Užuolaidų valymas Kaune

Užuolaidos yra svarbus kiekvienų namų elementas, tad norint, kad jos nuolat atrodytų puikiai, būtina jas valyti reguliariai. Tai yra vienas iš labiausiai atidėliojamų namų ruošos darbų ir mes tai puikiai suprantame. Jos yra aukštai pakabintos, nemažai sveria, užima daug vietos tiek skalbyklėje, tiek jas džiaunant. Maža to, medžiagos, iš kurių siūvamos užuolaidos, dažnai būna delikačios, todėl jas pažeisti siurbiant, netaisyklingai skalbiant ar lyginant yra juokų darbas.

Būtent dėl šių priežasčių, skatiname Jus pasirinkti paprastesnį kelią ir patikėti visą šį darbą mums! Galime pasiūlyti platų užuolaidų valymo paslaugų asortimentą Kauno mieste ir apskrityje bei stengiamės visuomet įgyvendinti Jūsų lūkesčius. Visada džiaugiamės, sulaukę klientų skambučių ir mielai atsakome į kylančius klausimus, tad prašome kreiptis ir leiskite mums rasti geriausią sprendimą Jums!

Kaune ir Kauno apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kokio tipo užuolaidas plauname?

Yra daugybė skirtingų užuolaidų skirstymų, tačiau, kai kalbama apie viduje naudojamas užuolaidas, populiariausios yra dieninės ir naktinės užuolaidos. Jei kalbėtume ne tik apie paskirties tipą, jas taip pat skirstyti galima pagal pagaminimo medžiagą ar netgi pagal pagaminimo būdą, mat užuolaidos siuvamos ar audžiamos mašinomis, gaminamos rankomis ir neriamos gali būti iš šilko, medvilnės, lino, poliesterio ir begalės kitų audinių.

Visi šie faktoriai gali kiek apsukti galvą, kai supranti, kad kiekvienas jų gali turėti įtakos Jūsų užuolaidų valymui. Tačiau, šiai užduočiai įgyvendinti, galite patikėti savo gražiuosius audinius mums ir nerizikuoti jų sugadinti. Kadangi mūsų komandoje dirbantys žmonės užuolaidų skalbimu, plovimu, valymu, siurbimu, lyginimu ir kitomis paslaugomis užsiima jau daugelį metų – esame sukaupe pakankamai patirties ir žinome, kaip elgtis su visomis delikačiomis užuolaidų medžiagomis, jog atgautumėte jas dvelkiančias švara ir atrodančias nuostabiai.

Užuolaidų valymo sprendimai namams ir verslui

Profesionalus cheminis užuolaidų valymas

Užuolaidų plovimas garais

Sausas užuolaidų valymas

Plovimas skalbyklėje

Siurbimas

Kiti sprendimai

Užuolaidos gali būti išties elegantiškas namų ar verslo patalpų, tokių kaip viešbučiai, akcentas. Jomis galima paįvairinti aplinkos išvaizdą arba jausmą, tačiau svarbiausia yra jų priežiūra. Kadangi dažniausiai užuolaidos būna medžiaginės, ant jų ir jose gali kauptis dulkės ir kiti nešvarumai, todėl svarbu žinoti, kaip jas tinkamai valyti.

Pagrindiniai profesionalaus valymo būdai, kuriuos galime pasiūlyti yra:

 • Sausas valymas – kai plovimas atliekamas profesionaliais, pagal gamintojo rekomendacijas konkrečiai užuolaidų medžiagai rekomenduojamais, specializuotais valymo tirpalais. Nors tai vadinasi sausu valymu, iš tiesų naudojami skysto pavidalo, tirpalai, kurie nėra pagaminti vandens pagrindu. Aktyvioji medžiaga įsiskverbia į užuolaidų medžiagą ir suskaido nešvarumus, kuriuos tuomet pašaliname.
 • Skalbimas – kai valymui yra naudojamas vanduo, o užuolaidos yra skalbiamos mūsų specialiose skalbyklėse su nuolatine darbuotojo priežiūra.
 • Siurbimas – kai naudojami specialūs, ne per didelio galingumo siurbliai ir tam skirti antgaliai, nepažeidžiantys medžiagų, kuriais saugiai ištraukiamos dulkės iš audinių, kurių įprastai skalbti negalima.
 • Valymas šepečiu.
 • Specialus dėmių šalinimas – kai nereikia plauti visų užuolaidų, nes nešvarumų dėmės yra tik tam tikrose jų vietose. Proceso metu naudojami pagal audinį parinkti valymo produktai ir įrankiai.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Dažniausios užuolaidų užterštumo ir dėmių atsiradimo priežastys

Ištepti užuolaidas yra tikrai nesunku, tačiau jų išvalymui reikia turėti šiek tiek žinių ir patirties. Taip pat, visada gali praversti žinoti, kokia yra nešvarių užuolaidų priežastis. Tai palengvins tinkamai pasirūpinti saugiu ir patikimu dėmių pašalinimu. Dažniausios nešvarumų priežastys gali būti:

 • Dulkės. Laikui bėgant, jos natūraliai kaupiasi tiek ant užuolaidų audinių, tiek juose. Dažniausiai pastebime ant tamsesnių medžiagų atspalvių, tačiau nereikėtų laukti, kol jas pamatysite, kadangi dulkėtos užuolaidos reiškia, kad oras Jūsų aplinkoje taip pat nėra toks švarus.
 • Voratinkliai. Norint jų išvengti, tereikia pasirūpinti, kad užuolaidos būtų valomos periodiškai.
 • Dulkių erkutės. Plika akimi neįžiūrimos, tačiau lengvai įkvepiamos ir gali sukelti alergines reakcijas, tad jų savo namuose ar viešbučio kambaryje tikrai nenorėtumėte.
 • Žiedadulkės. Pro atvirus langus į vidų, o kartu ir ant užuolaidų nusėda žiedadulkės ir kiti vėjo nešami, jūsų gražiuosius audinius lengvai išpurvinti galinčios dalelės iš lauko. Reguliariai valant užuolaidas, tokie alergenai ir bakterijos yra pašalinami.
 • Dūmai. Jie ne tik, kad užuolaidas gali išpurvinti, bet ir sukelia nemalonų kvapą, kurį nuo delikačių užuolaidų audinių pašalinti kartais gali būti ganėtinai sudėtinga.
 • Bakterijos. Iš lauko, kartu su kitomis dalelėmis gali lengvai patekti per langus ir nusėsti ant užuolaidų. Tai gali būti ir kvėpavimo takų problemas sukeliančios bakterijos, todėl tai yra dar viena priežastis, kodėl užuolaidų švarą reikėtų galvoje turėti visada.
 • Kitos dėmes patenkančios ant medžiagos. Kosmetika, maistas, chemikalai, kava ir kiti gėrimai ir pan. Dėl įvairių priežasčių, kartais netyčia užtykštančios medžiagos, dėl kurių lieka matomos dėmės, kurioms įsisenėjus, jas išvalyti gali būti neįmanoma be profesionalios pagalbos.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Užuolaidų valymo kaina

Užuolaidos namams suteikia jaukumo ir elegancijos, tačiau, prieš renkantis jas vietoj žaliuzių ar kitų langų puošybos ar uždengimo produktų, reikėtų turėti galvoje, kad anksčiau ar vėliau, ateis laikas jas valyti. Todėl galima teigti, kad užuolaidų valymas yra būtinosios išlaidos, nepriklausomai nuo to, ar tai darysite namuose, ar išsikviesite mūsų specialistus, kurie tai padarys už jus.

Dažnai užuolaidos nėra pigios, todėl jų švara Jums turėtų rūpėti. Jos yra delikačios, todėl rūpintis jų švara reikia atsakingai, vadovaujantis gaminotojo rekomendacijomis, atsižvelgiant į medžiagos tipą ir dėmių ar purvo kilmę. Todėl, palyginus su pačių užuolaidų kaina, profesionalaus užuolaidų valymo išlaidos neturėtų jūsų gąsdinti.

Esame visada pasirengę jums padėti susitvarkyti su užuolaidų nešvarumais ir galime pasiūlyti ganėtinai lanksčias sąlygas kiekvienam privačiam ar verslo klientui Kaune ir esame įsitikinę, kad galime rasti tiek jūsų kišenei, tiek poreikiams palankų sprendimą. Susisiekite su mumis telefonu nemokamai konsultacijai, arba atsiųskite užklausą, pasinaudoję tam skirta forma, kad galėtume Jums paskambinti mes.

Miestai, kuriuose teikiame užuolaidų valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą