Drabužių valymas Kaune

Jokia tai paslaptis, kad įprasta, kiekvieno namuose esančia skalbykle, galima neblogai išplauti daugumą rūbų, tačiau viso purvo, dulkių ir riebalų, kurie susidaro laikui bėgant, šios mūsų kasdienės gelbėtojos, įveikti pilnai dažniausiai nesugeba. Profesionalus drabužių valymas, tuo tarpu, reiškia, kad jūsų mėgstamas garderobas bus išplautas didelio pajėgumo mašinų pagalba, naudojant pramoninio lygio skalbiklius. Taip mes galime užtikrinti, kad bus panaikintos sunkiai pašalinamos dėmės, kurių išvalyti namie gali ir nepavykti. Maža to, mūsų Kaune veikianti rūbų valykla pasirūpins, kad jūsų drabužiai tarnautų bei atrodytų lyg nauji daug ilgiau.

Kaune ir Kauno apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

+ 0
Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų

Kokius drabužius valome?

 • Paltai
 • Palaidinės
 • Švarkai
 • Balti rūbai
 • Suknelės
 • Kostiumai
 • Odiniai drabužiai
 • Spalvoti drabužiai
 • Sijonai
 • Kelnės
 • Vilnoniai rūbai
 • Kiti drabužiai

Savaime suprantama, kad daugumą drabužių galima plauti rankomis, panaudojant šiek tiek įprastų skalbimo priemonių. Tokiu pačiu būdu galima išvalyti ir daugumą dėmių. Vietoj lygintuvo galima išlyginti rūbus garais, o pačių delikačiausių rūbų nereikėtų dėti į skalbimo mašiną, kaip ir neskalbti kartu baltų bei spalvotų audinių bei visuomet tikrinti skalbimo rekomendacijas, esančias ant drabužių etikečių.

Tačiau šie dalykai užima daug laiko, todėl būtų daug paprasčiau, jei patikėtumėte savo drabužių valymą mums. Mūsų komandos specialistai yra ilgametę patirtį rūbų srityje sukaupę profeisonalai, kurie pasirūpins kokybišku jūsų kostiumų, suknelių, delikačių audinių, garsių prekinių ženklų drabužių valymu. Pranašumą rinkoje mums suteikia tai, kad nuolat investuojame į naujausias valymo technologijas ir patikimiausias priemones, todėl brangūs jūsų rūbai bus saugūs mūsų rankose.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Drabužių valymo sprendimai verslui ir gyventojams

Cheminis drabužių valymas

Skubus drabužių valymas

Sausas drabužių valymas

Ekologiškas drabužių valymas

KITOS PASLAUGOS

Įprastai, privatūs asmenys turi mažiau drabužių, kuriuos patiki valyti specialistams, nei viešbučiai, restoranai ar kiti verslo subjektai. Taip pat tendencinga, kad įmonėms prireikia profesionalių valymo paslaugų dažniau. Tačiau mes stengiamės būti lankstūs ir aptarnaujame abi šias klientų kategorijas ir stengiamės užtikrinti, kad visos mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos kiekvienam.

Štai keletas mūsų populiariausių drabužių valymo paslaugų, teikiamų Kauno apskrityje:

 • Sausas drabužių valymas, dar vadinamas cheminiu. Nors tai skamba, lyg šio proceso metu nebūtų naudojami skysčiai – taip iš tikrųjų nėra. Sauso valymo metu yra naudojami ne vandens pagrindo, tačiau skysto pavidalo valymo produktai.
 • Drėgno valymo metu, naudojama specialiose skalbimo priemonėse išmirkytos valymo šluostės. Tai yra ekologiškas povimo būdas.
 • Valymas garais – dar vienas populiarus metodas. Čia rūbų valymui naudojama aukšto slėgio garų srovė, kuria pašalinami nešvarumai.

Apie skubias, periodines ar vienkartines ir kitas mūsų komandos teikiamas rūbų valymo paslaugas galite nemokamai pasiteirauti telefonu ar užpildę pranešimo formą.

Dažniausios dėmių ant drabužių atsiradimo priežastys

🥤 Apipylimas skysčiais. Dažniausiai tai būna kava arba kiti gėrimai. Reaguoti į tai reiktų nedelsiant, kadangi įsisenėjus tokioms dėmėms, jas pašalinti gali būti sudėtinga.

🌮 Maisto dėmės. Gardžiai valgant taip pat įmanoma apsipilti padažu, o tai – taip pat gali būti sunkiai įveikiamų dėmių sukėlėjas įprastai namų skalbimo mašinai, todėl drabužį, norint jį dėvėti ilgiau, reiktų nešti į skalbyklą.

💄 Makiažas. Jei dėvite makiažą, yra tikimybė, kad juo galite išsitepti ir dėl to ant rūbų atsiras nešvarumų.

🥵 Prakaitas. Drabužiai, ant kurių yra prakaito dėmių, gali būti išvalomi, pamirkant vandens ir acto mišinyje.

🟤 Purvas. Žaidžiant ar dirbant lauke, išpurvinti drabužį nėra sudėtinga, tačiau norint jį tinkamai išvalyti, gali tekti kreiptis į specialistus.

Kiti pavojai

 • Kai kurios medžiagos, tokios kaip vilna – tiesiog “traukia” dulkes. Dėl to, drabužis gali atrodyti purvinas, net jei ir neseniai jį skalbėte.
 • Jei nutartumėte patys užsiimti sausu valymu, drabužį galite nesunkiai sutepti netinkamai naudojamomis cheminėmis mediagomis.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Drabužių valymo kainos Kaune

Vieni audiniai gali būti labiau jautrūs, nei kiti, todėl drabužių tipas yra svarbus valymo įkainį sudarantis veiksnys. Pavyzdžiui, marškinių valymas dažniausiai kainuoja daugiau, nei paprastų marškinėlių.

Labai purvinus rūbus išvalyti reikalaus daugiau valymo medžiagų ir resursų, nei mažai išteptus audinius, su keletu dėmių, todėl rūbų nešvarumo lygis irgi prisideda prie paslaugų kainos.

Kaina taip pat gali skirtis, priklausomai nuo drabužių kiekio, tačiau visada galime pasikalbėti ir rasti Jūsų poreikius bei biudžetą geriausiai tinkantį valymo sprendimą. Paskambinkite nemokamai konsultacijai arba kreipkitės užpildę kontaktų formą.

Miestai, kuriuose teikiame drabužių valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą