Kaminų valymas Vilniuje

Kamino švara ir tinkama nenutrūkstama priežiūra yra tiesiogiai susijusi su statinio bei jame esančių žmonių saugumu. Tai pagrindžia būtinybę kaminą valyti, o jei atsižvelgtume į rekomendacijas, tai daryti reikėtų ne mažiau kaip porą kartų per metus. Tiesa, kamino valymas yra atsakingas bei žinių, patirties reikalaujantis darbas, tad šiuo atveju geriau nedaryti to patiems, jei nesate specialistas. O jei aktualus kaminų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, negaiškite laiko ieškodami paslaugos teikėjų – mūsų profesionalų komanda paslaugas atliks preciziškai ir labai patrauklia kaina.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kamino valymo būdai

Kaminų valymo būdų yra keli. Vienas iš natūralių, tačiau tinkančių tada, kai užterštumas yra mažas, – kūrenimas drebulės mediena. Pastaroji lemia labai didelę trauką, tad pelenai pašalinami iš kamino traukos būdu.

Dar vienas variantas – valymas naudojant chemines medžiagas. Jų sudėtyje yra tam tikrų elementų, kurie lemia suodžių pasišalinimą. Tačiau jei kaminas yra labai užterštas, šis būdas taip pat nebus geras pasirinkimas.

Tiek nedaug, tiek stipriai užterštam kaminui tiks mechaninis valymo būdas, kuris, beje, efektyviausias. Tačiau jo nesiimkite patys, jei nesate patyrę – verčiau kamino valymo darbus patikėkite profesionalams, kurie žinos, kokias priemones, įrankius rinktis, kokius valymo metodus naudoti, kadangi svarbu ne tik išvalyti, tačiau ir nepažeisti dūmtraukio. Beje, kamino valymas gali būti atliekamas tiek iš apačios, tiek iš viršaus.

Kaminų valymo paslaugos

Kaip atliekamas kaminų valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Pirmiausia mūsų svetainėje pasirinkite Jus dominančią paslaugą, o tada susisiekite su mumis telefonu. Pokalbio metu išsamiai aptarsime Jūsų poreikius, lūkesčius, įvertinsime darbų apimtis, priemones bei įrankius, kuriuos turėsime naudoti, ir kitus aspektus. Tai leis pateikti tikslų pasiūlymą Jums.
 • Kitas etapas – sutartu laiku mūsų kvalifikuoti specialistai atvyks į paslaugos teikimo vietą. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes atsivežame visas darbui reikalingas priemones, tad savo laiką galite skirti kitoms veikloms.
 • Galutinis paslaugos etapas – kokybiškai, atsakingai ir laiku suteikta kamino valymo paslauga.
 • Kaminų valymas gali būti vienkartinė bei periodiškai teikiama paslauga – kurį variantą pasirinkti, priklauso nuo to, kaip dažnai kaminą reikia valyti.

Kada yra tinkamiausias metas valyti kaminą?

Dėl saugumo kaminą visuomet būtina išvalyti rudenį, dar prieš prasidedant šildymo sezonui, taip pat žiemai ritantis į pabaigą, jei kūrenama intensyviai, arba jau pasibaigus šildymo sezonui. Nevalytas kaminas gerokai didina gaisro riziką, todėl suskubkite tuo pasirūpinti, kol dar neužklupo šalčiai. Pavasarį jis išvalomas po naudojimo šaltuoju metų laiku, o rudenį tada pašalinami per vasarą sukaupti nešvarumai ir pasiruošiama sėkmingam šildymui žiemą.

Tiesa, kartais kamino valymas reikalingas ir kur kas dažniau, pavyzdžiui, tada, jei kūrenama ir šiltuoju metų laiku. Tai pat dažnumas priklauso nuo to, kokia mediena naudojama, kokio drėgnumo malkos.

Kaminų valymas

Kuo profesionalus kaminų valymas yra geresnis už mėgėjišką?

Profesionalaus valymo metu pasiekti rezultatai bus geresni, nei valant mėgėjiškai. Visgi darbas reikalauja patirties, žinių ir specialių įrankių. Tad profesionalumas šiuo atveju yra gero rezultato garantija.

Ne mažiau reikšmingas ir saugumo kriterijus – profesionalai puikiai išmano savo darbą, o nepatyrusiems lipti valyti kamino yra rizikinga. Taip pat ir kitas saugumo aspektas – netinkamai išvalytas dūmtraukis didina gaisro riziką.

Profesionalų atliekamas darbas, tikėtina, eisis sparčiau, tad padės taupyti laiką. Juo labiau kad tuo metu savąjį galėsite skirti kitoms veikloms.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kamino valymo kainos Vilniuje

Kaminų valytojai

Neretai vienas iš esminių klientus dominančių klausimų yra kaminų valymo Vilniuje bei Vilniaus apskrityje kainos. Kadangi joms įtakos turi tokie kriterijai kaip objekto strateginė vieta, darbų apimtis, sudėtingumas bei kiti veiksniai, tai neįvertinę visų jų tikslios kainos pasakyti negalime. Taigi išsamaus pokalbio su potencialiu klientu metu aptariame visas darbų detales, o tai leidžia įvertinti darbo technologijas, kokius metodus taikysime. Tad tik po pokalbio su klientu galime pateikti tikslią kainą. Kainai įtakos neturi tai, ar klientas yra įmonė, ar fizinis asmuo. Kiekvienam užtikrinama aukšta paslaugų kokybė, atsakomybė, diskretiškumas, profesionalus bendradarbiavimas.

Kur dar teikiamos kaminų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikslus darbų laikas priklauso nuo kamino užterštumo, aukščio, naudojamų priemonių, tačiau paprastai tam reikia kelių valandų.

Pečių, krosnelę, židinį ar kitą šilumos šaltinį, sujungtą su kaminu, galėsite užkurti iškart po valymo darbų.

Kainai įtakos turi tokie aspektai kaip kamino užterštumo lygis, kamino aukštis, medžiagos, naudojamos priemonės bei įranga.

Dūmtraukius rekomenduojama valyti ne mažiau kaip du kartus per metus: prieš šildymo sezoną ir po jo. Tačiau tikslinga atsižvelgti ir į individualius veiksnius – gali valymo paslaugų reikėti ir dažniau.

Specialistai vieningai tvirtina, jog mechaninis valymo būdas visuomet yra efektyvesnis už cheminį.

Siųsti užklausą