Geriausias garinis dulkių siurblys 2023

Siekdami atrasti, mūsų nuomone, geriausią garinį dulkių siurblį, nuodugniai išanalizavome daugybę žinomų prietaisų apžvalgų. Jose įranga buvo testuojama, kad užtikrinti, jog ji prilygtų aukščiausio lygio valymo standartams ir puikiai tiktų individualiam, komerciniam ar pramoniniam naudojimui. Mūsų pagrindiniai prioritetai buvo, kad: gariniai dulkių siurbliai būtų patvarūs, turėtų galingus variklius ir lengvai pašalintų dėmes bei nuosėdas.

Geriausias garinis dulkių siurblys:

Hoover FH50150 Power Scrub Deluxe garinis dulkių siurblys

Pigiausias, bet išlaikantis kokybę:

COSTWAY 2000W Multipurpose garinis siurblys

Geriausias profesionalus garinis dulkių siurblys:

Rug Doctor Mighty Pro X3 garinis dulkių siurblys

Turinys

Garinis dulkių siurblys

TOP 5 geriausi gariniai siurbliai

1. Hoover FH50150 Power Scrub Deluxe garinis dulkių siurblys

Kodėl jis mums patinka: puikus pasirinkimas jei Jūsų tikslas – plauti kilimus šampūnu, bet idealiai tinka ir atliekant įprastus valymo darbus. Turi prailgintą žarną ir galingus sukimosi šepečius, kurie sukasi 360 laipsnių kampu. Tai padeda pašalinti daugiau nešvarumų ir išgauti maksimalią švarą.

Pliusai

 • Sukamieji šepečiai padeda lengviau pašalinti nešvarumus
 • Į komplektą įeina ilga žarna ir kiti priedai
 • Turi didelį bakelį, kuriame šampūnas ir vanduo yra sumaišomas automatiškai

Minusai

 • Komplekte esantis šampūno buteliukas yra per mažas
 • Naudojimo metu, prietaisas turi būti prijungtas prie elektros lizdo

Hoover FH50150 Power Scrub Deluxe, tai fantastiškas garinis valytuvas ir dulkių siurblys, kuris puikiai tinka plauti šampūnu, džiovinti kilimus bei kitus paviršius. Šio įrenginio galingi sukimosi šepetėliai, sukdamiesi 360 laipsnių kampu, puikiai pašalina sunkiai įveikiamus nešvarumus ir įsisenėjusį purvą. Šis garinis dulkių siurblys taip pat yra pristatomas su daugybe naudingų priedų, įskaitant ilgą, dviejų su puse metrų ilgio žarną, antgalius, skirtus valyti laiptus ir apmušalus bei kitą.

Nors šis garų valytuvas atkeliauja su patentuotu šampūno buteliuku, jis skirtas tik demonstraciniam naudojimui ir todėl yra labai mažas. Be to, šis garinis dulkių siurblys neturi vidinio akumuliatoriaus, todėl jį naudojant, reikia prijungti prie elektros lizdo. Vis dėlto, įrenginys turi integruotą 6 metrų ilgio maitinimo laidą, kuris leidžia laisvai judėti ir reikiamus valymo darbus atlikti be diskomforto.

2. COSTWAY 2000W Multipurpose garinis dulkių siurblys

Kodėl jis mums patinka: Jeigu norite atlikti giluminį valymą praktiškai bet kuriam audiniui ar kitam paviršiui savo namuose, bet nenorite išleisti krūvos pinigų gariniam siurbliui, universalusis COSTWAY 2000W Multipurpose garų valytuvas yra nepakeičiamas. Šis prietaisas komplekte turi 19 priedų, todėl jį galite naudoti praktiškai viskam: grindims, baldams, kilimui ir t. t. Didžiausią įspūdį padarė tai, kaip greitai šis siurblys įkaista. Aptariamas garinis dulkių siurblys gali būti paruošiamas naudojimui vos per kelias minutes.

Pliusai

 • Į komplektą įeina 19 priedų
 • Milžiniška vandens talpa, tinkanti ilgam plovimui
 • Tylus veikimas

Minusai

 • Siurblio galvutei trūksta manevringumo
 • Audiniams skirtas antgalis neįtikino, bet naudojamas

Nors dalis garinių siurblių gali perkaisti ar išlieti vandenį, COSTWAY prietaisas neturi nei vieno iš šių trūkumų. Ant plytelių paviršiaus išsiliejusį sojos padažą nuvalysite per mažiau nei tris minutes, kečupą iš minkšto paviršiaus ištrauksite per pusantros minutės, o žemę – vos per keturiasdešimt penkias sekundes. Šis garinis valytuvas yra ne tik galingas, bet ir tylus. Prietaisą galėsite naudoti kalbėdami telefonu ar klausydami muzikos.

Iš 19 priedų, įeinančių į komplektą, galime suprasti, kad šis garinis dulkių siurblys yra sukurtas tam, kad be rūpesčių galėtumėte išvalyti kiekvieną namų, garažo, lauko erdvės ar automobilio kampelį. Taigi, COSTWAY 2000W Multipurpose, tai universalus sprendimas už sąlyginai žemą kainą.

Pagrindiniai techniniai parametrai:

Išmatavimai: 52 x 31.5 x 30.2 centimetrai | Svoris: ~6 kilogramai | Talpyklos talpa: 1.5 litrai | Laido ilgis: 3 metrai | Užkaitimo laikas: nuo 5 iki 6 minučių | Veikimo laikas: nuo 30 iki 45 minučių | Valomi paviršiai: grindys, technika, paviršiai, plytelės, stiklas, apmušalai ir kt.

3. Rug Doctor Mighty Pro X3 garinis dulkių siurblys

Kodėl jis mums patinka: aukščiausios kokybės profesionalus garinis siurblys ir valytuvas su daug įvairių funkcijų, įskaitant vibruojančius šveitimo šepečius, kurie įpurškia valymo tirpalą giliai į kilimo ar kito audinio pluoštą ir galingą variklį, kuris medžiagą išvalo taip kruopščiai, kad net sutrumpėja džiūvimo procesas.

Pliusai

 • Vibruojantys šveitimo šepetėliai puikiai tinka kilimų valymui
 • Galingas variklis greitai veikia ir sumažina džiovinimo laiką
 • Puikiai šalina su naminiais gyvūnais susijusią netvarką ir kvapus

Minusai

 • Sveria 18 kilogramų, bet yra integruoti tvirti ratai

Rug Doctor Mighty Pro X3 pašalina poreikį užsakyti kilimų valymo paslaugą, kadangi šiame modelyje yra aukščiausio lygio valymo funkcijos. Integruoti vibruojantys šveitimo šepečiai puikiai šalina nešvarumus iš kilimų, o galingas variklis garantuoja, kad kiekvienas medžiagos lopinėlis būtų išvalytas nuodugniai ir svarbiausia, kad visa tai sutrumpina džiovinimo laiką. Nors šis garinis dulkių siurblys ir valytuvas yra skirtas kilimams, jis taip pat puikiai yra pritaikytas tvarkytis su naminiais gyvūnais susijusia netvarka ir kvapais.

Tai profesionalus garinis dulkių siurblys, todėl ir sveria atitinkamai – 18 kilogramų. Jis yra daug sunkesnis nei kai kurie aukščiausios klasės “Dyson” dulkių siurbliai. Vis dėlto, siurblys turi integruotus ratus, kurie yra tvirti, puikiai pritaikyti visų tipų paviršiams. Dėl šios priežasties, siurblio transportavimas nėra toks sudėtingas kaip gali pasirodyti iš anksto. Mūsų nuomone, tai yra vienas geriausių garinių dulkių siurblių, tinkančių kilimų valymui.

4. McCulloch MC1275 Heavy-duty garinis dulkių siurblys

Kodėl jis mums patinka: kainos ir kokybės balansą palaikantis garų siurblys su solidžiu ypatybių rinkiniu. Keletas jų, tai 1500W kaitinimo elementas, kuris vieno naudojimo metu išlaiko pastovų garinimo efektą net 45 minutes ir turi didelį 1.4 litrų vandens bakelį.

Pliusai

 • Didelė 1.4 litrų vandens talpa
 • Vienu užpilimu palaiko garus 45 minutes
 • Į komplektą įeina 18 priedų

Minusai

 • Nors ir turi integruotą ilgą maitinimo laidą, prijungimas prie elektros yra būtinas naudojimui
 • Netinka kilimų valymui

McCulloch MC1275 Heavy-duty garinis dulkių siurblys parduodamas palankia kaina ir pasižymi išties solidžiu ypatybių rinkiniu. Šiuo prietaisu galėsite valyti įvairių tipų paviršius, įskaitant kietmedžio grindis, cementą, plyteles ir laminatą. Deja, šis siurblys yra nepritaikytas valyti kilimus, o tai yra stiprus minusas daugumai potencialių pirkėjų. Vis dėlto, jeigu savo namuose kilimų neturite arba jų valyti patys neplanuojate, tuomet šis trūkumas neturėtų trikdyti. Siurblys turi net 1.4 litrų vandens bakelį, kurį lengvai pripildžius, galėsite siurbti ir valyti net 45 minutes. Negana to, siurblys atkeliauja kartu su daug naudingų priedų, pavyzdžiui: ilga žarna, garų purkštuko antgalis, valytuvas ir kita.

5. Hoover SmartWash garinis dulkių siurblys

Kodėl jis mums patinka: sukurtas naminių gyvūnėlių mylėtojams, turi dėmių šalinimo funkciją ir FlexForce šepečius, kurie puikiai šalina su augintiniais susijusią netvarką ir kvapus iš kilimų ir kitų audinių.

Pliusai

 • Į komplektą įeina nemažai naudingų priedų
 • Pritaikyta HeatForce technologija, kuri sutrumpina džiovinimo laiką
 • Integruoti jutikliai, prisitaikant prie aplinkybių, automatiškai keičia valymo režimus

Minusai

 • Į komplektą įeina tik truputi valymo chemijos
 • Privalo būti prijungtas prie maitinimo

Hoover SmartWash yra puikus garų siurblys skirtas namams, kuriuose gyvena vienas ar daugiau naminių gyvūnėlių, nes jame yra patogi ir veiksminga dėmių šalinimo funkciją. FlexForce bendrovės patentuoti elektriniai šepečiai puikiai šalina su gyvūnais susijusius nešvarumus ir kvapus, o HeatForce džiovinimo technologija padeda po valymo greitai pašalinti susidariusią drėgmę. Šiame dulkių siurblyje taip pat yra integruoti jutikliai, kurie leidžia automatiškai perjungti režimą iš valymo į džiovinimą ir palengvina darbą.

Kaip atrinkome garinius dulkių siurblius?

Kiekvienas garinis dulkių siurblys buvo vertinamas pagal šiuos aspektus: vandens bako talpą, svorį, paslankumą, manevringumą, priedus ir kietų bei minkštų paviršių valymo efektyvumą. Visą informaciją surinkome analizuodami atrinktų garinių siurblių apžvalgas internete. Mūsų komanda prietaisų netestavo, tik rėmėsi jau esama informacija.

Straipsnio autorius

Gintaras Švara – valymo ekspertas, kuris domisi naujausiomis valymo tendencijomis. Gintaras rengia įvairius straipsnius valymo temomis, ruošia gidus kaip valyti vienas ar kitas dėmes, dalinasi įvairiais patarimais – kokią įrangą ar priemones pasirinkti, kad išgauti didžiausią efektyvumą.