Specializuotos valymo paslaugos Vilniuje

Kalbėdami apie valymo paslaugas dažniausiai įsivaizduojame didesnes ar mažesnes įvairios paskirties patalpas. Tačiau egzistuoja ir kitos – specializuotos – valymo paslaugos, apimančios ne visas patalpas, bet tam tikrus jų elementus, pavyzdžiui, kaminą ar langus, o taip pat ir valymą objektų, kurie yra ne patalpų viduje, pavyzdžiui, šulinių, graffiti valymas. Šios ne su patalpų valymu susijusios paslaugos reikalauja ne mažiau žinių apie priemones, profesionalių įrankių bei specialios įrangos, todėl atlikti tokį valymą patiems paprastai būna sudėtinga. Tad jei aktualios specializuotos valymo paslaugos Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite su mūsų komanda telefonu – aptarsime Jūsų poreikius, lūkesčius ir pateiksime geriausią pasiūlymą.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Specializuoto valymo sprendimai

Langų valymas

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nesudėtingas, tačiau kalbant apie didelius langus, vitrinas, kurios dabar labai populiarios tiek individualiuose, tiek komercinės ar kitos paskirties būstuose, tai valymas reikalaus ir žinių apie priemones, ir specialios įrangos, įrankių. Tad patikėję šiuos darbus specialistams tikrai atsipūsite lengviau.

Baldų valymas

Yra labai svarbus, jei norite ne tik estetiško vaizdo, tačiau ir kuo ilgesnio baldų tarnavimo. Mediniai, odiniai, veliūriniai ir kiti baldai reikalauja atitinkamų žinių, puikaus priemonių išmanymo, valant labai svarbu nepažeisti paviršiaus, štai kodėl darbus verta patikėti profesionalų komandai.

Svetainės, saliono valymas

Taip pat rekomenduojamas bent porą kartų per metus. Čia irgi kaupiasi daug nešvarumų, atsiranda sunkiai pašalinamų dėmių, telkiasi bakterijos ir dulkių erkutės, ilgainiui nešvarus kilimas ima skleisti ir nemalonų kvapą, tad profesionalus valymas bus itin geras sprendimas užtikrinti švarą ir higieną.

Drabužių valymas

Itin paklausi paslauga. Rūbai skiriasi audiniais, o kiekvienas iš jų turi savų poreikių, priežiūros ypatumų. Yra labai daug drabužių, kurių negalima skalbti įprastai skalbyklėse, negalima rinktis aukštos temperatūros ir pan. Tad tokiems rūbams kaip pūkinės striukės, paltai, proginės suknelės ir pan. reikalingas profesionalus valymas.

Užuolaidų valymas

Užuolaidos yra gaminamos iš itin švelnių audinių, reikalaujančių pastovios ir kruopščios priežiūros. Nešvarios užuolaidos gali tapti dulkių erkučių, bakerijų ir kitų alergenų dauginimosi terpe. Profesionalios užuolaidų valymo paslaugos padės užtikrinti užuolaidų švarą ir reprezentatyvią išvaizdą.

Čiužinių valymas

Rekomenduojamas ne rečiau kaip porą kartų per metus. Tai mūsų miego pagrindas, kuriam, deja, tenka ir išbandymų: maisto likučiai, kavos dėmės, prakaito ar kitos sunkiai pašalinamos dėmės, o kur dar bakterijos bei dulkių erkutės! Išvalyti preciziškai čiužinį patiems – misija labai sudėtinga ar net neįmanoma.

PVC dangos valymas ir impregnavimas

Gali demonstruoti puikias ilgaamžiškumo ir reprezentatyvumo savybes, jei bus tinkamai prižiūrima. O tuo pasirūpins specialistai, kurie žino, kokios priemonės tinkamiausios, kokie įrankiai geriausi ir kaip atlikti valymą, kad būtų tausojama pati danga.

Kaminų valymas

Nerekomenduojamas mėgėjams, kadangi pati veikla yra rizikinga, ir netinkamai atlikta kelia pavojų Jums bei Jūsų turtui. Todėl šiam darbui tikrai rekomenduojama samdyti profesionalius kaminų valymo specialistus.

Šulinių valymas

Taip pat susijęs su saugumu, todėl valyti šulinio patiems, jei nesate šios srities specialistas, tikrai nereikėtų. Negana to, valant šulinį reikia įvertinti ir jo sienelių būklę, eliminuoti defektus, pasirūpinti tinkamu ne tik šulinio dugno valymu, bet ir vandens dezinfekavimu. Darbas reikalauja specialaus pasirengimo bei žinių, todėl geriausiai jį atliks kvalifikuoti specialistai.

Kaip atliekamos specializuotos valymo paslaugos Vilniuje

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Neradote reikiamo sprendimo? Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Kodėl verta pasirinkti mūsų švaros profesionalus?

 • ✅ Patirtis. Per ne vienerius metus sukaupta patirtis ir valymo rinkos niuansų išmanymas leidžia pasiūlyti optimalius sprendimus, išvengti netikėtumų ir užtikrinti lūkesčių patenkinimą.
 • 💰 Kaina ir kokybė. Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam klientui, nepriklausomai nuo darbų apimčių.
 • 🏋🏽‍♀️ Komanda. Darbui atsidavusi ir žinių bagažą turinti komanda užtikrina profesionalumą, atsakomybę, punktualumą, diskretiškumą bei malonų bendradarbiavimą.
 • 😊 Dėmesys klientams. Vertiname kiekvieną klientą, nepriklausomai nuo to, ar tai yra įmonė, ar fiziniai asmenys, kokios darbų apimtys numatomos. Išklausome nuomonę, poreikius, atsižvelgiame į visus reikalavimus ir užtikriname sklandų bendradarbiavimą.
 • 🧹 Priemonės. Garantija – visapusis saugumas. Teikdami valymo paslaugas naudojame tik saugias priemones, kurios ne tik atlieka esminę savo funkciją, tačiau drauge ir puoselėja valomą paviršių. Profesionalūs įrankiai bei pažangi valymo įranga leidžia paslaugas teikti operatyviau ir kur kas efektyviau.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Iškviesti specialistus!

Specializuoto valymo kainos Vilniuje

Specializuotos valymo paslaugos

Specializuoto valymo kainoms įtakos turi darbų apimtis, valomo paviršiaus ypatumai, kokie nešvarumai vyrauja, koks valymo metodas pasirenkamas ir pan. Todėl pateikti pasiūlymą su tikslia kaina galėsime tik po išsamaus pokalbio su klientu. Tad jei aktualios langų, kamino, šulinio, baldų ar kitos specializuoto valymo paslaugos, susisiekite su mumis telefonu.

Apskritys ir miestai, kuriuose teikiame paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Poreikio dažnumas priklauso nuo valomo paviršiaus ir jo užterštumo. Pavyzdžiui, kaminus, langus, čiužinius, kilimus rekomenduojama valyti ne rečiau kaip porą kartų per metus. Tačiau esant didesniam nešvarumų kiekiui, to gali reikėti ir dažniau.

Taip, valant baldus, drabužius, kilimus, čiužinius ir pan. drauge atsikratoma ir nemalonių kvapų. Įveikiami net sunkiai pašalinami, pavyzdžiui, pelėsio, degėsių.

Trukmė priklauso nuo konkrečios valymo paslaugos, nešvarumų lygio ir darbų apimčių. Pavyzdžiui, graffiti nuvalyti gali pakakti kelių valandų, o cheminis kilimo valymas truks daugiau kaip dieną, nes prisidės kilimo džiovinimas.

Kainai įtakos turi valomas plotas, nešvarumų lygis, paviršiaus tipas, naudojamos priemonės ir darbo įrankiai, taip pat tai, kokia įranga reikalinga, kiek laiko užima valymas, kokia technologija pasirenkama ir pan.

Valant su specialia įranga pasiekiami kur kas geresni rezultatai ir per trumpesnį laiką. Specialistai žino, kokiu atveju kokios priemonės tinkamiausios. Negana to, kai kurie valymo darbai yra pavojingi neturintiems patirties.

Siųsti užklausą