Baldų valymas Vilniuje

Baldai yra funkcionalus elementas patalpose: tiek namuose, tiek biure, viešosiose įstaigose ar kitos paskirties erdvėse. Stalai, kėdės ir kiti kietieji baldai profesionalaus valymo reikalauja kiek rečiau, o štai sofos, foteliai, krėslai bei kiti minkštieji baldai gana dažnai susiduria su įvairaus pobūdžio nešvarumais: purvu nuo augintinių letenų, užtiškusiais skysčiais, rašalo dėmėmis ir kitais lengviau ar sunkiau pašalinamais nešvarumais. Baldų valymas reikalauja atitinkamų žinių, mat šiame kontekste svarbi ne tik švara ir higiena, tačiau ne mažiau svarbu nepakenkti ir baldo paviršiui. Tai pagrindžia profesionalių paslaugų poreikį. Tad jei aktualus baldų valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje gera kaina, susisiekite! Mūsų garantija – puikūs rezultatai, atsakomybė, diskretiškumas, profesionalumas.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Dažniausios baldų užterštumo priežastys

Neretai kietuosius ir minkštuosius baldus reikia valyti nuo lengvai pašalinamų nešvarumų, pavyzdžiui, dulkių, augintinių kailio plaukų. Tačiau esti labai daug ir sunkiai pašalinamų dėmių, kurioms reikia specialių priemonių ir žinių. Bene dažniausiomis dėmėmis ant baldų galime išskirti šias:

 • ☕ kavos, arbatos, sulčių, vyno ir kitų spalvotų gėrimų;
 • ✏️ rašalo, flomasterių, vaškinių kreidelių ir kitų rašymo / piešimo priemonių;
 • 🍕 maisto;
 • 🩸 kraujo, šlapimo ir panašios;
 • 🥓 riebalų.

Svarbu žinoti ir tai, kad ne visi nešvarumai yra matomi plika akimi. Baldus reikia valyti periodiškai, siekiant apsisaugoti ir nuo tokių nematomų priešų kaip dulkių erkutės, bakterijos, į baldus įsigėrę nemalonūs kvapai (pavyzdžiui, tabako, riebalų, dūmų ar kt.).

Baldų valymo būdai

Baldų valymas

Kietųjų baldų valymui dažniausiai užtenka sauso būdo – nuvalyti dulkes. Tačiau jei baldai buvo aplieti ar kitaip ištepti medžiagomis, kurios įsigėrė į paviršių, reikės imtis rimtesnių priemonių. Ypač dažnai taip nutinka mediniams paviršiams – tokiu atveju, jei įmanoma, reikia nušveisti viršutinį sluoksnį ir padengti naujai: dažyti, lakuoti ar impregnuoti.

Minkštųjų baldų valymo būdų yra daugiau:

Pasirenkant valymo būdą svarbu atsižvelgti į tai, koks audinys naudotas baldo išorei, pavyzdžiui: oda, ekooda, veliūras, medvilnė ar kitoks. Ne mažiau svarbus ir baldo minkštosios dalies užpildas, kuriam neretai pasirenkamas porolonas, natūralios medžiagos ar kt. Šių aspektų vertinimas leis ne tik kokybiškai išvalyti baldą, tačiau ir saugoti medžiagas, iš kurių jis pagamintas, išlaikyti reprezentatyvią išvaizdą bei funkcionalumą.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Iškviesti specialistus!

Kaip atliekamas baldų valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Pasirinkite mūsų puslapyje Jus dominančią paslaugą ir susisiekite su mūsų įmone. Pokalbio metu aptarsime, kokie Jūsų poreikiai, įvertinsime baldų nešvarumo lygį, darbų apimtis. Tai leis tiksliai nuspręsti, kokios valymo priemonės pasiteisins labiausiai, kokių įrankių reikės, kokią valymo technologiją rinksimės.
 • Mūsų valymo komanda atvyksta sutartu laiku. Atsivežame viską, ko reikia baldų valymui, todėl Jums nereikės rūpintis niekuo. Pirmiausia nuo kietųjų baldų nuvalomos dulkės, o minkštieji nusiurbiami galingu siurbliu, kuris pašalina ne tik paviršines dulkes, bet ir nešvarumus iš gilesnių baldo sluoksnių. Siekiant atsikratyti nemalonių kvapų, įsigėrusių į baldus, pastarieji dezinfekuojami.
 • Konkretus valymo procesas priklauso nuo baldo, iš ko jis pagamintas ir nuo to, kokį valymo metodą taikysime. Bendram valymui: odinių baldų valymas galimas tik odai skirtomis priemonėmis; jei baldą galima valyti šlapiuoju būdu, tai atliekamas baldo plovimas naudojant specialią įrangą; jei šlapias valymas negalimas, tuomet atliekamas sausas valymas. Galiausiai pereinama prie konkrečių dėmių valymo iš baldų ir pasirenkamos tos priemonės, kurios šalina būtent jas.
Baldų valymo paslaugos

Kuo profesionalus baldų valymas yra geresnis už mėgėjišką?

 • Profesionalus valymas su kvalifikuotais specialistais leis mėgautis puikiais valymo rezultatais, ko būtų gana sunku pasiekti baldus valant namuose savo jėgomis ir neturint specifinių žinių bei patirties.
 • Jau minėjome, kad pasirenkant priemones, įrangą, valymo technologiją labai svarbu atsižvelgti į tai, iš kokių medžiagų baldas pagamintas. O tai tikrai reikalauja daug žinių ir patirties. Jei baldus valysite savarankiškai, reikės skirti daug laiko valymo metodams ir baldų valymo chemijai išstudijuoti.
 • Mėgėjiškam valymui dažnai pasirenkamas baldų valymas namų sąlygomis, kuomet naudojamos namuose esančios priemonės, pavyzdžiui, valoma su actu ar valgomąja soda. Įsisenėjusių, sunkiai pašalinamų dėmių atveju tai neduos rezultato.
 • Efektyvus laiko taupymas galimas tada, jei baldų valymas patikimas profesionalams.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Kaip prižiūrėti baldus, kad šie išliktų švarūs kuo ilgiau?

 • 🧹 Jei baldai aptraukti gobelenu, bent kartą per savaitę juos nusiurbkite dulkių siurbliu;
 • 💧 Kietuosius baldus, minkštųjų baldų ranktūrius ar kitas dalis bent kartą per savaitę valykite sausa ar šiek tiek sudrėkinta šluoste.
 • 🧴 Odiniams baldams naudokite specialiai odai skirtas priemones, saugosiančias nuo skilinėjimo, blukimo ir pan.
 • 🥃 Išsiliejus skysčiams ant minkštųjų baldų kuo skubiau sausinkite dėmę popieriniu rankšluosčiu.
 • 🏅 Bent porą kartų per metus atlikite profesionalų baldų valymą. Žinoma, valymo poreikį gali pakoreguoti netikėtai atsiradę nešvarumai, kurie gadins estetiką, turės neigiamos įtakos baldo išvaizdai.
 • 🔥 Nestatykite baldų arti šilumos šaltinio, pavyzdžiui, židinio, krosnelės.
 • ☀️ Saugokite baldus nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie paspartina spalvos blukimą.

Baldų plovimo kainos Vilniuje

Baldų valymo kainos

Norėdami sužinoti, kiek kainuos baldų plovimas Vilniuje, susisiekite su mumis telefonu. Tiksliai kainai nustatyti būtina aptarti esminius aspektus: darbų apimtis, baldų skaičių ir jų gabaritus, nešvarumų pobūdį ir kt. Tik po išsamaus pokalbio pateiksime tikslią darbų kainą. Neretai tokios dėmės kaip vyno, kavos, riebalų ir kitos sunkiai pašalinamos priverčia mąstyti apie viso baldo ar išorinio audinio keitimą. Tačiau profesionalus baldų gobeleno valymas problemą gali pašalinti kur kas mažesne kaina.

Kur dar teikiamos baldų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Profesionalaus valymo metu pašalinamos net tos dėmės, kurios traktuojamos kaip itin sunkiai valomos ar išvis neįveikiamos. Mūsų profesionalai gali padėti atsikratyti riebalų, rašalo, flomasterių, prakaito, kraujo, vyno, kavos, arbatos, sulčių, maisto bei kitų dėmių nuo baldų.

Minkštuosius baldus namuose ar biure cheminiu būdu rekomenduojama valyti bent porą kartų per metus, o jei baldai itin intensyviai naudojami skirtingų asmenų, tuomet ir dar dažniau. Pasirūpinkite valymu, jeigu matote įvairių dėmių ant baldų, atsirado nemalonus kvapas, ranktūriai patamsėjo, matosi sėdėjimo žymės ir pan.

Jei cheminis valymas bus atliktas vakare, tai kitą dieną jau galėsite drąsiai sėstis ant baldų.

Tai priklauso nuo kliento poreikių. Tačiau impregnavimas – puikus sprendimas, padėsiantis ilgiau išsaugoti baldo paviršiaus išvaizdą ir savybes.

Kainai įtakos turi baldo dydis ir tai, iš kokių medžiagų jis pagamintas; koks yra nešvarumų lygis, kokio pobūdžio dėmės; kokie valymo metodai bus pasirinkti.

Siųsti užklausą