Šulinių valymas Vilniuje

Dar prieš kurį laiką šulinį galėjai rasti kone kiekvieno individualaus namo kieme. Šiandien jų populiarumas kiek išblėsęs, mat giluminiai gręžiniai ar panašios alternatyvos pasirodė patogesnis ir daugeliui geresnis variantas. Tačiau nemažai senųjų šulinių sėkmingai tarnauja ir dabar, o ir naujakuriai kartais renkasi šulinį, kaip pigesnį variantą. Nepriklausomai nuo to, ar šulinio vandenį naudosite maistui ar tik prausimuisi, o gal daržų laistymui, švara ir higiena  yra prioritetai. Tad jeigu Jums aktualus vienkartinis ar nuolatinis šulinių valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje, siūlome susisiekti su mumis. Esame kvalifikuotų specialistų komanda, galinti kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti profesionalų požiūrį į darbą, diskretiškumą bei sukauptą patirtį.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Šulinio valymo būdai

 • Šulinio valymas druska. Kai kurie nustemba išgirdę, jog į šulinį reikia berti druskos. Tačiau tai nuo seno yra patikrintas ir vis dar populiarus šulinio vandens valymo būdas. Druska beriama į šulinio dugną, taip pat ja valomos šulinio sienelės.
 • Šulinio valymas chloru. Šiais laikais dažnai pasirenkamas šis metodas, kai naudojamos chlorkalkės ar kiti preparatai ir vanduo. Jais valomos ir sienelės, ir dezinfekuojamas vanduo.
Šulinių valymo paslaugos

Kaip atliekamas šulinių valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Pirmiausia, pasirinkę dominančią paslaugą iš mūsų svetainės, susisiekite telefonu. Šis pokalbis leis identifikuoti Jūsų poreikius, lūkesčius, numatyti konkrečią darbų apimtį, parinkti tinkamiausias priemones, įrankius bei įrangą, taip pat nuspręsti, kokia valymo technologija konkrečiu atveju bus tinkamiausi. Sutarus dėl darbų ir sąlygų paskiriamas paslaugų teikimo terminas.
 • Sutartu laiku atvykus mūsų komandai Jums nereikės rūpintis niekuo – atsivežame viską, ko reikia šuliniui išvalyti. Procesas priklauso nuo to, koks valymo metodas pasirinktas.
 • Pirmiausia vanduo iš šulinio išpumpuojamas naudojant siurblį (šulinio valymui reikia rinktis tik šuliniams tinkančius siurblius!), tuomet nuvalomos rentinių sienelės, o jei jos turi defektų, nesandarių vietų, tai pastarosios užtaisomos. Tuomet išvalomas ir šulinio dugnas. Šuliniui prisipildžius vandens jis irgi yra dezinfekuojamas, o tada vėl išsemiamas. Galiausiai laukiama, kol šulinys prisipildys švaraus vandens. Savo veikloje naudojame tik saugias ir leidžiamas naudoti priemones. Kartais paaiškėja, jog reikalingas ir šulinio gilinimas.
 • Ši paslauga gali būti vienkartinė, o taip pat galima sutarti dėl priežiūros grafiko, kad kaskart nereikėtų sukti galvos ir ieškoti paslaugos teikėjų.

Iškviesti specialistus!

Kada yra tinkamiausias metas valyti šulinį?

Šulinio valymui geras laikas yra pavasaris, atšilus žemei, tačiau ne mažiau tinkamas metas yra ir ruduo, kuomet baigiasi intensyvi ūkinė veikla. Visgi nėra nustatyta, kada šulinį valyti geriausia, tačiau rekomenduojama tai daryti ne rečiau kaip kartą per metus. Per šį laiką šulinyje susikaupia dumblo, nešvarumais pasidengia sienelės, neretai atsiranda nesandarių vietų ar pan.

Šulinių valymas

Kuo profesionalus šulinių valymas yra geresnis už mėgėjišką?

 • Pirmiausia, tai mėgėjiškas valymas, tikėtina, nebus toks efektyvus kaip profesionalus. Specialistai turi patirties, žinių ir puikiai išmano savo darbą, kad garantuotų geriausią rezultatą.
 • Dar vienas svarbus aspektas – reikia parinkti tinkamas priemones šuliniui valyti. O turint omenyje, kad šulinio vanduo naudojamas maistui, indams plauti, daržams laistyti, gyvuliams girdyti, tai priemonių pasirinkimas yra labai atsakingas, privalu žinoti medžiagų sudėtis, poveikį ir pan.
 • Taip pat svarbus ir laiko aspektas – profesionalai darbus atliks greičiau.
 • Kartais nežinant vietoj naudos padaroma daugiau žalos – štai kodėl tikslinga šulinio valymo darbus patikėti tai išmanantiems specialistams.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Šulinių valymo kainos Vilniuje

Šulinio valymo kaina

Svarstant paslaugos užsakymą ir ieškant ją atlikti galinčių kvalifikuotų specialistų, įmonės, neabejotinai apsispręsti padeda ir kaina. Todėl jei domina, kiek kainuoja vandens šulinių valymas Vilniuje bei  Vilniaus apskrityje, susisiekite – po išsamaus pokalbio su klientu pateikiame tikslų pasiūlymą su paslaugų kaina. Tai svarbu, nes kainai nustatyti reikia įvertinti darbų apimtis, sudėtingumą, kokių priemonių reikės, kiek užtruks valymo darbai ir pan.

Iškviesti specialistus!

Kur dar teikiamos šulinių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Pilnas šulinio valymas paprastai užtrunka apie dieną – jei dezinfekuojamas ir šulinio vanduo.

Jei buvo dezinfekuotas ir šulinio vanduo, tuomet jį reikia išpumpuoti ir palaukti, kol šulinys prisipildys švaraus vandens. Tokį jau bus galima naudoti.

Šulinio valymo kainai įtakos turi tokie aspektai kaip šulinio gylis, darbų sudėtingumas, nešvarumų lygis, ar reikia dezinfekuoti ir šulinio vandenį, kokios priemonės naudojamos ir kt.

Abu laikai yra tinkami šuliniui valyti. Pavasarį tikslingas valymas po žiemos atšilus žemei, o rudenį geras metas susirūpinti šulinio valymu pasibaigus ūkinei veiklai.

Valymo poreikis yra aiškus, jeigu vanduo šulinyje tapo drumzlinas, nemalonaus kvapo, pakito jo skonis, spalva.

Siųsti užklausą