Užuolaidų valymas Šiauliuose

Ilgainiui nevalomos užuolaidos prisigeria ne tik įvairiausių kvapų ar įgyja tamsesnį atspalvį, tačiau taip pat gali tapti nepastebimu bakterijų ir alergijų šaltiniu. Būtent dėl šių priežasčių reguliari užuolaidų priežiūra ir valymas yra būtina sąlyga, kad užtikrintumėte reprezentatyvią bei saugią aplinką tiek savo namuose, ofise ar kitokio tipo komercinėse patalpose.

Patikėkite savo užuolaidų, romanečių, austrijiečių ir žaliuzių valymą specialistams. Mūsų įmonė jau ilgą laiką teikia profesionalias užuolaidų valymo paslaugas Šiauliuose bei visoje Šiaulių miesto apskrityje, užtikrina kokybišką rezultatą, nepriekaištingą jūsų užuolaidų švarą bei jų ilgaamžiškumo išlaikymą.

Galbūt norėtumėte pasitarti dėl būtent jūsų užuolaidų tipo bei tinkamiausių valymo paslaugų pasirinkimo? – Skambinkite pateiktu numeriu ir mūsų specialistai mielai suteiks jums nemokamą konsultaciją!

Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kokio tipo užuolaidas plauname?

Iš patirties galime pasakyti, jog viena dažnai pamirštamų detalių yra tai, kad skirtingos užuolaidų medžiagos reikalauja atitinkamų valymo būdų, priemonių bei priežiūros. Visa tai yra skirta ne tik maksimaliai pašalinti per laiką susikaupusius nešvarumus iš jūsų užuolaidų, užtikrinti pilną švarumo pojūtį bei puikią išvaizdą bei kritimą, tačiau taip pat svarbu, kad medžiaga neprarastų savo pirminių savybių. Kitaip sakant, nesusilpnėtų, nepradėtų greičiau dėvėtis.

Išsirinkę ir nusipirkę pasirinktas užuolaidas privalome užtikrinti ir reikiamą jų švaros lygį bei tinkamą priežiūrą. O juk būtent jūsų medžiagai pasirinktas neteisingas valymo būdas gali sugadinti ir pažeisti audinius, kartais ir negrįžtamai.

Esame prisitaikę valyti įvairių tipų užuolaidas, nepriklausomai ar tai būtų dieninės, ar naktinės, barchatinės, medvilninės, veliūrinės, poliesterinės, lininės, šilkinės, drapiruotos ar kokios nors kitos. Visada įvertiname jūsų užuolaidų stovį ir parenkame tinkamiausią valymo būdą. Vienų medžiagų užuolaidas galima skalbti, tačiau kitoms yra reikalingas būtent sausas cheminis valymas. Taikome skirtingas valymo technikas bei žmonėms ir aplinkai nekenksmingas priemones, kurios suteiks geriausią kokybės išsaugojimo bei užuolaidų išvalymo rezultatą.

Būtent todėl siūlome nedvejoti ir savo užuolaidų valymą patikėti profesionalams. Tik taip galėse užtikrinti kokybišką savo užuolaidų švarą ir išsaugojimą.
Susisiekime!

Užuolaidų valymo paslaugos verslui ir gyventojams

Profesionalus cheminis užuolaidų valymas

Užuolaidų plovimas garais

Sausas užuolaidų valymas

Plovimas skalbyklėje

Siurbimas

Kiti sprendimai

Bendradarbiaujame bei teikiame užuolaidų valymo paslaugas tiek privatiems asmenims, tiek įvairioms verslo įmonėms bei institucijoms visame Šiaulių regione. Priimame įvairių kiekių užsakymus, tad visada esame linkę įsigilinti į jūsų poreikius bei rasti tinkamiausia sprendimą.

Mūsų klientai, nepriklausomai ar privatūs gyventojai, ar juridiniai užsakovai, dažnai būna susidomėję šiomis paslaugomis:

 • Užuolaidų dezinfekcija – užtikrina, kad bakterijos, mikrobai ir kenkėjai, kaip pavyzdžiui dulkių erkutės, būtų maksimaliai sunaikintos. Tai sumažina alerginių reakcijų riziką, užtikrina saugią aplinką jūsų šeimai, draugams, svečiams.
 • Sausas cheminis užuolaidų valymas – tinkamas pasirinkimas delikačios medžiagos užuolaidoms, kurių negalima skalbti bet kokiu režimu.
 • Užuolaidų plovimas – skalbimo procesas atliekamas naudojant pritaikytą įrangą bei priemones, pagal tinkamiausias gamintojo nustatytas sąlygas.
 • Skubus valymas – užuolaidų valymo paslaugų teikimas skubos tvarka per kliento pageidaujamą laiką.
 • Papildomos specialios paslaugos – užuolaidų taisymas, medžiagos audinių atnaujinimas bei kitos paslaugos.

Galbūt neradote ieškomų paslaugų ir norėtumėte pasitikslinti? – Skambinkite aukščiau pateiktu telefono numeriu ir mūsų specialistai suteiks jums nemokamą konsultaciją.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Dažniausios užuolaidų užterštumo ir dėmių atsiradimo priežastys

Mes visi siekiame nepriekaištingos švaros.✨ Tačiau kaip ir visi kiti dalykai, taip ir užuolaidos nėra apsaugotos nuo dėmių ir apnašų. Todėl norėtume akcentuoti dažniausiai pasitaikančius užuolaidų užterštumo šaltinius:

 • 🦠 Bakterijos, mikrobai, alergenai
 • 🦗 Dulkės bei dulkių erkutės
 • 🥓 Užtiškę riebalai, maisto trupiniai
 • 🍷 Išsipylę gėrimai
 • 🚬 Cigarečių bei kitų tabako gaminių dūmai
 • 🙌 Prakaituotų bei nešvarių rankų pirštų paliktos dėmės
 • 🐶 Naminių gyvūnų nuo kailio ant užuolaidų patekęs purvas
 • 💦 Drėgmė bei pelėsis

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Užuolaidų valymo kaina

Kiekvieno iš mūsų klientų pasirinktas paslaugų krepšelis gali skirtis, tad visas situacijas vertiname individualiai ir pateikiame tinkamiausią pasiūlymą kiekvienam iš klientų atskirai.

Tačiau norėtume atkreipti dėmesį, kad tikrai atsižvelgsime į šiuos aspektus, nuo kurių ir priklausys jūsų pasirinktas paslaugų paketas bei užsakymo kaina:

 • Reikalingos pavienės ar reguliarios užuolaidų valymo paslaugos?
 • Užuolaidų išmatavimai bei kiekis
 • Užuolaidų medžiagų tipas
 • Ar reikalingos nukabinimo bei užkabinimo, paruošimo valymui paslaugos?
 • Ar reikalingos užuolaidų paėmimo ir pristatymo į namus paslaugos?
 • Ar pageidautumėte papildomų audinių atnaujinimo bei taisymo paslaugų

Norėtumėte susisiekti su mumis ir gauti pigiausią užuolaidų valymo kainos pasiūlymą?

Skambinkite aukščiau pateiktu telefono numeriu ir mes mielai jums patarsime tinkamiausią variantą jūsų situacijai.

Miestai, kuriuose teikiame užuolaidų valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą