Čiužinių valymas Vilniuje

Čiužinio valymas

Patikėkite čiužinių valymą profesionalams

Prailginkite čiužinio gyvavimo laiką, atsikratykite sunkiai išvalomų dėmių ir nemalonių kvapų.

Nešvarus čiužinys atrodo prastai, skleidžia nemalonų kvapą ir gali turėti neigiamos įtakos sveikatai. Dėl to, kritiškai svarbu užtikrinti jo švarą, o geriausias būdas tai padaryti – užsakant profesionalias čiužinių valymo paslaugas.

Mūsų ekspertų komanda naudoja naujausias technologijas, įrangą ir ekologiškas priemones, kad pašalinti visus susikaupusius nešvarumus, dulkes ir alergenus. Čiužinių valymas ne tik padės prailginti čiužinio tarnavimo laiką, bet ir sukurs sveikesnę aplinką miegui.

Per gyvenimą, žmogus vidutiniškai praleidžia 33 metus lovoje. Nepaisant to, čiužinių valymas atliekamas tik tada, kai plika akimi matome dėmę. Įdomu tai, kad greta įprastų nešvarumų ar nemalonių kvapų, čiužiniuose gali veistis įvairūs alergenai, kurie nėra lengvai pastebimi: dulkių erkutės, naminių gyvūnų pleiskanos ir pelėsis.

Ar žinojote, kad dulkių erkutės gali sukelti čiaudulį, kosulį, akių ašarojimą, o pelėsis: kvepavimo sutrikimus, odos dirginimą ir net galvos skausmą? Čiužinio valymo paslauga padės užtikrinti švarą namuose!

Čiužinių valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Čiužinių valymo paslaugos informacija glaustai

Čiužinių valymo kaina Nuo 20 eur
Paslaugų atlikimo trukmė Nuo 30 min.
Specialistų atvykimas Nemokamas*
Valymo priemonės Ekologiškos, saugios sveikatai
Plovimo įranga Profesionalūs siurbliai ir įrenginiai
Taikomas valymo metodas Cheminis giluminis

*Minimali užsakymo suma 50 eur. Užsakius paslaugų už 50 eur ar daugiau, atvykimas Vilniaus mieste yra nemokamas.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kas užtikrina čiužinio švarą

Siurbimas dulkių siurbliu

Naudojant galingus dulkių siurblius, yra išvalomas čiužinių paviršius (t. y. viršutiniai jo sluoksniai): dulkės ir kiti nešvarumai.

Dėmių šalinimas

Įsisenėjusių ir sudėtingų dėmių šalinimas yra veiksmingiausias užsakant profesionalias čiužinių valymo paslaugas. Netinkamai valomos kraujo, vaško ir kitos dėmės (pavyzdžiui, pelėsis) gali sugadinti čiužinį, dėl ko rekomenduojame kreiptis į specialistus.

Dezodorizavimas (kvapų šalinimas)

Čiužiniai įsigeria nemalonių kvapų dėl maisto likučių, išpiltų skysčių, šlapimo, prakaito ir kt. Dėl šių priežasčių, atsiranda būtinybė, pasitelkiant specialius produktus, panaikinti blogus kvapus iš čiužinio.

Valymas garais

Čiužinio valymas garais, tai procesas, kurio metu čiužiniui valyti ir dezinfekuoti naudojamas karštas vanduo ir garai. Garai išgaunami pritaikant specialų valymo įrenginį, gaminantį aukšto slėgio garų srovę, kuri prasiskverbia į čiužinį ir pašalina nešvarumus, dulkes bei alergenus. Čiužinio valymas garais veiksmingai naikina bakterijas ir dulkių erkutes bei padeda pagerinti bendrą čiužinio švarą ir higieną.

Dezinfekavimas

Dezinfekcijos pagalba, iš čiužinių yra šalinamos bakterijos, virusai ir kiti kenksmingi mikroorganizmai.

Alergenų šalinimas

Čiužiniuose veisiasi dulkių erkutės, gali būti naminių gyvūnėlių pleiskanų ir kitų alergenų, sukeliančių alergines reakcijas.

Dulkių erkučių naikinimas

Tai procesas, kurio metu siekiama sumažinti dulkių erkučių kiekį iš čiužinio. Įprastai tai apima siurbimą, čiužinio plovimą, patalynės plovimą, antialerginių purškalų naudojima.

Giluminis valymas

Giluminio čiužinių valymo metu yra įsiskverbiama į giliausius čiužinio sluoksnius, kad iš jų ištraukti visas bakterijas, mikroorganizmus ir kitus nešvarumus. 

Patalynės: paklodės antklodžių ir pan. valymas

Paklodė, antklodė, pagalvės ir kita patalynė gali kaupti dulkes ir nešvarumus, todėl ją reikia reguliariai skalbti. Čiužinio švara po išvalymo truks neilgai, jeigu patalynė bus purvina. Dėl šios priežasties svarbus ne tik profesionalus čiužinio valymas, bet ir patalynės švaros užtikrinimas.

Nepamirškite čiužinio apsaugos!

Po čiužinių valymo paslaugos, nepamirškite įsigyti ir naudoti čiužinio apsaugos. Ji padeda apsaugoti čiužinį nuo netikėtų išsiliejimų ir kito purvo, taip garantuodama ilgiau trunkančią švarą.

Kaip atliekamos čiužinių valymo paslaugos

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Čiužinių valymas užsakomas telefonu arba pateikus užklausos formą. Pokalbiu metu siekiame įvertinti darbų apimtį, čiužinio tipą, nešvarumų lygį ir kt. Tai leidžia nuspręsti, kokia valymo technologija tinkamiausia, kokias priemones, įrankius ir įrangą reikėtų rinktis.
 • Valymo komanda atvyksta sutartu laiku, su savimi atsiveža viską, ko reikės čiužiniui ar čiužiniams išvalyti.
 • Pirmas darbų etapas – čiužinio ypatumų ir jo būklės įvertinimas. Tuomet atliekamas giluminis čiužinio valymas, po jo čiužinys plaunamas, specialiomis priemonėmis šalinamos įsisenėjusios dėmės. Galiausiai čiužinys išsausinamas. Tiesa, galima užsisakyti ir čiužinio dezinfekavimo paslaugą.
 • Kai kurių čiužinių plauti negalima (pavyzdžiui, kurių užpildui naudojamas putų polistirenas), jiems tinka tik sausas valymas. Panašių niuansų žinojimas tik įrodo, jog čiužinių valymui tikslinga rinktis profesionalus.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Čiužinio valymo būdai

Čiužinių valymas

Kokio tipo čiužinius ir jų priedus valome

Spyruokliniai čiužiniai turi dešimtis ar šimtus metalinių spyruoklių, kurios sukuria atraminį sluoksnį. Šio tipo čiužiniai taip pat turi minkštesnius pliušinės medžiagos sluoksnius, kad padidintų komfortą.
Hibridiniai čiužiniai tinka įvairiems kūno tipams ir miegojimo pozicijoms, kadangi apjungia tradicinių spyruoklių ir putplasčio sluoksnių privalumus.
Viskoelastiniai čiužiniai yra pagaminti iš elastingo porolono, dar vadinamo atminties putplasčiu. Viksoelastinės putos susispaudžia dėl slėgio ir kūno šilumos, tad optimaliai prisitaiko prie kūno kontūrų.
Putų poliuretano čiužiniai dažniausiai būna pilnai sintetiniai. Tai vienas populiariausių čiužinių tipų dėl žemesnės kainos ir lengvumo.
Lateksiniai čiužiniai sudaryti iš latekso putų ir spyruoklių arba refleksinių putų, kad sudarytų patvarų atraminį paviršių miegui. Natūralios formos lateksas gaunamas iš kaučiuko medžio sūlos. Šio tipo čiužinia gali būti 100% natūralus.
Ortopediniai čiužiniai skirti palaikyti sąnarius, nugarą ir bendrai, visą kūną. Šio tipo čiužiniai sukurti reminatis medicininiais ortopediniais tyrimais, kuriuose daugiausiai koncentruojamasi į stuburo ir sąnarių sutrikimus bei deformacijas.
Pripučiami čiužiniai dažniausiai naudojami įvairiose išvykose. Visgi, šio tipo čiužiniai taip pat yra linkę kaupti įvairius nešvarumus ir juos periodiškai valyti būtina.
Antčiužiniai yra patiesiami ant čiužinio, kad suteikti papildomą komforto sluoksnį. Antčiužiniai yra gaminami iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui: vilnos, medvilnės, putplasčio, plunksnų ar latekso. Antčiužinių valymas yra toks pat svarbus kaip ir pagrindinio čiužinio švaros palaikymas.
Čiužinio apsauga, tai nuimama patalynė, kuri apgaubia čiužinį, kad jį apsaugotų nuo įvairių nešvarumų. Kai kurios čiužinio apsaugos saugo ne tik nuo purvo, bet ir nuo alergenų ir dirgiklių, tokių kaip dulkių erkutės.

Čiužinio tipai dažniausiai yra parenkami atsižvelgiant ne tik į Jūsų poreikius, bet ir į lovą: jos rėmą, dydį, pagrindą.

Dvigulio čiužinio valymas

Dvigulio čiužinio valymas

Standartinio dvigulio čiužinio valymas kainuoja nuo 50 eurų

Viengulio čiužinio valymas

Viengulio čiužinio valymas

Viengulio čiužinio valymas kainuoja nuo 25 eurų

✅ Vaikiško čiužinio valymas

Vaikiško čiužinio valymas

Vaikiško čiužinio valymas kainuoja nuo 20 eurų.

Dvigulio čiužinio valymas.

Spyruoklinio čiužinio valymas

Susisiekite šiandien jei Jums aktualus čiužinių valymas!

Kuo profesionalus čiužinių valymas yra geresnis už mėgėjišką?

 • Profesionalus cheminis čiužinio valymas grąžins jam pirminę išvaizdą, ką tikrai būtų sunku ar net neįmanoma pasiekti valant patiems namų sąlygomis.
 • Valant profesionaliai pašalinami ne tik paviršiniai nešvarumai, tačiau ir tie, kurie įsitaisę gilesniuose sluoksniuose.
 • Namų sąlygomis vargu, ar pašalinsite vyno, kavos, maisto paliktus nešvarumus, taip pat nuo prakaito, nuo šlapimo atsiradusias, įsisenėjusias ir sunkiai pašalinamas dėmės. Profesionalus čiužinių valymas visas minėtas dėmes pašalins nepastebimai.
 • Cheminio valymo metu sunaikinamos bakterijos ir dulkių erkutės, ko čiužinio valymas namuose neįveiktų.
 • Profesionalus miegojimo baldų, čiužinių valymas saugo ir audinį, tad ilginamas baldo, čiužinio tarnavimo laikas.
 • Profesionalaus cheminio valymo metu pašalinami ne tik nešvarumai, tačiau ir nemalonus kvapas.

Galite užsakyti vienkartinį valymą arba sudaryti grafiką ilgesniam laikui. Pastarasis variantas patogus viešbučiams ar kitoms apgyvendinimo paslaugas siūlančioms įmonėms, kur čiužinių valymas reikalingas dažniau. Tokiu atveju Jums visiškai nereikės sukti galvos dėl valymo paslaugų, nes atvyksime tiksliai pagal sutartą grafiką.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Dažniausios čiužinio užterštumo ir nusidevėjimo priežastys

Ant čiužinio miegame, kartais lovoje mėgaujamės ir rytinės kavos puodeliu, aromatinga arbata, sveikuoliškomis sultimis ar maistu, čia neretai įsitaiso ir augintiniai. Visa tai lemia, kad čiužiniui tenka daugiau ar mažiau nešvarumų. Kai kurie iš jų yra lengvai pašalinami, pavyzdžiui, dulkės, augintinių kailio plaukai, keturkojų pėdsakai, kurie dar nespėjo įsigerti į čiužinio audinį. Tačiau neretai ant čiužinių atsiranda ir kur kas sunkiau pašalinamų nešvarumų, pavyzdžiui:

 • ☕ dėmės nuo arbatos, kavos, vyno ar kitų spalvotų gėrimų;
 • 🍩 nešvarumai nuo maisto likučių;
 • 🖊️ dėmės nuo flomasterių, vaškinių kreidelių, rašalo ir kitų piešimui bei rašymui skirtų priemonių;
 • 🥓 riebalų dėmės;
 • 🥵 dėmės, atsiradusios nuo prakaito;
 • 🩸 kraujo, šlapimo ir panašaus pobūdžio dėmės.

Čiužinius reikia periodiškai valyti ir todėl, kad ant jų yra nematomų nešvarumų, pavyzdžiui, bakterijų, dulkių erkučių, nosį nemaloniai kutenti gali ir įsigėrę bei įsisenėję nemalonūs kvapai.

Visos šios priežastys pagrindžia nuolatinės čiužinio priežiūros svarbą.

Dėmesio! Jei Jūsų čiužinys jau yra itin susidevėjęs ir galvojate jo atsikratyti, mūsų kolektyvas labai prašo tai padaryti tinkamai ir atsakingai! Jeigu nežinote kaip elgtis su atgyvenusiu miego draugu, skaitykite mūsų straipsnį apie tai, kaip pasirūpinti senu čiužiniu ir kur jį išmesti. Būkime ekologiški ir saugokime gamtą kartu!

Kaip prižiūrėti čiužinį, kad šis išliktų kuo ilgiau švarus?

 • 🧹 Jei čiužinį naudojate kasdien, tai ne mažiau kaip kartą per mėnesį jį kruopščiai išsiurbkite dulkių siurbliu.
 • ✅ Mažiausiai kartą per metus užsisakykite profesionalaus cheminio valymo paslaugą.
 • 💧 Jei ant čiužinio išliejote skysčius, kuo skubiau dėmę sausinkite popieriniais rankšluosčiais.
 • 🔄 Čiužinius rekomenduojama periodiškai apversti ir / ar apsukti, tad atsižvelkite į gamintojo ir / ar pardavėjo rekomendacijas šiuo klausimu.

Čiužinių valymo kainos

Vaikiškas čiužinys
20 €

Vienvietis čiužinys
25 €

Dvivietis čiužinys
50 €

Kaina yra tas aspektas, kuris neretai lemia sprendimo priėmimą. Ne išimtis ir lovos čiužinių valymas. Klientai neretai domisi, kiek gi tokio tipo paslauga kainuoja. Tačiau tikslią kainą pateikti galime tik po pokalbio su potencialiu klientu, mat svarbu išsiaiškinti tokius aspektus kaip: čiužinio matmenys, nešvarumų lygis, koks čiužinio audinys, koks užpildas ir pan. Tai leidžia parinkti geriausią valymo metodą ir pateikti tikslią darbų kainą. Patikiname, jog mūsų garantija – ne tik patrauklus kainos ir kokybės santykis, bet ir profesionalumas, diskretiškumas, atsakomybė. Norintys sužinoti kiek kainuoja čiužinių valymas, susisiekite su mumis ir pateiksime individualų kainos pasiūlymą.

Valymo komanda

Iškvieskite specialistus šiandien!

Valytoja

Dažniausiai užduodami klausimai

Kasdien naudojant čiužinį profesionalus jo valymas rekomenduojamas ne rečiau kaip kartą per pusmetį.

Čiužinį valykite kartą per pusę metų. Tačiau dažnesnį poreikį valyti paskatina atsiradusios dėmės nuo skysčių ar maisto, prakaitavimo miego metu ir pan. Taip pat paskata užsakyti profesionalaus valymo paslaugą turėtų būti ir atsiradęs nemalonus čiužinio kvapas.

Ši paslauga aktuali fiziniams asmenims, viešbučiams bei kitų tipų apgyvendinimo įstaigoms, taip pat tiems, kurie turi / nuomoja sodybas, vilas, įvairias vietas šventėms su nakvyne ir kt.

Jei valyti pasirenkamas cheminis plovimas, tai naudotis čiužiniu galėsite daugiausia po 12 valandų, kai jis pilnai išdžius. Džiūvimo laiką lemia čiužinio storis.

Kainą lemia tokie aspektai kaip čiužinio matmenys, storis, paviršiaus medžiaga, užpildas, nešvarumo lygis, naudojamos priemonės ir įranga.

Kur dar teikiamos čiužinių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą