Langų valymas Kaune

Ieškote būdo, kaip padaryti savo namus ar verslo patalpas Kaune patrauklesnes? Užsisakykite mūsų profesionalias langų valymo paslaugas! Jūsų langai ne tik, kad taps blizgūs ir be menkiausių dėmių, bet tuo pačiu galėsite džiaugtis ir pagerėjusiomis natūralios šviesos pralaidumo savybėmis bei geresniu matomumu!

Turime sukaupę daug patirties langų valymo sferoje ir aptarnaujame klientus Kauno apskrityje jau daugybę metų. Mūsų teikiamos paslaugos yra pakankamai plačiai diversifikuotos. Tai reiškia, kad teikiame daug skirtingų langų valymo planų, kurie atitiks tiek Jūsų namų langų priežiūros lūkesčius, tiek bet kokio dydžio ar tipo įmonės poreikius ir biudžetą.

Kaune ir Kauno apskrityje

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Langų valymo paslaugos verslui ir gyventojams

Langų valymas iš abiejų pusių

Langų valymas iš vidaus

Langų valymas iš išorės

Langų valymas aukštyje

Stoglangių valymas

Didelių, aukštų langų valymas

Dušo durų valymas

Veidrodinių sienų valymas

Sietynų valymas

Ekranų valymas

Palangių valymas

Veidrodžių valymas

Vitrininių langų valymas

Langų rėmų valymas

Balkono langų valymas

Buto langų valymas

Namo langų valymas

Langų valymas po remonto

Langų valymas po statybų

Langų valymas įmonėms

Kiti darbai

Gyvenamųjų ir komercinių patalpų langų švara Jums turėtų rūpėti dėl keleto priežasčių:

 • švarūs langai gali ženkliai pagerinti jūsų verslo ar buto išvaizdą;
 • buvimas patalpoje, kurios langai yra skaidrūs ir prižiūrėti, tampa jaukesnis;
 • išvalyti langai, gali netgi prisidėti prie pastato energijos vartojimo efektyvumo;
 • pro blizgančius stiklus, natūrali šviesa patenka į patalpą kur kas lengviau, o tai suteikia didesnės bei ryškesnės erdvės pojūtį.

Privatūs asmenys, užsisakydami mūsų paslaugas, žino, kad visada gaus profesionalias savo buto ar namo langų valymo paslaugas. Greitai ir kokybiškai blizginame visų gyvenamųjų patalpų tipų stiklus ir vidaus ir iš išorės, nesvarbu, ar tai būtų dideli vitrininiai langai, ar balkono stiklai dideliame aukštyje. Užsitarnausime jūsų pasitikėjimą, užtikrindami, kad nepaliksime jokių nešvarumų žymių ant stiklų. Mūsų patyrę specialistai saugiai ir kokybiškai išvalys net ir tuos langus, kuriuos įprastai pasiekti yra sudėtinga.

Verslo klientams taip pat turime didelį langų valymo paslaugų asortimentą. Specialių technologijų ir įrangos pagalba, be vargo išvalysime vitrinas prekybos centruose, parduotuvėse, didelių formatų langus biuruose, aukštai esančius ir sunkiau pasiekiamus stiklus bet kokio tipo jūsų įmonės objekte.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Langų valymo kaina Kaune

Vienas iš pagrindinių profesionalių langų valymo paslaugų aspektų, be abejo, yra kainos. Siekdami skaidrumo, apžvelkime, kas daro didžiausią įtaką šių darbų įkainiams:

 1. Langų dydis. Natūraliai, kuo didesni yra langai, tuo ilgiau trunka jų plovimas.
 2. Langų kiekis. Jei langai yra ne tik dideli, bet jų yra daug – valytojai sunaudos daugiau resursų, siekdami juos nublizginti.
 3. Langų tipas. Vitrinos, stoglangiai, dvigubų stiklų ar kitų tipų langai – kiekvienam jų taikoma tam tikra valymo specifika.
 4. Langų valymo periodiškumas. Ne paslaptis, kad kaina nebūtinai gali tik didėti. Lojaliems klientams visada atsiranda galimybės gauti nuolaidų.

Visi mūsų specialistai yra aprūpinti aukščiausios kokybės valymo produktais ir įrankiais, kad kiekvienam klientui galėtume užtikrinti langų blizgesį. Paskambinkite, arba parašykite mums ir suteiksime nemokamą, neįpareigojančią konsultaciją bei pasiūlymą dėl jūsų patalpų langų valymo darbų.

Miestai, kuriuose teikiame langų valymo paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Siųsti užklausą