sąlygomis, privatūs asmenys galėtų tikėtis paslaugos teikimo už 1 – 2 darbo dienų nuo susitarimo. Verslo atstovai – už 3 – 5 darbo dienų. Dėl ekstra skubaus išvežimo skambinkite konsultacijai.

Negalima, nes tai nėra etiška jūsų kaimynų atžvilgiu bei už aplinkos teršimą galite gauti baudą.

Jūsų baldai būtų išgabenami į atitinkamą atliekų rūšiavimo stotį, kur jie toliau būtų sutvarkyti pagal visus gamtosaugos procesus.

Ne, baldai, kuriuos ruošiate išvežimui, neprivalo būti supakuoti. Mūsų specialistai išardys bei išneš baldus už jus.

Sunkiausiai suyra stiklas. Būtent stiklas bakterijoms ir kitiems mikroorganizmams nėra tinkamas kaip maisto šaltinis, todėl tai nepaspartina stiklo suirimo periodo. Norint išsaugoti gamtą yra tiesiog privalu kokybiškai ir atitinkamai atsikratyti staliukais ar kitais senais baldais, kurie turi stiklinių dalių.

Pasak Europos aplinkos agentūros, kiekvienais metais europiečiai išmeta daugiau kaip 10 milijonų tonų baldų. Būtent dėl tokių skaičių, atinkamas panaudotų baldų atsikratymas tampa dar svarbesnis mūsų visų aplinkai.

3 didžiausios problemos, kurios taip pat kyla ir dėl netinkamo panaudotų baldų atsikratymo, yra toksinai, filtratai ir šiltnamio efektą sukeliančios dujos.

Taikome keletą apmokėjimo būdų. Privatūs gyventojai gali apmokėti išankstinių pavedimu prieš suteikiant paslaugas arba po paslaugų suteikimo, arba grynaisiais pinigais po paslaugų suteikimo. Juridiniams asmenims taikome galimybę pasirinkti apmokėti paslaugas pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą prieš tai, kai yra suteiktos paslaugos, arba pagal sąskaitą-faktūrą po išvežimo paslaugų suteikimo. Rekomenduojame iš anksto informuoti mus, kokiu būdu planuosite atsiskaityti už suteiktas paslaugas.

Į kainą įeina baldų išnešimas be lifto iki penkto aukšto įskaitant. Nuo šešto aukšto ir aukščiau naudotumėmės liftu. Jeigu name nėra lifto, o reikėtų išnešti baldus iš šešto aukšto ar aukščiau, būtų taikomas papildomas mokestis. Susiskambinkime ir mielai konsultuosime jus pagal jūsų situacija ir poreikius.

Siųsti užklausą