Namų ir butų valymas Vilniuje

Švarūs, tvarkingi, gaiva kvepiantys namai – skamba viliojančiai, tiesa? Sutikite, kiekvienas iš mūsų norėtų kasdien po darbo dienos grįžti būtent į tokius namus. Tačiau realybė visiškai kita – norint turėti namuose tokią aplinką tenka nemažai paplušėti: plauti, siurbti, valyti dulkes, skalbti tekstilės gaminius ir pan. Žinoma, dalią palengvinti gali robotas siurblys ar kiti buities prietaisai, tačiau namo ar buto valymas vis vien atims daug laiko (ypač generalinis). O ką jau kalbėti apie valymą po remonto, išsikrausčius nuomininkams ir pan. Todėl siūlome labai patrauklią paslaugą, kuri leis sutaupyti daug laiko, kantrybės bei jėgų, – tai gyvenamųjų patalpų valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Atvykusi profesionalių valytojų komanda perims visus valymo rūpesčius, o Jums beliks mėgautis jų darbo rezultatais. Jei domina gyvenamojo namo ar buto valymas, susisiekite telefonu ar užpildydami specialią formą svetainėje.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Generalinis valymas

Generalinis valymas reikalauja nemažai jėgų ir laiko, kadangi apima visus valymo darbus: nuo pačių smulkiausių iki stambių. Tad generalinio valymo paslauga suteiks galimybę išvengti tokio alinančio darbo, patikėjus jį profesionalams.

Valymas po remonto

Statybos, remontas namuose daugeliui kelia nemažai įtampos. O pabaigus šiuos darbus mėgavimąsi rezultatu užgožia tvarkymosi poreikis. Statybinių medžiagų likučiai kelia rūpesčių, mat reikia pasirūpinti tinkamu jų utilizavimu. Štai kodėl postatybinis ar valymas po remonto leis nusimesti nuo pečių didelę naštą.

Postatybinis valymas

Naujai pastatyti namai, daugiabučiai taip pat reikalauja kruopštaus išvalymo, kad būtų galima sklandžiai viską įrengti, o galiausiai – gyventi.

Valymas po gaisro

Viena nemaloniausių užduočių – valymas po gaisro. Suodžius, įsigėrusį degėsių kvapą pašalinti sudėtinga, tam reikia specifinių žinių, technologijų bei profesionalių priemonių, tad tikslinga šiuos darbus patikėti mūsų specialistams.

Patalpų valymas po nuomininkų

Buto valymas po nuomininkų leis sutaupyti daug laiko, kurį galėtumėte skirti savo namų jaukumo kūrimui, laikui su šeima ar bičiuliais, o galbūt palepinti save. Tad jei išsikrausto Jūsų nuomininkai, verta pagalvoti apie profesionalų atliekamas valymo paslaugas.

Laiptinių valymas

Laiptinių valymas neretam yra tikras galvos skausmas, todėl geras sprendimas pasirūpinti profesionaliu valymu, siekiant užtikrinti nepriekaištingą laiptinės švarą ir atitikimą higienos normoms.

Patalpų dezinfekcija

Taip pat susisiekite, jei aktuali patalpų dezinfekcija Vilniuje ar Vilniaus apskrityje.

Teikdami visas minėtas gyvenamųjų patalpų valymo paslaugas garantuojame preciziškumą, atsakomybę ir puikų darbų rezultatą. Naudojame profesionalias valymo priemones, modernią įrangą, kas ne tik palengvina darbo procesus, tačiau ir leidžia valymo paslaugas atlikti kur kas efektyviau.

Gyvenamųjų namų valymo paslaugos

Kiekvienas palaikome namuose švarą, kadangi tai tiesiogiai susiję su mikroklimatu patalpoje. O pastarasis veikia mūsų sveikatą, nuotaiką, darbingumą, energingumą. Tačiau periodiško dulkių valymo ar kilimų siurbimo nepakanka – kartais ir tvarkingiems namams reikalingas vienkartinis generalinis valymas.

Jei daug keliaujate, turite didelį darbo krūvį ir mažai laisvo laiko, natūralu, kad to minimalaus poilsio nenorite skirti namų valymui. Šiuo atveju pasiteisins periodinis valymas. Su mūsų komanda sudarysite valymo grafiką ir daugiau Jums niekuo nereikės rūpintis – po darbo ar kelionių grįšite į švara ir gaiva kvepiančius namus.

Nepriklausomai nuo to, ar atliekamas vienkartinis valymas, ar paslauga teikiama periodiškai, kiekvienam klientui garantuojamas diskretiškumas, atliekant darbus užtikrinamas patalpų ir jose esančio turto saugumas.

Patalpų valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Butų valymo paslaugos

Buto valymas taip pat gali būti vienkartinis, pavyzdžiui, išsikrausčius nuomininkams, po remonto, po gaisro ir pan. Taip pat didesnių būtų šeimininkai, kurie neturi laiko dažnam namų valymui, pamėgę periodiško valymo paslaugą. Ir tai puikus sprendimas, ypač pasiteisinantis, jei dažnai keliaujate, retai būnate namuose, turite itin mažai laisvo laiko ar tiesiog jį norite skirti sau, šeimai, o ne siurbliui ir dulkių šluostei. Periodiškam buto tvarkymui taip pat sudaromas valymo grafikas – žinodami, kada atvyks valytojų komanda, galite susiplanuoti veiklą ne namuose, o po jos grįžti į preciziškai išvalytą būstą.

Kiekvienam klientui garantuojamas diskretiškumas, teikiant paslaugą užtikrinamas patalpų ir jose esančių daiktų saugumas.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kaip vykdomos profesionalios valymo paslaugos

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Paslaugos pasirinkimas. Iš mūsų paslaugų pasiūlymų išsirinkite tai, kas reikalinga Jums.
 • Konsultacija telefonu. Išsirinkę paslaugą paskambinkite nurodytu telefonu, pokalbio metu konsultantas detaliai išsiaiškins darbų apimtis bei Jūsų poreikius.
 • Pasiūlymo pateikimas. Įvertinę pokalbio metu gautą informaciją pateiksime tikslų paslaugų pasiūlymą.
 • Valytojų komandos atvykimas. Kvalifikuoti specialistai atvyksta į namą ar butą, kurį reikės išvalyti. Su savimi atsiveža visas valymui reikalingas priemones.
 • Paslaugos suteikimas. Atlikti sutarti darbai, užtikrinama kokybė.

Darbai, kuriuos įvykdysime valydami Jūsų namus

Buto valymas

Matyti, jog darbų spektras platus. Išvardinti pagrindiniai periodiško ar vienkartinio valymo darbai.

Gyvenamųjų patalpų valymo paslaugų kainos Vilniuje

Patalpų tvarkymas

Gyvenamųjų namų, butų valymo paslaugos reikalauja didesnių ar mažesnių piniginių investicijų. Kokios jos bus, priklauso nuo tokių kriterijų kaip valomų patalpų plotas, nešvarumo lygis, darbų apimtys, individualūs poreikiai, valymo metodai. Kiekvienu atveju kaina skaičiuojama individualiai po pokalbio su potencialiu klientu ir nurodoma konkrečiame pasiūlyme.

Kitos paslaugos

Namų ir butų valymus taip pat atliekame šiose apskrityse

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, mūsų valymo komanda atsiveža reikalingą įrangą, valymo įrankius bei visas kokybiškam paslaugų suteikimui reikalingas priemones.

Jei turite galimybę, geriau tuo metu namuose nebūti. Pirmiausia todėl, kad gali erzinti valymo priemonių kvapas. Antra, valymo metu diskomfortą gali kelti garsai, bruzdesys namuose.

Tai priklauso nuo nešvarumo lygio, kaip greitai namai užsiteršia. Jei yra vaikų, augintinių, tikėtina, valymas bus aktualus dažniau. Įprastas gyvenamųjų patalpų valymas reikalingas bent kartą ar du per dvi savaites, o štai generalinį verta atlikti bent kartą per mėnesį.

Tai priklauso nuo valomo ploto ir nešvarumų lygio. Valant reguliariai, nedidelio buto tvarkymas užtruks apie porą valandų, iki 100 kv. m. būsto tvarkymas truks iki 4–5 valandų. Iki 170 kv. m. būsto valymui reikės iki 6 valandų, o didesniam – dar daugiau.

Paminėsime esminius darbus: dulkių valymas nuo paviršių, minkštųjų baldų valymas, grindų plovimas, kilimų siurbimas, grindjuosčių, elektros jungiklių, rozečių ir visų kitų išorinių paviršių valymas, virtuvės, vonios, tualeto patalpų valymas, buitinės technikos išorės valymas ir kt.

Siųsti užklausą