Kilimų ir kiliminės dangos valymas Vilniuje

Kilimas patalpai suteikia jaukumo, jis gali tapti stilinga interjero detale, todėl šie tekstilės gaminiai noriai pasirenkami tiek namų, tiek biurų ar kitos paskirties patalpoms. Tačiau kilimą patiesti nesunku, o išlaikyti jį švarų bei reprezentatyvų – užduotis sudėtingesnė. Tai neretai atima daug brangaus laiko, kurį galėtumėte skirti poilsiui, šeimai, verslo pokalbiui ar kitiems darbams. Ką pasakytumėte, jei kilimų ir kiliminės dangos valymas visiškai nereikalautų Jūsų laiko ir pastangų? Besidomintys tokia paslauga Vilniuje ir Vilniaus apskrityje susisiekite su mūsų komanda – telefonu arba užpildykite užklausos formą.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kilimų valymo sprendimai

Siūlome kelis kilimų valymo būdus, kurių pasirinkimui įtakos turi nešvarumo lygis, kilimo ar kiliminės dangos rūšis.

Automatizuotas kilimų valymas

Paprastiems kilimams tiks automatizuotas valymas specialia įranga. Tokio tipo kilimus iš Jūsų namų atvyks atsiimti mūsų specialistai. Po valymo, kilimas klientui grąžinamas švarus, išdžiovintas bei paruoštas eksploatuoti.

Giluminis kilimų valymas

Giliau įsigėrusiems nešvarumams, įsisenėjusioms dėmėms tiks giluminis valymas, apimantis sausą siurbimą ir plovimą didelės galios siurbliais. Galimas giluminis valymas garais, kuomet po sauso valymo naudojamas profesionalus garų prietaisas. Variantas tinka tiek įvairių rūšių kilimams, tiek kiliminėms dangoms.

Cheminis kiliminės dangos valymas

Sunkiai pašalinamiems nešvarumams rinkitės cheminį valymą, apimantį siurbimą, specialių dėmių šalinimo priemonių naudojimą, cheminį valymą rotacinėmis mašinomis bei plovimą galingais siurbliais. Cheminiu būdu galima valyti ir kilimus, ir kilimines dangas.

Kilimų valymas garais

Kilimų valymas garais, tai kilimų valymo būdas, kai nešvarumams ir dėmėms pašalinti naudojamas karštas vanduo ir garai.

Kilimų impregnavimas

Kilimų impregnavimas, tai procesas, kurio metu kilimas apdorojamas tirpalu, kuris padeda apsaugoti jį nuo nešvarumų, dėmių ir kitų pažeidimų. Tirpalas paprastai yra polimeras arba kitos rūšies medžiaga, kuri dedama ant kilimo pluoštų.

Rankų darbo kilimų valymo paslaugos

Kilimų plovimas rankomis, tai procesas, kai kilimas yra valomas šepečiu arba kempinėle, nenaudojant papildomų prietaisų ar aparatų.

Neradote reikiamos paslaugos? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Pasirūpinsime tiek įmonių, tiek Jūsų namų kiliminės dangos švara

Kilimai sukaupia daug nešvarumų, todėl ilgainiui praranda reprezentatyvią išvaizdą, kadangi spalva išblunka. Norint, kad kilimas ar kiliminė danga demonstruotų puikią išvaizdą, privalu periodiškai skirti laiko jų valymui. Siūlome negaišti savo laiko ir šį darbą patikėti profesionalams, pasirūpinsiantiems Jūsų namų ar įmonės kilimų bei kiliminių dangų švara.

Biuruose daugiau dominuoja kiliminės dangos, tad joms valyti naudojame giluminį arba cheminį kilimų valymą.

Jūsų namų kilimui, įvertinę poreikius, galimybes bei nešvarumo lygį, pritaikysime tinkamiausią iš trijų minėtų valymo sprendimų. Galimas ir rankų darbo kilimų plovimas.

Siūlome ir kilimų apsiuvimo, apkirpimo paslaugas. Tai irgi svarbu reprezentatyvumui.

Kilimų valymas

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

 • Tinkamiausia paslauga. Nuspręskite, kuri paslauga Jums aktualiausia.
 • Konsultacija. Susisiekite su mumis puslapyje nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą.
 • Pasiūlymas. Mūsų specialistas, įvertinęs konsultacijos metu aptartus aspektus, Jums pateiks individualų kainos pasiūlymą.
 • Valytojų atvykimas. Specialistai atvyks paslaugų atlikti į Jūsų namus ar biurą arba pasiimti kilimo automatizuotam valymui.
 • Paslaugos suteikimas. Paskutinis etapas – profesionalus valymo darbų atlikimas.
Kilimų valymo paslaugos

Kodėl kilimo ar kiliminės dangos švara Jums turėtų rūpėti?

 • Tiek trumpo, tiek ilgo plauko kilimas ar kiliminė danga yra puiki terpė kauptis dulkių erkutėms, maisto likučiams, augintinių kailio plaukams ir kitiems nešvarumams. Didelė dalis patalpoje esančių dulkių, o drauge su jomis ir bakterijų bei virusų, nusėda būtent ant šių tekstilės gaminių. Maža to, nešvarus kilimas gali paskatinti grybelio, pelėsių atsiradimą, o ką jau kalbėti apie nemalonų skleidžiamą kvapą. Tai svarios priežastys užtikrinti, jog Jūsų namuose ar biure esantys kilimai būtų tinkamai prižiūrimi.
 • Visgi įprasti metodai, pavyzdžiui: kilimo išpurtymas, siurbimas, plovimas namų sąlygomis, net kilimų valiklių ar chemijos naudojimas, neužtikrins visų nešvarumų pašalinimo. Todėl tikslinga pasinaudoti profesionalaus valymo paslauga.
 • Reguliariai profesionaliai valomas kilimas ar kiliminė danga atrodys tvarkingai ir estetiškai. Preciziška priežiūra taip pat turės teigiamos įtakos kilimo tarnavimo trukmei, higienai, o drauge ir Jūsų sveikatai.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kiliminės dangos priežiūra

Švarus kilimas ar kiliminė danga – tai galimybė kvėpuoti švariu oru. Siekiant išvengti nešvarumų kaupimosi ir jų sukeliamų padarinių, šiuos tekstilės gaminius profesionaliai valyti reikėtų ne rečiau kaip porą kartų per metus.

Valymo metu atliekamas dėmių, pelėsio, grybelio, kvapų, dulkių erkučių šalinimas, žmonių, augintinių kailio plaukų, pūkų pašalinimas.

Siekiant suteikti dangai apsaugą, neleisti skverbtis nešvarumams tikslingas kilimų impregnavimas. Tuo pasirūpinti gali tik profesionalai.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kilimų valymo kainos Vilniuje

Kilimo valymo kaina

Kaina dažnai tampa sprendimo priėmimą lemiančiu veiksniu. Tiesa, nereikėtų susižavėti įtartinai žemomis kainomis, kadangi valymas labai pigiai neretai būna kokybės sąskaita. Tad daugeliui kyla klausimas, o kaip pasirinkti teisingai? Kaip žinoti, jog darbai atitiks gerą kainos ir kokybės santykį? Atsakome – rinkdamiesi paslaugas šioje svetainėje neprašausite pro šalį. Platus klientų ratas, pasitikėjimas mūsų komanda skatina siekti vis aukštesnių tikslų ir kiekvienam pasiūlyti kokybiškas paslaugas už patrauklią kainą. Tad skirtingą biudžetą turintys klientai čia atras tai, ko jiems reikia.

Kilimų ir kiliminės dangos valymo kainą lemia tokie aspektai:

 • dangos rūšis;
 • nešvarumo lygis;
 • valomos dangos plotas;
 • pasirinkta valymo technologija;
 • ar kilimų valymas atliekamas vietoje, ar ne.

Jei domina automatizuotas ar cheminis kilimų valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje, susisiekite su mumis. Kaina skaičiuojama individualiai. Užtikrinamas diskretiškumas, darbų kokybė, garantijos, saugumas.

Kur dar teikiame kilimų valymo paslaugas?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Apie kilimo nešvarumą „praneša“ tokie aspektai: blukimas, šiurkštumas, dėmės, sparčiau prisipildanti siurblio talpa nešvarumams. Net ir nematant nešvarumų plika akimi, valyti kilimą profesionaliai rekomenduojama mažiausiai du kartus per metus.

Dėl tikslaus laiko reikėtų klausti kvalifikuotų specialistų, atlikusių kilimo valymą. Tačiau jei po plovimo kilimas nebuvo džiovinamas, prieš lipdami ant jo, statydami baldus į vietą palaukite, kol jis visiškai išdžius.

Taip, žinoma. Pagrinde tai bus kvėpavimo takų ligos, alergijos, sukeltos dulkių erkučių, grybelio, įvairių alergenų.

Taip! Profesionalaus valymo metu pavyks visiškai atsikratyti nemalonaus kvapo. Priklausomai nuo kvapo kilmės ir įsisenėjimo, parenkamos tinkamiausios kvapų šalinimo priemonės.

Kaina priklauso nuo nešvarumų lygio, valomo ploto, kilimo rūšies. Paprastai tikslią kainą sužinosite susisiekę su paslaugų teikėju ir aptarę konkrečias darbų apimtis.

Siųsti užklausą