Langų valymas Klaipėdoje

Ieškote įmonės, kuri pasirūpintų langų spindėsiu? Jūsų paieška baigta. Mūsų įmonėje teikiamos profesionalios įvairių tipų langų valymo paslaugos Klaipėdoje ir apskrityje. Esame užkietėję langų valymo ekspertai turintys patirties ir žinių kaip užtikrinti ilgalaikę Jūsų namų, butų ar verslo langų švarą. Užtikriname kokybišką darbų atlikimą reikiamu laiku, naudojantis aukščiausios klasės įranga ir priemonėmis. Susisiekite šiandien ir gaukite specialų kainos pasiūlymą! Suderinus sąlygas, mūsų specialistai atvyks į namus, biurą ar kito tipo patalpas.

Iškviesti specialistus!

Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Langų valymo paslaugos verslui ir gyventojams

Langų valymas iš abiejų pusių

Langų valymas iš vidaus

Langų valymas iš išorės

Langų valymas aukštyje

Stoglangių valymas

Didelių, aukštų langų valymas

Dušo durų valymas

Veidrodinių sienų valymas

Sietynų valymas

Ekranų valymas

Palangių valymas

Veidrodžių valymas

Vitrininių langų valymas

Langų rėmų valymas

Balkono langų valymas

Buto langų valymas

Namo langų valymas

Langų valymas po remonto

Langų valymas po statybų

Langų valymas įmonėms

Kiti darbai

Langų valymas, tai procesas, kurio meto nuo stiklo paviršių yra šalinami nešvarumai ir dėmės. Langų plovimą galima atlikti tiek rankiniu būdu, naudojantis kempine ar skudurėliu, tiek pritaikant profesionalius įrankius, specialiai sukurtus langams valyti. Kaip ir daugelį kitų darbų, taip ir langų valymą galima atlikti savarankiškai, tačiau reikiamų priemonių, patirties ir žinių trūkumas gali sąlygoti ne tik prastai nuvalytus langus, bet ir pavojų gyvybei, ypač, jeigu langai yra valomi aukštyje.

Profesionalius langų valymas, tai paslauga, kurią atlieka treniruoti ir patyrę specialistai, turintys specializuotus įrankius, pritaikytus greitam bei efektyviam langų valymui, nepaliekant dryžių ar kitų stiklo tepinių. Mūsų langų valymo įmonė taip pat turi reikiamą įrangą langų valymui aukštyje ir šiam reikalui specialiai ištreniruotą aukštalipių komandą.

Valydami langus ne vienerius metus, supratome, kad švarūs langai, tai ne Jūsų, o mūsų verslo vertybių ir kokybės atspindys. Todėl visų mūsų klientų (ar tai būtų įmonės ar gyventojai) langus traktuojame kaip savo vizitines korteles, tad visuomet stengiamės išgauti nepriekaištingą švarą.

Taigi, jeigu Jūsų biurui, gamyklai, namams ar kitoms patalpoms yra reikalingi kvalifikuoti specialistai, kreipkitės į mus puslapyje nurodytais kontaktiniais duomenimis. Valome įvairaus tipo langus – plastikinius, medinius, metalinius, stiklinius… Esame įpratę dirbti įvairiomis sąlygomis, tad manome, kad galėsime Jums padėti ir tapti ilgalaikiais švarių langų partneriais.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Langų valymo kaina Klaipėdoje

Kiek kainuoja langų valymo paslauga? Tai yra vienas iš klausimų, kurį išgirstame bene dažniausiai, kai kalbamės su potencialiu klientu. Visgi, atsakymas į šį klausimą ne visuomet yra paprastas, kadangi langų valymo įkainiai priklauso nuo įvairių aspektų, tokių kaip:

 • Langų dydis: plotis ir aukštis;
 • Langų tipas;
 • Langų skaičius;
 • Langų valymo grafikas (t. y. kaip dažnai bus reikalinga paslauga – ar vienkartinis darbas ar ilgalaikis, nuoseklus bendradarbiavimas);
 • Langų pasiekiamumas – ar bus reikalingos aukštalipių paslaugos, papildomi keltuvai ir kita technika;
 • Lokacija, į kurią reikės atvykti mūsų komandai;
 • Specialūs pageidavimai;
 • Reikiamos specialistų darbo valandos, kad įgyvendinti projektą;
 • Ir kita…

Taigi, tik įvertinę gausybę įvairių aspektų, galime nustatyti konkrečią langų valymo kainą. Tad, jei esate susidomėję mūsų teikiamomis langų plovimą paslaugomis, kviečiame užpildyti užklausos formą esančią mūsų svetainėje arba susisiekti nurodytu telefono numeriu. Mūsų konsultantai išklausys Jūsų poreikius, padės nustatyti tikslus, parinkti geriausią langų valymo sprendimą ir pateiks individualų kainos pasiūlymą.

Kai kuriais atvejais, užsakant ilgalaikes paslaugas, kuomet reikalinga pastovi pastato langų priežiūra, būna taikomos akcijos. Tokiu būdu langų valymą galite užsisakyti pigiau.

Kitos valymo paslaugos Klaipėdoje

Miestai, kuriuose teikiame langų valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą