Langų valymas Vilniuje

Langų valymas – tai vienas iš ypač svarbių privačių namų, daugiabučių ar komercinės paskirties objektų priežiūros darbų. Jis turi būti atliekamas keletą kartų per metus. Kodėl? Tikriausiai sutiks kiekvienas, kad švarūs ir blizgantys langai suteikia geras emocijas, pakelia nuotaiką. Namuose, kuriuose matome akinamai švarius langus, gera ir jauku ilsėtis, mėgautis laiku su brangiausiais žmonėmis, biure – komfortiška dirbti. Švarūs langai tampa išskirtiniu ir ryškiu patalpos akcentu, kuris suteikia kambariui daugiau erdvės, šviesos, o esant už lango gražiam peizažui – tarnauja kaip meninis šedevras. Langų valymo paslaugas teikiame Vilniuje ir visoje Vilniaus apskrityje. Neturite laiko, kantrybės, priemonių, kad užtikrintumėte langų švarą ištisus metus? Profesionalūs langų valytojai atliks šį darbą už jus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Valome langus gyvenamosiose patalpose ir įmonėse

Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda teikia langų valymo paslaugas tiek privatiems klientams, tiek įmonėms. Paprastai į mus kreipiasi įmonės ar privačių namų ir daugiabučių gyventojai, kuriems nepakanka laiko patiems atlikti šios būtinos, tačiau ne itin malonios pareigos ar tiesiog dėl sudėtingų sąlygų (didelių langų, ypač didelio aukščio), patys, be profesionalų pagalbos to padaryti negali.

Dažniausi klientai: verslo centrai, biurai, kavinės, viešbučiai, turizmo sodybos ir kiti komercinės paskirties objektai. Tokį jų sprendimą lemia sudėtingas langų valymas, saugumo klausimai, kadangi norint išvalyti komercinės paskirties objektą, dažnai prireikia net aukštalipių paslaugų. Taip pat suteikiama garantija, kad švaros paslaugas atliekanti įmonė, pasitelkdama į pagalbą profesionalias priemones ir įrankius, darbus atliks kokybiškai.

Langų valymas

Tik 5 žingsniai iki švarių langų!

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Jeigu norite užsisakyti profesionalias valymo paslaugas, Jums tereikės atlikti vos keletą svarbių žingsnių.

  1. Išsirinkite paslaugą, kuri jums yra reikalinga.
  2. Paskambinkite nurodytu telefonu arba užpildykite užklausos formą – specialistas pakonsultuos, atsakys į rūpimus klausimus ir pateiks pasiūlymą, kuriame bus nurodytas darbų atlikimo laikotarpis, paslaugos kaina.
  3. Priėmus pasiūlymą, profesionalių valytojų komanda atvyks į jūsų nurodytą objektą.
  4. Mūsų valytojai operatyviai bei kokybiškai atliks darbus.
  5. Jums beliks tik pasimėgauti švariai spindinčiais langais!

Įvairių tipų langų valymas

Mūsų naudojama langų valymo įranga leidžia profesionaliai nuvalyti bet kokio tipo, dydžio, formos langus. Dėl šios priežasties, neįveikiamos užduoties mūsų komandai nėra – atliekame plastikinių, balkono, vitrininių ir ypač didelio dydžio langų valymo darbus. Kokybiškai išvalome viengubus ir dvigubo stiklo langus. Naudojame kruopščiai atrinktas priemones, su kuriomis valome net ir ypač jautrias medžiagas.

Langu valymo paslaugos

Kaip valome jūsų langus?

Kadangi esame profesionalūs langų valytojai, atliekame įvairių tipų valymus: paprastą langų valymą, postatybinį langų valymą, klijų, dažų ir kitų sunkiai nuvalomų medžiagų pašalinimą nuo langų ir jų rėmų. Išvalome visas lango dalis – stiklą ir jo rėmą. Susidūrus su iššūkiais – visuomet ieškome sprendimo.

Atlikdami langų valymą esame atsargūs, kad nepaliktume įbrėžimų, vandens dryžių, purvo nuosėdų. Išvalius langus, darbo vietą sutvarkome – nepaliekame šlapių palangių ir grindų, šiukšlių.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Langų valymo kainos

Langu valymo kaina

Suprantama, kad samdydami profesionalią langų valymo komandą galite nerimauti dėl kainos. Tačiau jaudintis tikrai neverta. Vidutinė profesionalaus langų valymo kaina prasideda nuo 0,4 € / m2 arba nuo 15 € / langui. Langų valymo kaina priklauso nuo daugelio kriterijų – langų kiekio, tipo ir dydžio. Kaina skirsis priklausomai nuo to, ar bus atliekamas stiklo panelių, tvorelių, vitrinų valymas ar paprasčiausias buto langų valymas. Norėdami sužinoti tikslią kainą ir gauti individualų pasiūlymą, rekomenduojama užpildyti užklausą, esančią mūsų puslapyje arba susisiekti nurodytu telefono numeriu.

Kur dar teikiame langų valymo paslaugas?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Paprastai langai turėtų būti valomi bent kartą ar du per metus. Žinoma, valymų skaičius per metus priklauso nuo asmeninio poreikio, vietos, kurioje gyvenate.

Stiklų valymas dažniausiai atliekamas pavasarį ir ankstyvą rudenį – laikotarpiu, kada pakankamai šilta, bet saulė nėra pernelyg kaitri. Kaitri saulė akimirksniu išdžiovina stiklą, todėl, jei nespėjama greitai nuvalyti po sudrėkinimo, gali likti valymo žymių.

Langų valymas žiemą nėra geras pasirinkimas, kadangi pernelyg žema temperatūra neleis pasiekti geriausių rezultatų. Šaltu oru (nuo -5C) , naudojamos priemonės užpurkštos ant lango gali akimirksniu užšalti.

Dėl minusinės oro temperatūros, akimirksniu užšalęs skystis ar vandens likučiai, gali palikti ant stiklo įbrėžimus.

Žinoma, nieko nėra neįmanomo. Žiemą nešvarumus nuo langų galima nuvalyti atliekant sausą valymą – naudojant mikrošluostę.

Siųsti užklausą