Valymo paslaugos Klaipėdoje

Daugumai žmonių, švari aplinka yra būtinas gyvenimo aspektas, kuris leidžia jaustis produktyviau ir nuotaikingiau, tiek būnant namuose, tiek darbe. Tiesa, švara turi savo kainą, o tai, dažniausiai, yra mūsų laikas. Žinoma, visuomet yra galimybė nusisamdyti valymo paslaugas teikiančią įmonę, tačiau reiktų suprasti, kad ne visos valymo paslaugos yra lygiavertės.

Jei ieškote aukščiausios kokybės valymo paslaugų Klaipėdoje ar Klaipėdos apskrityje – apsilankėte tinkamoje vietoje. Profesionali mūsų valymo paslaugų komanda yra sukaupusi ilgametę patirtį šioje sferoje, todėl galime pasiūlyti labai platų paslaugų asortimentą, iš kurio tikime, kad išsirinksite tinkamiausią planą tiek namams, tiek komercinėms ar gamybinėms patalpoms.

Iškviesti specialistus!

Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Gyvenamųjų patalpų valymo paslaugos Klaipėdoje

Namų

Butų

Generalinis valymas

Po remonto

Po statybų

Po gaisro

Po nuomininkų

Laiptinių valymas

Patalpų dezinfekcija

Stenkdamiesi prisitaikyti prie kiekvieno privataus kliento poreikių, teikiame įvairias namų gyvenamųjų patalpų valymo paslaugas. Tai reiškia, kad atliekame ne tik įprastus namų tvarkymo darbus, kaip langų, paviršių valymas, šiukšlių išnešimas ar dulkių šluostymas. Suteikiame galimybę pasirinkti iš kompleksinių švaros užtikrinimo darbų asortimento, kuriame rasite generalinio viso buto valymo paslaugas, namų po remonto valymą, specializuotą daugiabučių laiptinių valymą ir pan.

Kadangi esame lankstūs, Jūsų patogumui, atliksime visus minėtus ir kitus darbus, dėl kurių sutarsime konsultacijos metu, greitai ir kokybiškai. Maža to, turėsite galimybę ne tik užsisakyti vienkartinį patalpų valymą, bet ir gauti periodinines paslaugas, pagal iš anksto suderintus valymo grafikus.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Iškviesti specialistus!

Komercinių patalpų valymo paslaugos Klaipėdoje

Biurų / ofisų valymas

Mažmeninių ir didmeninių parduotuvių, prekybos centrų valymas

Gyvenamųjų kvartalų ir bendro naudojimo patalpų valymas

Mokymo įstaigų valymas

Sporto ir laisvalaikio patalpų valymas

Barų, kavinių, restoranų valymas

Viešbučių valymas

Antivirusinė dezinfekcija

Globos namų valymas

Ligoninių ir poliklinikų valymas

Gamyklų / fabrikų valymas

Sandelių valymas

Nėra abejonių, kad švara yra be galo svarbi kiekvieno verslo sėkmingai veiklai. Todėl Klaipėdos regione rūpinamės, kad suteiktume aukščiausios kokybės komercinių patalpų valymo paslaugas kuo platesniam ir įvairesniam įmonių ratui. Nesvarbu, ar dirbate įprastiniame ofise, ar esate gamybos įmonė, kur valymo standartai yra itin aukšti ir reikalauja turėti ne tik specifinių žinių, bet ir atitinkamą kvalifikaciją – mes esame pasiruošę Jums padėti!

Nuolat investuodami į profesionalią įrangą ir valytojų personalo kvalifikacijų tobulinimą, galime pasiūlyti tiek vienkartines, tiek periodines švaros palaikymo ir patalpų dezinfekcijos paslaugas.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Valymo paslaugų kainos Klaipėdoje

Biurų valymas

Tikime, kad pas mus gausite išties aukštos kokybės valymo paslaugas ir sutarsime dėl biudžeto, kuris Jus tenkins. Žinoma, valymo paslaugų kainos Klaipėdoje gali skirtis, priklausomai nuo paslaugų tipo, valymo dažnio ir kitų faktorių, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl samdyti profesionalius specialistus apsimoka:

  • Jūs sutaupysite daug savo laiko, kurį galėsite skirti kitoms veikloms – juk Jūsų laisvalaikis YRA brangus!
  • Užtikrinsime, kad jūsų namai ar verslas visuomet bus švarūs ir atrodys reprezentatyviai.
  • Ilgainiui, sutaupysite pinigų, kadangi profesionaliai valomi kilimai ir turimi prietaisai tarnaus ilgiau.
  • Valytojų – profesionalų komanda visuomet darbus atliks greičiau ir specializuotų įrankių pagalba – geriau, nei tai darytumėte patys.

Trumpai tariant, privalumų, samdant mūsų specialistus yra daug. Galiausiai, svarbu suprasti, kad mus samdydami, sutaupysite laiko, pinigų ir išvengsite streso, o jūsų patalpos bus išvalytos nepriekaištingai ir atrodys šauniai.

5 žingsniai kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Miestai, kuriuose teikiame valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Siųsti užklausą