Užuolaidų valymas Klaipėdoje

Jūs dažnai didžiuojatės savo puikiu darbu namuose, Šiauliuose, kai tvarkote namus – ir tai yra puiku! Tačiau, net ir geriausi namų šeimininkai dažnai nepaiso labai svarbios smulkmenos – užuolaidų ir žaliuzių valymo.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad užuolaidos ir žaliuzės nesusitepa, todėl jų valyti nebūtina, tačiau taip manyti – didelė klaida. Užuolaidos ir žaliuzės yra lygiai taip pat svarbios Jūsų namuose kaip ir kilimas ar baldai. Tiesą sakant, užuolaidos ir žaliuzės gali neįtikėtinai greitai ir gausiai kaupti dulkes, žiedadulkes ir alergenus. Dėl dulkių ir retkarčiais ant jų atsirandančių dėmių, Jūsų užuolaidos ir žaliuzės netrukus gali tapti nykios ir išblukusios.

Kadangi užuolaidas ar žaliuzes matote kiekvieną dieną, kartais gali būti sunku pastebėti, kad jos yra praradusios spalvą. Dėl to, kviečiame susimąstyti apie mūsų profesionalių užuolaidų ir žaliuzių valymo komandos iškvietimą. Naudojame tik aukščiausios klasės priemonės ir įrangą. Esame sukaupę daug patirties ir galime pasiūlyti tikrai kokybiškas užuolaidų ir žaliuzių valymo paslaugos. Nedvejokite ir susisiekite dabar!

Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kokio tipo užuolaidas plauname?

Taigi, atėjo laikas nuvalyti užuolaidas ir žaliuzes – ar manote, kad šį darbą galite atlikti geriau nei mes? Esame profesionali užuolaidų ir žaliuzių valymo komanda, kuri šioje srityje dirba jau ne vienerius metus. Per savo karjerą sukaupėme daug patirties ir tapome visų tipų žaliuzių bei užuolaidų valymo ekspertais. Valome visų tipų užuolaidas ir žaliuzes apie kurias tik galite pagalvoti. Turime specialią įrangą, naudojame ekologiškas ir saugias priemones tiek žmonėms, tiek jų augintiniams beti galime atvykti į namus, kad atlikti reikiamas paslaugas.

Užuolaidų valymo paslaugos verslui ir gyventojams

Profesionalus cheminis užuolaidų valymas

Užuolaidų plovimas garais

Sausas užuolaidų valymas

Plovimas skalbyklėje

Siurbimas

Kiti sprendimai

Gyvenate bute ar name ir turite užuolaidas, kurioms reikalingas plovimas? O gal esate įmonės atstovas, kuriam rūpi bendra ofiso patalpų švara? Turime Jums keletą teiginių:

 • Reguliarus ir profesionalus užuolaidų valymas yra itin svarbus, siekiant užtikrinti pastovią jų švarą.
 • Mūsų profesionalų komanda žino ką daro, turime patikrintus metodus ir naudojame profesionalią įrangą bei priemones.
 • Užuolaidos neretai gali būti gležnos, lengvai plyštančios ir pan. Jas valant reikia papildomo atsargumo, kad jų nesugadinti. Kaip jau minėjome – žinome ką darome, saugokite savo turtą ir patikėkite jo priežiūrą ekspertams.
 • Valant užuolaidas labai svarbu laikytis gamintojo nurodymų arba žinoti kaip elgtis su vienu ar kitu audiniu. Tą mes galime padaryti, nes vėlgi – suprantame ką darome, esame šios rinkos profesionalai.

Taigi, jeigu norite tikrai kokybiškos paslaugos ir manote, kad užuolaidos yra itin svarbus kiekvienų namų ar biuro aksesuaras – kreipkitės į mūsų specialistus. Užuolaidų plovimas yra mūsų kasdieninė duona ir mes tikrai galime Jums padėti.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Dažniausios užuolaidų užterštumo ir dėmių atsiradimo priežastys

Kodėl užuolaidos gali tapti tokios purvinos? Na, užuolaidos ar žaliuzes kaupia dulkes, naminių gyvūnėlių plaukus, net pelėsių sporas. Laikui bėgant šie nešvarumai perpildo audinio paviršių ir užuolaidos ar žaliuzės praranda savo įprastinę spalvą, tampa nešvarios. Kiekvieną kartą sujudinus užuolaidas ar žaliuzes, visi šie nešvarumai užtvindo Jūsų namų orą ir šiomis dalelėmis Jūs pradedate kvėpuoti. Taigi, dėl bendros savijautos ir higienos normų, užuolaidų ir žaliuzių švarą būtina palaikyti, norint gyventi švariuose namuose ir kvėpuoti grynu oru. Tą ir siūlome už Jus padaryti!

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Užuolaidų valymo kaina

Užuolaidų kaina, kaip ir daugumos kitų valymo paslaugų, gali būti nustatyta tuomet, kai yra įvertinami pagrindiniai aspektai. Tarp jų yra tokie motyvai, kaip:

 • Užuolaidų kiekis;
 • Užuolaidų ilgis;
 • Užuolaidų plotis;
 • Kokį valymo sprendimą reikia pritaikyti;
 • Koks yra reikalingas paslaugos atlikimo terminas;
 • Kokie yra papildomi kliento lūkesčiai;
 • Kokia yra užuolaidų ar žaliuzių būklė – dėmių pobūdis ir pan.;
 • Kita.

Gavę atsakymus į visus šiuos klausimus, galime paskaičiuoti, kokia bus užuolaidų valymo kaina. Verta pastebėti, kad mūsų paslaugų įkainiai kartais varijuoja, priklausomai nuo to ar tai yra vienkartinis užsakymas ar ilgalaikis bendradarbiavimas. Tuo pačiu, tam įtaką daro ir užsakymo mąstas. Kai kuriais atvejais yra taikomos akcijos. Tuomet, užuolaidų ir žaliuzių valymo paslaugas Klaipėdoje galima užsisakyti pigiau.

Miestai, kuriuose teikiame užuolaidų valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą