Čiužinių valymas Klaipėdoje

Čiužinių valymas – tai procesas, kurio metu šalinamas purvas, dėmės ir kiti nešvarumai iš čiužinių. Dalis čiužinių gali būti valomi savarankiškai, namuose – paprasčiausiai išsiurbiant dulkes ar nuvalant nešvarumus šlapiu skudurėliu. Ilgainiui, be profesionalios priežiūros, čiužinyje gali pradėti kauptis dulkių erkutės, pelėsis ir kiti alergenai. Jeigu pastebėjote bent vieną iš šių problemų, tai jau seniai atėjo laikas iškviesti profesionalią čiužinių valymo komandą. Čiužinių valymo paslaugas teikiame Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje, tad susisiekite telefonu ar išsiųskite užklausos formą!

Iškviesti specialistus!

Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apima čiužinų valymo paslaugos?

Savo klientams Klaipėdoje siūlome įvairių tipų čiužinių plovimą. Į šį sąrašą įeina – lovos, baldų čiužinių ir čiužinių užvalkalų valymas. Pasitelkę modernias priemones, įrangą ir sukauptą ilgametę patirtį, žinome kaip Jūsų čiužinį vėl paversti švariu, kad ir koks jis bebūtų!

Turbūt būtų lengviau įvardinti čiužinių tipus, kurių mes nevalome, nei tuos, kuriuos valome, kadangi stengiamės kiekvienam atvejui rasti efektyvų sprendimą.

Jeigu domitės siūloma paslauga, rekomenduojame susisiekti su vienu iš mūsų konsultantu jau šiandien. Išsiaiškinę esmines detales (pvz.: čiužinio tipas, dėmių pobūdis ir pan.), galėsime nustatyti kokio tipo čiužinio valymo sprendimo reikės, kad išspręsti problemą. Tuo pačiu gausite ir individualų kainos pasiūlymą.

Čiužinių valymo sprendimai verslui ir privatiems asmenims

Siurbimas

Plovimas rankomis

Cheminis čiužinių valymas

Valymas garais

Giluminis valymas

Dėmių ir kvapų šalinimas

Čiužinių dezinfekavimas

Sausas valymas

Kitos paslaugos

Profesionaliai, čiužinys gali būti valomas penkiais pagrindiniais metodais, tai – cheminis čiužinių valymas, valymas garais, plovimas rankomis, giluminis valymas ir sausas čiužinių valymas. Valant šiais trimis būdais, mūsų čiužinių valymo įmonės specialistai naudoja profesionalią įrangą, specialias priemones bei pasikliauja ilgamete patirtimi. Tokiu būdu, užtikriname maksimalų susikaupusių nešvarumų ir purvo išvalymą bei dulkių erkučių ir pelėsio pašalinimą. Tam, kad išgautume čiužinio ilgaamžiškumą, padengiame jį apsaugine danga, kuri apsaugo nuo nešvarumų ir kenkėjų ateityje.

Mūsų teikiamos čiužinių valymo paslaugos gali būti pritaikomos tiek verslui, tiek individualiems asmenims. Galime vykdyti ir vienkartinį, ir periodinį čiužinių valymą (pagal sutartą grafiką). Jeigu esate viešbučio ar kito tipo verslo savininkas ir Jums rūpi čiužinių švara arba esate žmogus, kuris tiesiog nori išvalyti savo namų čiužinį – kreipkitės. Tikrai galime padėti!

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Dažniausios čiužinių užterštumo ir dėmių atsiradimo priežastys

☕ Gėrimų dėmės;

🍕 Maisto dėmės;

🥵 Prakaitas;

🚽 Šlapimas;

🩸 Kraujas;

🕷️ Dulkių erkutės;

🍄 Pelėsis;

🐕‍🦺 Gyvūnų plaukai;

🦠 Bakterijos;

😷 Virusai; Ir kita.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Čiužinių valymo kaina Klaipėdoje

Čiužinių valymo kaina gali kisti priklausomai nuo daugybės įvairių faktorių. Sunku būtų įvardinti vieną konkrečią sumą, kadangi ją gali įtakoti tokie motyvai kaip:

 • Čiužinio tipas / medžiaga;
 • Čiužinių kiekis;
 • Čiužinio dydis;
 • Čiužinio būklė, dėmių / nešvarumų pobūdis;
 • Kokio tipo valymas bus taikomas – cheminis, giluminis, sausas, garais ar plaunamas rankomis;
 • Kokios bus reikalingos papildomos paslaugos ir specialūs sprendimai;
 • Kita.

Čiužinių valymo įkainiai gali būti nustatyti tik įvertinus visus šiuos aspektus. Nespeliokite kainos patys, tiesiog susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite specialų kainos pasiūlymą jau šiandien! Užpildykite užklausos formą pateiktą svetainėje arba paskambinkite nurodytu telefono numeriu. Mūsų konsultantas mielai Jus pakonsultuos, pasiūlys geriausią sprendimą ir pasakys kiek visą tai kainuos.

Kitos valymo paslaugos Klaipėdoje

Miestai, kuriuose teikiame čiužinių valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą