Buitinės Technikos išvežimas Vilniuje

Buitinės Technikos išvežimas

Senos buitinės technikos išvežimas gali būti tikras iššūkis. Mes – visų tipų buitinės technikos prietaisų išvežimo ekspertai. Esame čia tam, kad padėtume Jums susigrąžinti užimtą erdvę!

Ar jūsų namuose senas šaldytuvas užima brangią vietą? Sugedusi skalbimo mašina tiesiog stovi nenaudojama ir kaupia dulkes?

Didžiuojamės savo klientams teikdami aukščiausio lygio buitinių prietaisų išvežimo paslaugas visoje Lietuvoje. Mūsų patyrusių specialistų komanda pasirūpins visais išvežimo proceso aspektais, užtikrindama, kad jūsų buitinė technika bus tinkamai pašalinta ir kuo mažiau trikdys jūsų gyvenimą.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Buitinės technikos prietaisai, kuriuos išgabensime!

Sugedusios ar nenaudojamos stambios buitinės technikos išvežimas gali priklausyti nuo daugybės aspektų, tokių kaip prietaisų dydis ar svoris. Taip pat – ar nebereikalingoje technikoje gali būti pavojingų aplinkai medžiagų. Siekiant, kad Jums apie tai nereikėtų sukti galvos, mes pasirūpiname tinkamu šių buitinių prietaisų atliekų utilizavimu už Jus:

Šių prietaisų negalima išmesti į įprastas šiukšliadėžes, nes juose yra pavojingų medžiagų, tokių kaip šaldymo skystis, gyvsidabris, švinas ir kitos toksiškos cheminės medžiagos. Šios medžiagos gali pakenkti aplinkai ir žmonių sveikatai, jei jos tinkamai neišmetamos. Profesionalios išvežimo tarnybos turi patirties, kaip saugiai ir atsakingai elgtis su šiomis medžiagomis, užtikrinant, kad jos būtų perdirbtos arba pašalintos laikantis aplinkosaugos taisyklių.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kodėl turėtumėte rinktis mūsų buitinių prietaisų išvežimo paslaugą?

Be jūsų laiko taupymo ir susijusių rizikų išvengimo, yra ir daugiau naudų, kurias gaunate, užsisakę mūsų paslaugas. Štai keletas pagrindinių priežasčių, dėl kurių mūsų buitinių prietaisų išvežimo paslaugomis pasitiki tiek verslas, tiek fiziniai asmenys visoje Lietuvoje:

 • Ekspertizė: Mūsų profesionalų komanda turi pakankamai žinių ir patirties, kad saugiai ir veiksmingai pašalintų visų tipų buitinę techniką, įskaitant tą, kurioje yra pavojingų medžiagų. Mes užtikriname, jog jūsų prietaisai būtų tinkamai utilizuojami, sumažinant poveikį aplinkai ir riziką sveikatai.
 • Patogumas: Naudotos buitinės technikos išvežimas gali būti daug laiko ir streso reikalaujantis procesas, ypač jei nesate tikri, kaip tinkamai ją pašalinti ar išmontuoti. Mūsų paslauga – tai sprendimas be rūpesčių, nes atliekame visus išvežimo proceso darbus nuo pradžios iki pabaigos. Tai reiškia, kad galite susitelkti į kitas svarbias užduotis, o mes pasirūpinsime sunkiais darbais.
 • Ekonomiškumas: Galite manyti, kad sutaupysite, jei išmontavimu ir išvežimu pasirūpinsite patys, tačiau iš tikrųjų tai gali kainuoti kur kas brangiau. Stengiantis išimti įmontuojamą šaldytuvą ar indaplovę, pažeisti aplink esančius objektus yra lengviau, nei galvojate. Profesionalios išvežimo paslaugos turi įrangą ir kompetenciją greitai ir saugiai išmontuoti ir išvežti prietaisus, todėl sumažėja žalos jūsų turtui rizika, o jūs sutaupote laiko ir pinigų.
 • Sauga: Jei neturite tinkamų įrankių ar patirties, buitinės elektronikos išvežimas gali būti pavojingas. Mūsų komanda laikosi griežtų saugos taisyklių, kad užtikrintume jūsų turto ir mūsų darbuotojų saugumą išvežimo proceso metu.
 • Atsakingumas aplinkai: Įsipareigojame mažinti prietaisų šalinimo poveikį aplinkai. Laikomės visų taisyklių, susijusių su pavojingų atliekų šalinimu, ir stengiamės perdirbti arba pakartotinai panaudoti medžiagas, kai tik įmanoma. Pasirinkę mūsų paslaugą, galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų prietaisai šalinami ekologiškai atsakingai.

Trumpai tariant, samdydami profesionalias prietaisų išvežimo paslaugas galite sumažinti su prietaisų šalinimu susijusią riziką ir stresą, sutaupyti laiko ir pinigų bei užtikrinti, kad jūsų pasenusi buitinė technika bus šalinami tinkamai.

Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte paslaugą ir patys pajustumėte jos naudą.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Kaip vyksta buitinės įrangos išvežimas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės atliktais darbais

Siekiame, kad prietaisų išvežimo procesas mūsų klientams būtų kuo paprastesnis ir nekeltų streso. Štai, ko galite tikėtis, užsakydami šią paslaugą iš mūsų, žingsnis po žingsnio:

 1. Užsakymas: Susisiekime telefonu, el. paštu arba naudodami internetinę formą. Mūsų draugiška ir kompetentinga klientų aptarnavimo komanda mielai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir padės nustatyti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį išvežimo sprendimą.
 2. Konsultacija: Su jumis aptarsime preliminarias sąlygas ir kainas, kad įsitikintumėte, jog suprantate, ko tikėtis. Taip pat užregistruosime jūsų užsakymą ir pateiksime visus reikiamus dokumentus, pavyzdžiui, atliekų išvežimo sutartį.
 3. Tvarkaraščio sudarymas: Pateikę užsakymą, kartu su jumis suplanuosime jums tinkamą buitinės technikos atliekų išvežimo datą ir laiką.
 4. Užsakymo vykdymas: Išvežimo dieną mūsų profesionali ir patyrusi komanda atvyks į jūsų objektą ir atsargiai išveš jūsų prietaisus, stengdamiesi nepažeisti jūsų turto. Užfiksuosime atliekų kiekį ir pakrausime jas į savo transporto priemonę, kad galėtume išvežti.
 5. Apmokėjimas: Atlikę išvežimo darbus, pateiksime jums išsamią sąskaitą už suteiktas paslaugas. Sąskaitą galite apmokėti internetu, banko pavedimu arba grynaisiais pinigais vietoje.
 6. Sąvartyno deklaracija: Paprašius galime pateikti sąvartyno deklaracijos kopiją, patvirtinančią, kad atliekos buvo pristatytos galutiniam atliekų tvarkytojui (į sąvartyną). Ši deklaracija yra įrodymas, kad jūsų atliekos buvo pašalintos ekologiškai atsakingu būdu.
 7. Atsiliepimai: Mes vertiname jūsų atsiliepimus ir stengiamės užtikrinti puikų klientų aptarnavimą. Po išvežimo paprašysime jūsų atsiliepimų apie mūsų paslaugų kokybę. Jūsų atsiliepimai padeda mums nuolat tobulinti savo paslaugas ir geriau tenkinti klientų poreikius.
Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Buitinės technikos išvežimo kainos

Užtikriname konkurencingas prietaisų išvežimo paslaugų kainas. Paslaugos kaina priklauso nuo šalinamų prietaisų tipo ir kiekio. Taikome skaidrią kainų politiką ir pateikiame nemokamą, neįpareigojantį visų paslaugų preliminarų pasiūlymą konsultacijos metu.

Taip pat kartais taikomi specialūs pasiūlymai ir akcijos. Dažniau užsukite į mūsų svetainę arba susisiekite su mumis tiesiogiai ir teiraukitės apie galiojančius pasiūlymus.

Nemokamas buitinės technikos išvežimas

Nustatytose aikštelėse stambiagabaritės atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai, tačiau yra tam tikri apribojimai.

Kalbant apie buitinės technikos šalinimą, kiekvienas gyventojas (automobilio savininkas) į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles gali nemokamai atvežti ne daugiau kaip du vienetus senų televizorių, šaldytuvų, indaplovių ar kitos buitinės technikos per metus.

Neteisingo buitinių atliekų atsikratymo rizikos

Netinkamas senų buitinių prietaisų išvežimas gali turėti rimtų pasekmių ne tik aplinkai, bet ir žmonių sveikatai!

Poveikis aplinkai

Kai prietaisai išmetami į įprastas šiukšliadėžes, jie dažnai patenka į sąvartynus, iš kurių į dirvožemį ir vandenį gali patekti pavojingų cheminių medžiagų.
Prietaisus deginant, į orą gali išsiskirti nuodingų medžiagų. Dėl šio poveikio aplinkai gali būti užterštas dirvožemis ir vanduo, pablogėti oro kokybė, nukentėti augalai ir gyvūnai.

Poveikis žmonėms

Netinkamas prietaisų šalinimas taip pat gali kelti pavojų žmonių sveikatai. Prietaisuose esančios pavojingos medžiagos, pavyzdžiui, švinas, gyvsidabris ir šaldymo agentas, gali būti kenksmingos, jei patenka ant odos arba yra įkvepiamos. Tai gali sukelti kvėpavimo takų sutrikimus, odos sudirginimą ir kitus sveikatos sutrikimus.

Netinkamo buitinės technikos šalinimo pasekmės

Lietuvoje netinkamas senos buitinės technikos išvežimas yra rimtas pažeidimas, už kurį gresia baudos ir sankcijos. Už taisyklių sudarymą ir kontrolę, susijusius su pavojingų atliekų bei buitinių prietaisų šalinimu, yra atsakingas Lietuvos Aplinkos Apsaugos Departamentas. Už šių taisyklių nesilaikymą, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, yra skiriamos nemenkos baudos. Ir tai dar ne viskas – jei nustatomi sunkūs pažeidimai, susiję su žala gamtai ar sveikatai, už netinkamą buitinių atliekų šalinimą galė grėsti ir baudžiamoji atsakomybė!

Pasirinkę profesionalias prietaisų išvežimo paslaugas, galite padėti apsaugoti aplinką ir išvengti su netinkamu atliekų šalinimu susijusios sveikatos ir teisinės rizikos. Mūsų ekspertų komanda turi žinių ir patirties, kad saugiai ir atsakingai pašalintų jūsų prietaisus, todėl galite būti ramūs žinodami, kad prisidedate prie planetos apsaugos ir laikotės aplinkosaugos taisyklių.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Apibendrinant buitinių prietaisų išvežimo paslaugas

Įsipareigojame teikti aukščiausios kokybės buities įrangos išvežimo paslaugas, kurios padeda taupyti jūsų laiką ir sumažinti su netinkamu šalinimu susijusią riziką.

Neleiskite, kad seni, nereikalingi prietaisai užimtų vertingą vietą jūsų namuose. Užsisakykite išvežimo paslaugą pas mus jau šiandien ir patirkite patogumą bei ramybę, kurią suteikia profesionalių paslaugų pasirinkimas. Susisiekite su mumis dabar, kad suplanuotume išvežimo paslaugą arba paprašykite nemokamo, neįpareigojančio pasiūlymo.

Atminkite, kad teikiame:

 • Saugų ir ekologišką šalinimą;
 • Profesionalią ir patyrusią komandą;
 • Skaidrias ir konkurencingas kainas;
 • Patogias planavimo galimybes.

Rinkitės mus visiems prietaisų išvežimo poreikiams ir džiaukitės švaresne ir saugesne gyvenamąja erdve jau šiandien.

Dažniausi Klausimai

Kai įmanoma, prietaisus utilizuojame ekologiškai atsakingai, įskaitant jų perdirbimą arba dovanojimą.

Taip, mūsų komanda yra pasirengusi išvežti prietaisus iš bet kurio pastato aukšto ir imasi būtinų saugos priemonių, kad apsaugotų jūsų turtą.

Taip, daugeliu atvejų siūlome išvežimo paslaugas tą pačią dieną, priklausomai nuo mūsų grafiko ir užimtumo. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos.

Ne, pavojingų medžiagų išvežimą įtraukiame į standartinę prietaisų išvežimo paslaugų kainą.

Taip, mes taikome nuolaidas dideliam prietaisų kiekiui išvežti. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Siųsti užklausą