Valymas po remonto Vilniuje

Daugelis tikrai žino tą jausmą, kada pabaigus visus remonto darbus namai neprimena tos jaukios gyvenamosios erdvės. Natūralu, kad po remonto visur pilna šiukšlių, nešvarumų, dulkių bei purvo. Tokiu atveju tikrai nesinori viso to tvarkyti savarankiškai, kadangi valymas po remonto gali būti ne pati maloniausia užduotis. Kur kas geriau šį darbą patikėti profesionaliems specialistams, kurie ne tik viską atliks už jus, bet ir garantuos maksimalią švarą. Be to, poremontinis valymas vykdomas ne tik Vilniaus mieste, bet ir visoje apskrityje.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Mūsų poremontinio valymo paslaugos

Norėdami užtikrinti kokybiškai atliktus valymo darbus, galime išskirti kelis pagrindinius etapus per kuriuos bus visapusiškai sutvarkyta namų erdvė.

Jeigu tai butų ar namų valymas po remonto, tuomet jis prasideda nuo giluminio grindų siurbimo bei drėgno valymo, kas leidžia pašalinti dažų, tinko, cemento ar klijų dėmes, kurių atliekant darbus išvengti nepavyks. Taip pat iš išorės ir vidaus nuvalomi po remonto darbų apsinešę langai. Tiesa ta, kad po remonto visa patalpa būna padengta didžiuliu statybinių dulkių sluoksniu, kurį per vieną kartą nuvalyti tiesiog neįmanoma. Norint pašalinti visas dulkes, tenka paplušėti ir pervalyti visus paviršius po keletą kartų.

Toliau seka įvairiausių interjero detalių bei baldų valymas. Šios paslaugos apima viską nuo durų iki elektros jungiklių,  kištukinių lizdų ir plintusų.

Tuomet pasirūpinama vonios bei virtuvės plytelėmis bei viskuo kas yra šiose erdvėse. Taip pat kruopščiai išvalomi ir mediniai paviršiai, nuo kurių ne tik pašalinamas purvas, bet ir atliekamas jų poliravimas.

Valymas po remonto

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Patikėkite savo atnaujintų namų švarą profesionalams

Nors postatybinį namų tvarkymą galima atlikti ir savarankiškai, tačiau tik kvalifikuoti specialistai gali garantuoti geriausią rezultatą. Jie viską išvalys itin kruopščiai ir užtikrins maksimalią švarą dėka naudojamų šiuolaikinių metodų – specialios technikos, geriausių ir laiko patikrintų priemonių. Patikiname, kad užsisakius namų valymo po remonto paslaugą tikrai nesigailėsite, ne tik sutaupysite nemažai laiko, bet ir džiaugsitės švariais, ką tik atnaujintais namais.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Svarbiausi žingsniai kaip atliekame paslaugas

Poremontinio valymo paslaugos

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Kada vertėtų pagalvoti apie valymo po remonto užsakymą?

Tvarkymas po remonto gali būti naudingas daugeliu atvejų – keičiant vonią ar tualetą, remontuojant virtuvę, keičiant langus, užsiimant kapitaliniu būsto atnaujinimu ar netgi sienų griovimu. Dažniausiai profesionalų pagalba praverčia tuomet, kai atliekami remonto darbai visame bute ar name. Juk norint kruopščiai išvalyti visas patalpas, pavyzdžiui namą, teks paaukoti net keletą dienų. Dėl šios priežasties, vos tik pasibaigus remontams namuose, užsakoma valymo po remonto paslauga.

Paslaugų kainos Vilniuje

Poremontinis valymas

Natūralu, kad kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinktos paslaugos. Dėl šios priežasties, tikslią sumą sužinosite susisiekus su mūsų specialistais. Tiesa, tokia paslauga tikrai nekainuos tiek daug, kiek gali atsieiti šis darbas atliekant jį savarankiškai. Ne vienas nepagalvoja, kad bus reikalingas ne tik specialus valiklis po remonto, bet ir daugybė kitų priemonių ar įrangos, kurias dar ir netinkamai pasirinkus, galima pridaryti nemažai žalos.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Kur dar atliekame valymą po remonto?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Kauno apskritis
  • Klaipėdos apskritis
  • Šiaulių apskritis
  • Panevėžio apskritis
  • Alytaus apskritis
  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai ne, klientai neturi rūpintis praktiškai niekuo, kadangi atsivežame visas reikalingas priemones ir įrangą į jūsų namus.

Pagrindinis skirtumas yra tas, jog po remonto darbu viduje gali būti baldų. Tuo tarpu po statybų patalpos dažniausiai būna tuščios. Taip pat postatybinis valymas gali užtrukti kiek ilgiau, kadangi patalpose lieka ne tik dulkės, bet ir krūva šiukšlių.

Ji gali skirtis priklausomai nuo tam tikrų apsektų, pavyzdžiui patalpų ploto, būklės ir t.. Kainą galima aptarti susisiekus su specialistais.

Geriausia valymą atlikti po 48 valandų, kadangi per tiek laiko nusėda dulkės ir gali būti atliekamas efektyvus valymas po remonto.

Geriausia, jog būstas būtų tuščias be pašalinių žmonių bei darbo įrankių. Tai leis darbus atlikti greičiau, efektyviau ir kokybiškiau.

Siųsti užklausą