Čiužinių valymas Šiauliuose

Čiužinys yra vienas iš svarbiausių baldų Jūsų namuose. Tiesą sakant, ant jo praleidžiame apie trečdalį savo gyvenimo, todėl yra labai svarbu įsitikinti, kad čiužinys yra patogus ir švarus.

Mūsų profesionali čiužinių valymo komanda, paslaugas teikia Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje. Panaikiname dulkių erkutes, bakterijas ir kitus alergenus, kurie yra vieni iš dažniausių kvėpavimo ir odos dirginimo problemų sukėlėjų. Pasirinkę mūsų paslaugas, jūs taip pat sutaupysite, kadangi kokybiškai išvalytas čiužinys tarnaus ilgiau, o ant jo miegodami jausitės saugiau, todėl galima manyti, kad pagerės ir Jūsų miego kokybė!

Jeigu niekada neužsisakinėjote profesionalaus čiužinių valymo – dabar pats metas tai padaryti! Tai yra puiki investicija į Jūsų sveikatą ir komfortą!

Iškviesti specialistus!

Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apima čiužinų valymo paslaugos?

Galima susidaryti įspūdį, kad tai liečia tik miegamojo lovą, tačiau čiužinių valymo paslaugos apima kur kas daugiau. Minkštosios lovos dalies valymu neapsiribojame – ši paslauga yra taikoma visiems baldams, kuriuose yra čiužiniai, įskaitant valgomojo kėdes, krėslus ar kito tipo čiužinius bei užvalkalus.

Iškviesti specialistus!

Čiužinių valymo sprendimai verslui ir privatiems asmenims

Siurbimas

Plovimas rankomis

Cheminis čiužinių valymas

Valymas garais

Giluminis valymas

Dėmių ir kvapų šalinimas

Čiužinių dezinfekavimas

Sausas valymas

Kitos paslaugos

Jūsų patogumui skiriame įpatingą dėmesį, todėl aptarnaujame ne tik privačius asmenis, bet ir įmones, veikiančias Šiaulių apskrityje. Taip pat, nuolat investuojame ne tik į procesų tobulinimą, bet ir į personalo kvalifikaciją, įrankių atnaujinimą, mokymus ir valymo paslaugų kokybės užtikrinimą.

Visa tai leidžia mums būti lankstiems ir teikti įvairias, su čiužinių valymu susijusias paslaugas, tokias kaip valymas garais, giluminis, sausas, cheminis čiužinių valymas, jų siurbimas, kvapų šalinimas ir kitos paslaugos.

Trumpai tariant, nesvarbu, ar norite išvalyti savo miegomojo lovos čiužinį, kad miegoti būtų patogiau, ar norite, kad visi jūsų biure esantys krėslai atrodytų, lyg nauji ir tam reikalingas periodinis jų valymas – pasistengsime rasti bendrą kalbą ir pritaikysime Jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį planą.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Iškviesti specialistus!

Dažniausios čiužinių užterštumo ir dėmių atsiradimo priežastys

Norėdami apsaugoti čiužinius, kad sutaupytumėte ir paslaugas užsisakinėti tektų rečiau, galite susipažinti su dažniausiai pasitaikančiomis priežastimis, dėl kurių čiužiniai dėvisi ir išsipurvina:

🛏️ Nenaudojamas antčiužinis. Norint ilgiau apsaugoti pagrindinį čiužinį, derėtų pasvarstyti apie antčiužinį. Taip ne tik turėsite galimybę miegoti minkščiau, bet ir ilgainiui sutaupysite, kadangi čiužinys dėvėsis kur kas lėčiau.

🧺 Nereguliariai plaunama patalynė. Natūraliai, dėl to kenčia ir čiužinys nes ant jo kaupiasi tie patys nešvarumai, kaip ir ant patalynės.

🍕 Valgymas lovoje. Taip, turbūt kiekvienas yra tai daręs, tačiau taip pat kiekvienas yra susidūręs ir su trupiniais lovoje arba netyčia nukritusiu lašeliu pomidorų padažo, dėl ko miegoti tokioje lovoje tampa iš ties nesmagu.

🧹 Nereguliarus čiužinio siurbimas. Kartą per savaitę reikėtų išsitraukti dulkių siurblį ir jį panaudoti ne tik ant grindų – čiužiniuose gali kauptis dulkių erkutės, bakterijos ir virusai, todėl tai daryti yra būtina ir dėl savo sveikatos.

💦 Netyčinis čiužinio apipylimas. Dėl gėrimų išsipylimo, gali susidaryti sunkiai išvalomos dėmės, o ką jau kalbėti apie patogų miegą drėgnoje lovoje…

🐾 Ant lovos miega gyvūnai. Jeigu leidžiate savo gyvūnui miegoti lovoje, turite suprasti, kad čiužiniu rūpintis reikės dažniau, kadangi gyvūnai meta kailį.

🚬 Rūkymas lovoje. To daryti griežtai nerekomenduojame, ne tik dėl to, kad šis žalingas įprotis yra labai pavojingas, bet ir todėl, kad pelenus bei blogą kvapą iš čiužinio išvalyti yra labai sudėtinga ir gali būtų ganėtinai brangu.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Čiužinių valymo kaina Šiauliuose

Čiužinių kainą lemiančių veiksnių yra daug. Vieni iš pagrindinių – tai čiužinio dydis, jo tipas, kiekis čiužinių, kuriuos reikia išvalyti bei kaip dažnai norite, kad paslauga būtų atlikta.
Dydis yra svarbus faktorius nustatant kainą todėl, kad skirtingo dydžio čiužiniams yra sunaudojamas nevienodas valymui reikalingas profesionalių medžiagų kiekis. Tuo tarpu, tipas lemia metodą ir įrankių pasirinkimą, kuriais bus atliekama paslauga.

Žinoma, kainos sudarymui įtaką daro ir tokie veiksniai, kaip čiužinio užterštumo lygis, atstumas iki vietos, kur turime išsiųsti specialistų komandą su visa įranga ir dar daug kitų dalykų. Tačiau, bene svarbiausias valymo kainos veiksnys, kurį turėtumėte apsvarstyti, prieš išsirinkdami valymo įmonę – tai darbų atlikimo kokybė. Kadangi profesionaliai atliekame šias paslaugas jau ne vienerius metus, žinome, kaip svarbu kokybiškai įvykdyti net ir menkiausius užsakymus. Maža to, visuomet naudojame aukščiausios kokybės įrangą ir valymo produktus, kuriais valome Jūsų čiužinius.

Iškviesti specialistus!

Miestai, kuriuose teikiame čiužinių valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Siųsti užklausą