Čiužinių valymas Kaune

Jei pagalvotumėte apie visą tą laiką, kurį praleidžiate lovoje – ima atrodyti prasminga pasirūpinti kuo švaresne savo miegamojo aplinka. Ir ne tik dėl komforto sumetimų, bet ir dėl sveikatos, kadangi dulkių erkutės – tai maži parazitai, kurie klesti nešvarumų kupinose aplinkose ir yra žinomi kaip astmos ir kitų kvėpavimo problemų sukėlėjai.

Būdami savo srities profesionalai, mes pasirūpinsime, kad tokių nemalonumų atsikratytumėte. Panaikinsime dulkių erkutes, o taip pat ir visas kitas dėmes, purvą bei alergenus, kurie galimai kaupiasi ant jūsų čiužinių. Nepaisant to, mes taip pat užtikrinsime, kad jūsų čiužinių valymu visame Kauno apskrityje, todėl jie visada kvepės gaiva ir atrody, lyg nauji.

Taigi, jeigu ieškote būdo, kaip galėtumėte pagerinti savo miego kokybę bei sveikatą, o ilgesnis čiužinio tarnavimo laikas jums yra taip pat aktualus – apsvarstykite galimybę išsikviesti mūsų komandą į savo namus ar biurą!

Iškviesti specialistus!

Kaune ir Kauno apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apima čiužinų valymo paslaugos?

Čiužinio valymas gali apimti ne tik miegamojo lovos, bet ir bet kurio kito baldo minkštosios dalies valymą, kadangi pasitelkiami panašūs švaros užtikrinimo metodai, įrankiai ir produktai.

Mūsų profesionalių darbuotojų komanda atvyks į Jūsų namus ar verslo patalpas ir pasirūpins, kad esami baldų čiužiniai būtų išvalyti kokybiškai, neskleistų nepageidaujamo kvapo, bei atrodytų, lyg nauji!

Iškviesti specialistus!

Čiužinių valymo sprendimai verslui ir privatiems asmenims

Siurbimas

Plovimas rankomis

Cheminis čiužinių valymas

Valymas garais

Giluminis valymas

Dėmių ir kvapų šalinimas

Čiužinių dezinfekavimas

Sausas valymas

Kitos paslaugos

Suprantame, kad namuose yra įprasta valyti čiužinius patiems, kuomet pasitelkę paprastą dulkių siurblį, panaudojame jį čiužinio siurbimui kartą per savaitę, ar kada prireikia. Tačiau, nutikus nelaimei, kam nors išsiliejus, atsiradus nemaloniam kvapui ar sunkiai įprastai pašalinamoms dėmėms, patiems išvalyti čiužinį tampa didelis iššūkis. Čia į pagalbą ateiname mes – kvalifikuoti valymo specialistai su profesionaliomis valymo priemonėmis, ilgamete patirtimi ir nauja, specializuota įranga.

Kita vertus, įmonės, įvairūs verslo klientai, profesionalias čiužinių valymo paslaugas užsakinėja nuolatos, kadangi reikalingų darbų apimtys čia būna kur kas didesnės, todėl patiems viską suspėti gali būti ir sudėtinga. Verslo klientams čiužinių valymas yra atliekamas periodiškai, arba vieną kartą, priklausomai nuo proeikio.

Bet kuriuo iš šių atvejų, mes daug investuojame į savo verslo sėkmę ir lankstumą, norėdami užtikrinti, kad tiek verslo klientai, tiek privatūs asmenys būtų patenkinti mūsų kuriama švara. Todėl, vis atnaujindami įrangą ir žinias, galime pasiūlyti platų čiužinių valymo paslaugų asortimentą, į kurį įeina valymas garais, siurbimas, giluminis, sausas, čiužinių valymas, dėmių ir kvapų šalinimas bei kitos paslaugos. Viskas ką jums reikia padaryti – tai paskambinti arba parašyti mums nurodytais kontaktais. Mielai suteiksime Jums nemokamą konsultaciją ir padėsime išsirinkti tinkamiausią paslaugą už prieinamą kainą.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Dažniausios čiužinių užterštumo ir dėmių atsiradimo priežastys

🥵 Prakaitas. Ilgainiui, jei patalynė nėra keičiama reguliariai, nuo prakaito gali susidaryti sunkiai išvalomos dėmės.

🕷 Dulkių erkutės. Jos susidaro ir klesti nešvariose aplinkose, todėl reikėtų pasirūpinti reguliariu čiužinio siurbimu.

🐾 Gyvūnų kailis. Jei leidžiate ant lovos miegoti ar būti gyvūnams, turite suprasti, kad čiužiniu dalinsitės ir su jų kailiu bei jame gyvenančiais padarėliais.

🥪 Maisto trupiniai. Valgymas lovoje – gal ir smagus dalykas, tačiau trupiniai ar netyčia nukritę maisto gabaliukai, turbūt malonių pojučių nelabai sukels.

Gėrimų dėmės. Kava, arbata ar kiti gėrimai, išsilieję ant čiužinio, gali būti labai sunkiai išvalomi įprastinėmis priemonėmis ir įrankiais.

🚬 Pelenai ar cigarečių dūmai. Rūkymas lovoje yra ne tik labai pavojingas, tačiau ir sunkiai išvalomas įprotis. Ypač sudėtinga gali būti panaikinti pelenus ir įsismelkusį dūmų kvapą.

🦠 Alergenai, virusai ir bakterijos ir kiti parazitai. Reguliari čiužinio priežiūra turi tapti įpročiu, norint ilgai turėti kokybišką, švarų ir saugų sveikatatai čiužinį.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Čiužinių valymo kainos

Profesionalaus čiužinio valymo kaina yra nustatoma pagal keletą veiksnių, tarp kurių yra: Dydis ir čiužinio tipas, užterštumo lygis ir dėmių atsiradimo priežastys, reikalingas valymo dažnis, atstumas iki vietos, kur reikia atvykti atlikti valymo darbus. Svarbu suprasti, kad pagal visus šiuos faktorius yra nustatoma visa daikto valymo eiga ir reikalingos priemonės, o galutinę kainą sudaro visų šių faktorių visuma.

Užsisakydami šią paslaugą, gausite nemokamą mūsų specialistų konsultaciją, o be to, mes pasirūpinsime, kad Jūsų čiužinys taptų švarus ir saugus naudoti.

Iškviesti specialistus!

Kitos valymo paslaugos Kaune

Miestai, kuriuose teikiame čiužinių valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Siųsti užklausą