Drabužių valymas Vilniuje

Tai, kuo vilkime, lemia ne tik mūsų patogumą, tačiau turi didelės įtakos ir įvaizdžiui. Tad natūralu, jog drabužiai turi būti reprezentatyvūs. O šis žodis apima ne tik dizaino sprendimus, tačiau ir švarą. Nors rūbus galime skalbti ir namuose, juo labiau kai šiandieninė rinka siūlo tikrai platų skalbimo priemonių spektrą, visgi neretai reikalingos ir profesionalios drabužių valymo paslaugos, grąžinančios pirminę išvaizdą net ir tiems rūbams, kurie turi įsisenėjusių, sunkiai išvalomų dėmių. Susisiekite su mūsų komanda telefonu ar užpildydami formą internetu, jei Jums aktualus kokybiškas drabužių valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Užtikriname aukštą paslaugų kokybę, profesionalumą ir dėmesingumą kiekvienam rūbui.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Profesionalus rūbų valymas fiziniams ir juridiniams asmenims

Drabužių valymo paslaugos aktualios ir fiziniams, ir juridiniams asmenims. Tarp pastarųjų bene dažniausiai tekstilės valymo paslaugų prireikia viešbučiams, sanatorijoms, restoranams, renginių organizavimo įmonėms ir pan. Preciziškai išvalome chalatus, rankšluosčius, staltieses, servetėles bei kitus tekstilės gaminius. Efektyviai pašalinamos net ir kavos, vyno, padažo ar kitos dėmės, kurių įprastai skalbimo metu neatsikratysite.

Mums nesvarbu, kokios apimties ir vertės užsakymą pateikia klientas, todėl džiaugiamės galėdami padėti ir fiziniams asmenims. Galime nepriekaištingai išvalyti Jūsų vestuvinę suknelę ar kitą proginį rūbą, klasikinio stiliaus kostiumėlį, paltą, striukę, pūkų ar plunksnų turintį rūbą, taip pat odinius gaminius, jautraus audinio palaidines bei marškinius, kailinius, šilko, tiulio bei kitų audinių tekstilės gaminius. Atminkite, jog švarūs rūbas susijęs ir su sveikata – audinyje besikaupiančios dulkės gali alergizuoti.

Drabužių valymas

Kaip atliekamas drabužių valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Sutariame sąlygas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Cheminis-sausas drabužių valymas

 • Žodis „cheminis“ dažnam asocijuojasi su neigiamais aspektais, tad kai kurie vengia drabužius valyti tokiu būdu manydami, jog tai rūbui pakenks. Tačiau sausas cheminis valymas yra puikus būdas, norint tausoti audinį ir efektyviai pašalinti visus nešvarumus.
 • Sausu drabužių valymu vadinamas toks metodas, kai dėmėms ir kitiems nešvarumams pašalinti naudojamos vandenyje netirpinamos priemonės. Tai leidžia greitai pašalinti nešvarumus, o audinį apsaugoti nuo deformacijų.
 • Valant sausu cheminiu būdu priemonės naudojamos tik dėmėms ar nešvarumams, kurie šalinami iš audinio. Po sauso valymo gali būti atliekamas skalbimas.
 • Dažniausiai cheminiu būdu valomi paltai, suknelės, sijonai, palaidinės, kostiumai, kelnės, švarkai, odiniai, vilnos gaminiai.
Drabužių valyklos paslaugos

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kodėl verta rūbus nešti į profesionalią valyklą?

Kiekvienas audinys turi savų poreikių, todėl skirtingų audinių drabužių valymas bus nevienodas. Taigi šiame kontekste itin reikšmingos žinios bei patirtis, siekiant maksimaliai gero rezultato. Jei savo tekstilės valymą patikėsite kvalifikuotiems specialistams, galite būti tikri, jog rūbai bus valomi tiksliai konkrečiam audiniui tinkamu būdu. Negana to, nuo savo pečių nusimesite didžiulę naštą, reikalaujančių žinių ir laiko.

Profesionalioje valykloje naudojamas sausas valymas yra visiškai saugus, todėl nepažeidžia rūbo, nekenkia audiniui, nekeičia jo savybių. Naudojama moderni įranga, pažangios technologijos, kokybiškos priemonės – visa tai garantuoja gerą rezultatą ir audinio saugumą.

 Profesionalų atliekamas valymas ypač pasiteisins, jei paslaugos reikalingos drabužiams iš prabangių, skalbimui jautrių audinių.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Drabužių valymo kainos Vilniuje

Drabužių valymo kaina

Dažnas, kuriam reikalinga rūbų valymo paslauga, svarsto ir tai, kiek ji gali kainuoti. Jei ir Jus domina kaina, susisiekite su mumis – įvertinsime Jūsų poreikius, darbų apimtis ir pateiksime tikslų kainos pasiūlymą. Kiekvienu atveju kaina skaičiuojama individualiai, mat priklauso nuo tokių kriterijų kaip drabužių kiekis, koks valymo būdas reikalingas, kokie rūbų audiniai ir pan. Mūsų komanda garantuoja aukštos kokybės paslaugas patrauklia kaina. Taip pat kiekvienam klientui užtikrinamos garantijos ir diskretiškumas.

Dažniausios drabužių užterštumo priežastys

 • 🥵 Prakaitas;
 • 🩸 Kraujas;
 • 💄 Kosmetika;
 • 🍔 Maistas;
 • ☕ Gėrimai;
 • 🕯️ Vaškas (jeigu drabužius norite valyti patys, rekomenduojame skaityti mūsų parengtą gidą kaip išvalyti vašką nuo drabužių);
 • 🐕‍🦺 Gyvūnų kailis ir plaukai;
 • 💨 Dulkės;
 • 🚭 Įvairūs kvapai, pavyzdžiui, cigarečių;
 • 🦠 Bakterijos;
 • 😷 Virusai;
 • Ir kita.

Kur dar teikiamos mūsų drabužių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Nors toks yra šio valymo būdo pavadinimas, visgi pats valymas nėra visai sausas. Jam naudojami ne vandens pagrindo skysčiai.

Paprastai valymas užtrunka apie 3 darbo dienas.

Didelė tikimybė, kad iš skalbimo mašinos išimsite deformuotą, formą praradusį rūbą, taip pat galimi spalvų, medžiagos savybių pokyčiai.

Šis būdas tiks įprastiems, didelių poreikių nedemonstruojantiems audiniams: medvilnei, linui, sintetiniams pluoštams, taip pat sausu būdu valomi odiniai, verstos odos, kailiniai rūbai, pūkų sluoksnį turintys drabužiai, šilkiniai drabužiai, darbo ir kiti rūbai.

Atkreipkite dėmesį į drabužio etiketėje esančius ženklinimus. Apskritimo centre įrašyta didžioji P raidė reiškia, kad rūbui galimas sausas cheminis valymas.

Siųsti užklausą