PVC dangos valymas ir impregnavimas Vilniuje

Dar, regis, visai neseniai rinkoje PVC grindų dangos pasirinkimas tikrai buvo skurdokas, o ir išvaizda linoleumo nebuvo nei labai estetiška, nei reprezentatyvi. Populiari daugiausia tapo dėl patrauklios kainos ir lengvo montavimo. Tačiau šiandien PVC dangų spektras neįtikėtinas, o nemažai jų išties sunku atskirti nuo medinių grindų, plytelių ar kitų prabanga alsuojančių paviršių. Tačiau linoleumas bus solidus ir demonstruos geriausias savo savybes tada, jei bus tinkamai prižiūrimas. O šiuo atveju neužtenka tik įprastai plauti ar siurbti – reikalingas ir profesionalus valymas, kuris efektyviai bei per trumpą laiką linoleumui grąžins pirminę išvaizdą. Domina PVC dangos valymas ir impregnavimas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje? Susisiekite su mūsų įmone telefonu ir aptarsime visa, kas Jums aktualu.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

4 PVC dangos valymo etapai

PVC dangos valymas apima kelis etapus, iš kurių visi yra svarbūs, reikalauja tam tikros įrangos ar įrankių bei valymui skirtų priemonių.

1. PVC dangos valymas

Šis darbas atliekamas naudojant specialias valymo mašinas, užtikrinančias ne tik nepriekaištingą švarą, tačiau ir efektyvų laiko taupymą. Naudojame tik saugias ir sertifikuotas priemones.

2. Dangos poliravimas

Poliravimo vaidmuo ypač reikšmingas, jei dangoje yra nedidelių įbrėžimų, kurie paprastai neišvengiami esant didesniems ar mažesniems žmonių srautams. Nedideli įbrėžimai nuo avalynės ar kitos kilmės, taip pat nusidėvėjimo žymės efektyviai šalinamos grindis poliruojant. Tiesa, tam reikia įgūdžių ir žinių, siekiant nesugadinti paviršiaus.

3. PVC dangos impregnavimas

Po poliravimo rekomenduojamas dangos impregnavimas, mat jis suteikia ilgesnę ir efektyvią apsaugą nuo purvo, dovanoja linoleumui subtilaus žvilgesio, estetikos, mažina dėvėjimosi žymes. Tai lemia puikų estetinį vaizdą, dangą daro ypač patrauklią ir tinkamą net reprezentacinėms patalpoms. Taip pat impregnuoto linoleumo priežiūra bus daug spartesnė ir paprastesnė.

4. Linoleumo vaškavimas

Suteikia grindims blizgesio, prabangos įspūdį, estetikos, taip pat apsaugo nuo įbrėžimų bei kitų naudojimo žymių. Vaškuotos grindys neabejotinai bus eksploatuojamos ilgiau. Tiesa, kaip, kokiu dažniu vaškuoti, priklauso nuo grindų naudojimo intensyvumo, tad tai geriausiai nuspręs kvalifikuoti specialistai, įvertinę Jūsų pateiktą informaciją.

PVC dangos valymas ir impregnavimas

Kaip užsakyti PVC dangos valymo paslaugą?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Iškviesti specialistus!

Kodėl verta pasirinkti mūsų švaros profesionalus?

 • Ilgametė komandos narių patirtis ir per darbo metus sukauptas žinių ir įgūdžių bagažas – tai profesionalumo garantija. Puikiai išmanome šią rinką, jos niuansus, tad pasiūlysime geriausius sprendimus kiekvienam iš Jūsų.
 • Linoleumo valymo procedūrai reikalingos priemonės. Jų pasirinkimas rinkoje tikrai nemažas, tad reikia atrasti geriausias – pasižyminčias puikiomis valomosiomis savybėmis bei tausojančias patį paviršių. Profesionalai šiame kontekste nesuklys ir pasirinks geriausius variantus.
 • Turime pažangią valymo įrangą, tad darbus atliekame operatyviai, užtikriname maksimaliai gerą rezultatą.
 • Vertiname kiekvieną iš Jūsų, nepriklausomai nuo to, ar esate įmonė, ar fizinis asmuo, bei kokios apimties darbus užsakote. Garantuojame atsakomybę, punktualumą, diskretiškumą ir profesionalų bendradarbiavimą.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

PVC dangos švaros svarba verslui

Ilgainiui PVC danga praranda savo pirminę išvaizdą, spindesį ir estetiką. Kur kas sparčiau tai įvyksta biuruose ar kitos paskirties patalpose, kuriose yra dideli žmonių srautai. Ir nors ši grindų danga išsiskiria ilgaamžiškumu bei atsparumu trinčiai, visgi nuo avalynės patenkantys ar kito pobūdžio nešvarumai gadina vaizdą, tad pasirūpinti grindų dangos švara yra būtina. Kodėl? Pirmiausia, pirminis vaizdas verslo (ir ne tik verslo) sektoriuje vaidina labai reikšmingą vaidmenį, todėl švari, spindinti grindų danga sudarys gerą pirminį įspūdį.

Svarbus aspektas – saugumas. Nešvari grindų danga visuomet kelia didesnę riziką paslysti, todėl labai svarbu rūpintis, kad ant linoleumo nesikauptų daug nešvarumų.

PVC grindų dangos valymas svarbus ir higienos kontekste.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

PVC dangos valymo kainos Vilniuje

PVC dangos valymo kaina

Ieškant patikimų valymo paslaugų teikėjų daugelis klientų dėmesio skiria ir kainos aspektui. Tačiau tikslią darbų kainą pasakyti galime tik įvertinę darbų apimtis, kokių priemonių reikės, koks valymo metodas bus tinkamiausias ir t.t. Taigi pirmiausia skatiname susisiekti su mumis telefonu išsamiam pokalbiui, po kurio mūsų specialistai parengs paslaugų pasiūlymą su tikslia kaina.

Iškviesti specialistus!

Vietovės, kuriose atliekame PVC dangos valymą

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikslus laikas priklauso nuo to, koks nešvarumų pobūdis ir kokio dydžio valomas linoleumo plotas. Paprastai valymui, poliravimui ir impregnavimui reikia kelių valandų.

Žinoma, plovimui naudojame specialią įrangą ir renkamės saugias, sertifikuotas bei efektyviai veikiančias priemones, todėl pašaliname tiek riebalų, tiek kitus sunkiai įveikiamus nešvarumus.

Kadangi valymui, impregnavimui renkamės tik žmonėms bei aplinkai nekenksmingas priemones, draugiškas technologijas, tai pradėti ar tęsti darbus galima iškart po valymo.

PVC dangą, siekiant higienos, švaros, reprezentatyvumo, reikia siurbti bei plauti kasdien, o jei žmonių srautai labai dideli, net ir kelis kartus per dieną. Tačiau periodiškai rekomenduojamas ir profesionalus valymas, kurio metu ne tik išplaunama danga, tačiau ir nupoliruojama bei impregnuojama, siekiant palengvinti priežiūrą bei suteikti jai apsaugą.

Suprantame biurų ar kitos paskirties pastatų bei juose dirbančių žmonių veiklos specifiką, tad demonstruojame lankstumą prisitaikydami prie jų darbo grafiko. Dirbame operatyviai, netrukdome.

Siųsti užklausą