Užuolaidų valymas Vilniuje

Užuolaidų valymo paslaugos

Kokybiškos užuolaidų valymo paslaugos

Naudodami profesionalią įrangą, pašalinsime visus nešvarumus, dulkes ir dėmes nuo užuolaidų.

Užuolaidos, kad ir kokia daili bei stilinga interjero detalė būtų, renka dulkes ir kitus nešvarumus iš aplinkos. Namuose jų patenka mažesni kiekiai, o biuruose, viešosios ar kitos paskirties pastatuose, kuriuose yra didesni žmonių srautai, nešvarumų lygis didesnis. Tad užuolaidų valymas yra būtinas. Tiesa, tą padaryti nėra taip lengva, kadangi kiekvienas audinys turi savų poreikių, o kai kurie užuolaidoms skirti net labai įnoringi. Tad ką pasakytumėte apie galimybę visa tai nusimesti nuo savo pečių ir patikėti kvalifikuotiems specialistams? Užuolaidų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje su mūsų komanda – atsakomybė, diskretiškumas, patraukli kaina, malonus bendradarbiavimas, higiena. Jei aktualu, susisiekite su mūsų įmone!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Dažniausios užuolaidų užterštumo priežastys

Užuolaidos paprastai kabo patalpose, kuriose yra didesni ar mažesni žmonių srautai, gali būti augintinių, vyksta judėjimas, cirkuliuoja oras ir pan. Tad nenuostabu, kad ant užuolaidų patenka daugiau ar mažiau įvairaus pobūdžio nešvarumų. Vieni iš jų pašalinami lengviau, pavyzdžiui, dulkės, smėlis, plaukai (galima nupurtyti), tačiau yra nemažai ir tokių, kurių valymas reikalauja specifinių žinių ir patirties. Dažnos sunkiai iš užuolaidų audinio pašalinamos dėmės yra:

 • ☕ vyno, arbatos, kavos ir kitų  spalvotų gėrimų;
 • 🎨 rašalo, flomasterių, vaškinių kreidelių ir panašių priemonių – ypač aktualu vaikų darželiuose, namuose, jei yra vaikų, sanatorijose ar pan.;
 • 🥓 riebalų;
 • 🩸 kraujo;
 • 🐕 jei užuolaidos liečiasi prie grindų, ant audinio gali atsirasti ir augintinių (jei tokių turite) pėdsakų, kurie – laiku nepastebėti – įsigers į audinį, tad pašalinti juos bus tik sunkiau.

Be minėtų nešvarumų, poreikis profesionaliai išvalyti užuolaidas atsiranda ir dėl šio to nematomo, pavyzdžiui, dulkių erkučių, bakterijų, o taip pat ir nemalonių kvapų: riebalų, degėsių, pelėsio ar pan.

Užuolaidų valymo būdai

Užuolaidų valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0
Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Kaip atliekamas užuolaidų valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Pirmiausia mūsų svetainėje pasirinkite dominančią paslaugą ir susisiekite telefonu. Pokalbio metu aptarsime visus su darbais susijusius niuansus, pavyzdžiui, koks užuolaidų audinys, koks audinio plotas, kokie nešvarumai vyrauja ir pan. Tai leis pateikti tikslų pasiūlymą su kaina.
 • Sutartu laiku atvyks mūsų valytojų komanda. Jie nukabins užuolaidas ir veš jas į valymo patalpas, o išvalytas grąžins ir pakabins į vietą.
 • Konkretus valymo procesas priklauso nuo to, koks metodas pasirenkamas.
Profesionalus užuolaidų valymas

Kuo profesionalus užuolaidų valymas skiriasi nuo mėgėjiško?

 • 📈 Rezultatas. Mėgėjiškas valymas vargu, ar suteiks tokį rezultatą, kokį profesionalų darbas. Ypač jei kalbame apie sunkiai įveikiamas dėmės, tokias kaip kavos, kraujo, arbatos, sulčių ar panašiai.
 • ⏳ Laikas. Profesionalus valymas truks trumpiau nei Jūsų pačių pastangos išvalyti užuolaidas. Negana to, užsakius valymo paslaugas Jūs negaišite savo laiko, jį galėsite drąsiai skirti kitoms veikloms.
 • 💡 Žinios ir patirtis. Užuolaidoms naudojami labai įvairūs audiniai. Kiekvienas iš jų turi savų poreikių, kai kuriais rūpintis tenka itin skrupulingai, todėl reikia labai daug žinių ir patirties, kad žinotumėte, kokios priemonės tinka konkrečiam audiniui ir konkrečioms dėmėms pašalinti.
 • 🧺 Po skalbimo. Skalbiant įprastai rankomis ar skalbimo mašinoje užuolaidos susiglamžo, silpnesnio, plonesnio audinio – parinkus netinkamą programą – išsitampo ar kitaip deformuojasi. Pasitaiko, jog po mėgėjiško skalbimo – stokojant žinių – užuolaidos tampa nebetinkamos naudoti. Patikėjus valymo darbus profesionalams tokių problemų išvengsite.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Kaip prižiūrėti užuolaidas po valymo?

 • Periodiškai užuolaidas nupurtykite, kad pašalintumėte dulkes ir kitus paviršiuje esančius nešvarumus.
 • Jei ant užuolaidų patenka skysčių, nedelsdami juos nusausinkite;
 • Jei rinksitės specialias valymo priemones, būtinai įvertinkite, koks yra užuolaidų audinys.

Užuolaidų valymo kainos Vilniuje

Užuolaidų valymo paslaugos

Neabejojame, jog Jums svarbu, kiek gi kainuoja dieninių  bei naktinių užuolaidų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Patikiname, kad siekiame kiekvienam klientui pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Užuolaidų valymo kaina priklauso nuo audinio ploto, audinio sudėties, ar tai dieninė ar naktinės užuolaidos, kiek laiko bus sugaišta valymui, kokios priemonės, įrankiai bus pasirinkti, valymo technologija taip pat turi įtakos kainai. Taigi tikslią sumą pateiksime po išsamaus pokalbio, kurio metu išsiaiškinsime visus poreikius ir darbų apimtį bei sudėtingumą.

Kur dar teikiamos užuolaidų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Sintetinių audinių užuolaidas galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau tokių audinių kaip veliūras, aksomas, šilkas ir pan. užuolaidos bus jautresnės ir reikalaus preciziškos priežiūros, tad tokiu atveju tiks cheminis valymas.

Kainą lemia tai, ar aktualus dieninių užuolaidų valymas ar naktinių, kokia valymo technologija pasirenkama, kokia įranga naudojama, koks audinys, koks audinio plotas ir kiti aspektai.

Patikiname, kad valymas yra saugi procedūra. Jos sėkmė priklauso nuo pasirinktų priemonių, tad renkamės tik geriausias, idealiai konkrečiam audiniui tinkančias.

Profesionalus užuolaidų valymas rekomenduojamas bent porą kartų per metus, tačiau atsižvelkite ir į individualius aspektus – dažniau valyti reikia, jei matyti nešvarumai, užuolaidos atrodo nereprezentatyviai, prisigėrė nemalonaus kvapo ir pan. Tinkama priežiūra yra ir ilgesnio sėkmingo eksploatavimo garantija.

Profesionalaus valymo metu pašalinamos visos dėmės: nuo lengvai pašalinamų iki sunkiai įveikiamų. Išvalomos dulkės, purvas, kavos, vyno, arbatos, riebalų ir kitos dėmės.

Siųsti užklausą