Dulkių erkučių naikinimas Vilniuje

Dulkių erkutės gali būti randamos namuose visur: nuo baldų, kilimų iki čiužinių ar net užuolaidų. Šie padarėliai gali iššaukti įvairius sutrikimus, ligas ar simptomus, pavyzdžiui, kosulį ar švokštimą. Jos taip pat sukelia alergines reakcijas: rinitą, atopinį dermatitą ir kt. Dėl pastarųjų sutrikimų yra kalti alergenai, kadangi žmogaus imunine sistema laiko juos pavojingais. Būtent dulkių erkutės ir išskiria nemažai alergenų, galinčių sukelti įvairias algergines reakcijas ar net ilgainiui išvystyti astmą. Profesionalus dulkių erkučių naikinimas ir kontrolė yra būtina sąlyga, norint sumažinti šių padarėlių kiekį namuose bei užtikrinti patalpų švarą.

Iškviesti specialistus!

Mūsų specialistai yra sukaupę daugybę patirties, turime naujausią įrangą ir taikome moderniausius metodus, kad ištrauktume dulkių erkutes net iš pačių giliausių vietų. Užsakykite mūsų dulkių erkučių naikinimo paslaugą šiandien! Atvykę specialistai, atliks Jūsų namų inspekciją ir parinks geriausią dulkių erkučių ir jų išskirtų alergenų šalinimo sprendimą. Paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus apskrityje.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Dulkių erkutės - kas tai?

Turbūt visuose gyvenamuose Vilniaus namuose ar butuose yra čiužiniai, kilimai, baldai ir kiti iš audinių pagaminti daiktai. Tai minkšti, patogūs traukos objektai ne tik mums, bet ir dulkių erkutėms, kurios itin mėgsta drėgmę, o labiausiai – mitimą nukritusia žmogaus oda. Šie mažyčiai padarėliai yra tokie maži, kad jų neįmanoma įžiūrėti plika akimi. Jų menkas sudėjimas leidžia prasiskverbti net ir į giliausius audinio taškus (kuriuos su buitiniais prietaisais ar tirpalais pasiekti yra itin sudėtinga), kur yra sėkmingai veisiamos naujos jų kolonijos. Dulkių erkutės minta naminių gyvunėlių pleiskanomis ir negyva žmogaus oda. Kai kada klientai klausia ar dulkių erkutės kandžiojasi? Tai yra mitas, kadangi dulkių erkutės nekanda, tačiau gali sukelti skirtingas alergijas, nes jos į aplinką išskiria įvairius alergenus.

Jei Jūs ar Jūsų šeimos nariai namuose jaučia kažkuriuos iš šių simptomų: kosulys, čiaudulys, švokštimas, sloga, niežulys ar ašarojančios akys, gali būti, kad dulkių erkučių yra prisikaupę per daug ir yra reikalingas profesionalus naikinimas. Be to, jeigu namuose turite augintinių, tikrai turėtumėte užsakyti profesionalias kilimų, baldų, čiužinių ir pan. valymo paslaugas bent kas ketvirtį.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Dažniausios vietos, kuriose galima rasti dulkių erkutes

Dulkių erkučių yra praktiškai visuose namuose, tačiau didesni kiekiai jų randami audinių pluoštuose ir drėgnose vietose. Jos veisiasi ten, kur yra daug pleiskanų, pelėsio sporų, nešvarumų, negyvos žmogaus odos ir pan. Žemiau įvardijame pagrindines vietas, kuriose galite rasti dulkių erkutes.

Oras

Alergenai į Jūsų namus gali patekti per ventiliatorius, atvirus langus ir t. t. Oras, kuriame yra alergenų, pelėsių sporų ir žiedadulkių, vilioja dulkių erkutes. Norėdami sumažinti pelėsio sporų ir žiedadulkių kiekį namuose, uždarykite langus ir duris. Oro vėdinimui vietoje atvirų langų naudokite oro kondicionierių.

Patalynė, kilimai, baldai, užuolaidos, čiužiniai

Medžiaginiuose balduose, kilimuose, užuolaidose, patalynėje ar čiužiniuose yra itin daug dulkių erkučių. Trumpai tariant, šie padarėliai gali nesunkiai pasislėpti bet kuriame audinyje. Kilimuose ar čiužiniuose dažnai yra dulkių erkučių pertėklius, dėl to, nes tai yra itin gilios medžiagos, ant jų būna daug negyvos odos ir drėgmės. Net ir minkštuose žaisluose su kuriais žaidžia vaikai galima rasti dulkių erkučių

Dulkių erkučių naikinimas

Dulkių erkučių naikinimo paslaugos

Išsami namų inspekcija

Mes turime patyrusių profesionalų komandą, kuri puikiai žino visas dulkių erkučių slėptuves. Mūsų teikiamos šalinimo paslaugos apima kruopščią visų Jūsų namų inspekciją ir maksimalų ekručių naikinimą.

Naujausi įrankiai ir įranga

Mūsų komanda naudoja pažangią įrangą, kuri leidžia suteikti paslaugą, atitinkančią aukščiausios kokybės standartus. Mūsų įrankiai tinkamai šalina alergenus ir dulkių erkutes nuo Jūsų namų baldų, patalynės, kilimų, čiužinių, užuolaidų ir kt. Mes užtikrinsime, kad Jūsų namuose būtų kiek įmanoma mažiau dulkių erkučių ir jų sukeliamų alergenų.

Ekologiškos valymo priemonės

Visa mūsų naudojama įranga, valymo priemonės ir įrankiai yra ekologiški, saugūs tiek žmonėms, tiek jų augintiniams, tad nesukels jokių papildomų alerginių reakcijų. Metodai, kuriuos naudosime bus saugus Jums ir Jūsų artimiesiems, bet tuo pačiu, tinkamai pašalins dulkių erkutes. Be to, mūsų specialistai laikosi visų COVID-19 atsargumo priemonių ir dezinfekuoja patalpas prieš ir po atliekamų darbų.

Naudingi ekspertų patarimai

Išvalius namus, mūsų ekspertai suteiks naudingų patarimų ir pasidalins metodais kaip sumažinti dulkių erkučių plitimą namuose, kad galėtumėte ilgesnį laiką džiaugtis švariomis patalpomis.

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Apibendrinimas

Dulkių erkutės sukelia alergijas ir yra ypač pavojingos žmonėms, sergantiems astma. Dulkių erkutės nekanda, tačiau žmogaus organizmas yra jautrus jų išskiriamiems alergenams. Kuomet šie alergenai patenka į žmogaus organizmą, mūsų imuninė sistema į juos reaguoja ir gali pasireikšti įvairūs simptomai. Vieni simptomai gali būti lengvesni: čiaudulys, ašarojančios akys, sloga. Tačiau, gali būti ir sunkesnių reakcijų, lėtinių simptomų, tokių kaip: sunkūs astmos priepoliai, veido spaudimas, intensyvus kosulys, sloga ar čiaudulys. Dėl pastarųjų priežasčių, yra itin svarbu užtikrini, kad Jūsų namai būtų švarūs ir dulkių erkučių kiekis būtų kontroliuojamas. Jeigu susiduriate su šiomis problemomis, iškvieskite mūsų dulkių erkučių naikinimo profesionalus jau šiandien. Skambinkite nurodytu telefono numeriu arba užpildykite pateiktą užklausos formą!

Iškviesti specialistus!

Kur dar atliekamas dulkių erkučių naikinimas?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Kauno apskritis
  • Klaipėdos apskritis
  • Šiaulių apskritis
  • Panevėžio apskritis
  • Alytaus apskritis
  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Siųsti užklausą