Sanitarinės ir dezinfekcijos paslaugos Vilniuje

Specializuotos sanitarijos ir dezinfekcijos paslaugos SERTIFIKUOTOMIS priemonėmis.

 • Naudojant patikrintus ir netoksiškus virucidinius tirpalus;
 • Naikinant 99,99% mikrobų, taip sumažinant virusinės infekcijos riziką;
 • Atlieka patyrę specialistai, apsirūpinę apsaugančia apranga;
 • Sprendimai tiek gyventojams, tiek ir verslui;
 • Paslaugos pasiekiamos Vilniuje ir Vilniaus apskrityje.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Patalpų dezinfekcija

Patikimi dezinfekcijos sprendimai verslui ir gyventojams

Namų, butų dezinfekcija

Gyvenamųjų namų ir butų dezinfekcija

Atliksime profesionalią Jūsų namo ar buto dezinfekciją, siekiant užtikrinti sveiką ir saugią aplinką kiekvienam šeimos nariui. Dezinfekcija pasiteisina siekiant apsisaugoti nuo oro lašeliniu būdu plintančių ligų, kenkėjų pernešamų infekcijų, taip pat pelėsio ir kitų grybelių ar pan.

Komercinių patalpų dezinfekcija

Komercinių patalpų dezinfekcija

Komercinėse patalpose kasdien dirba daugiau ar mažiau darbuotojų, čia lankosi klientai, tiekėjai, verslo partneriai, tad būtina pasirūpinti, kad erdvės būtų saugios ir nekeltų rizikos užsikrėsti. Žinoma, prie pirmojo įspūdžio svariai prisideda ir pasitinkanti gaiva bei švara.

Dezinfekcija nuo koronaviruso Covid 19

Nuo koronaviruso (COVID-19)

Patalpų dezinfekcija siekiant apsisaugoti nuo koronaviruso pastaruoju metu ypač aktuali ir yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. profesionali dezinfekcija padės užkirsti kelią šio klastingo viruso plitimui Jūsų patalpose.

Patalpų dezinfekcija rūku ir garais

Patalpų dezinfekcija rūku ir garais

Modernus sprendimas, siekiant apsisaugoti nuo oro lašeliniu būdu plintančių virusinių infekcijų, taip pat bakterinių infekcijų, tinkantis pelėsio ir grybelio (grybų sporų) prevencijai. Dezinfekcija rūku ir garais – greita, saugu, efektyvu. Garai pasiekia net itin sunkiai pasiekiamas vietas!

Patalpų ozonavimas

Patalpų ozonavimas

Namų, komercinių ar kitų patalpų ozonavimas pelnytai traktuojamas kaip vienas iš užterštų patalpų oro valymo metodų. Jos principas – oras patalpose valomas ozonu. Oro ozonavimas specialiais prietaisais bus itin greitas bei saugus būdas užtikrinti erdvių švarą, blogų kvapų šalinimą, ore esančių alergenų panaikinimą, visų patalpos paviršių valymą.

Patalpų oro valymas

Patalpų oro valymas

Juk neretai būna, kad užėjus į patalpą pasitinka gaivaus oro stygius, nemalonūs kvapai, tarsi oro sunkumas. Tad patalpų oro dezinfekcija pelnytai yra labai paklausi paslauga, leidžianti po jos džiaugtis ne tik gaiva, švara, grynu oru patalpose, tačiau ir kur kas sveikesne aplinka!

Automobilių dezinfekcija

Automobilių dezinfekcija

Dažnas automobilyje praleidžia nemažai laiko. Kiekvienas keleivis kvėpuoja, įsėsdamas atsineša purvo ant batų, kai kurie automobiliuose rūko ir čia sklinda tabako dūmai, dar kiti valgo, geria kavą ir pan. Čia susimaišo ne tik galybė kvapų, tačiau yra ir nemažai nešvarumų, drėgmė, tad oras automobilyje gaivus toli gražu ne visada. Štai kodėl automobilio dezinfekcija itin vertinama, kadangi dovanoja gaivą, švarą bei išvalytą orą automobilio salone. Tikslinga dėmesio skirti kruopščiam automobilio kondicionavimo sistemos valymui bei dezinfekavimui, mat šioje terpėje kaupiasi nemažai mikrobų, bakterijų, virusų, neretas svečias ir pelėsis.

Neradote reikiamo sprendimo? Susisiekite!

Kaip atliekamos profesionalios dezinfekcijos paslaugos Vilniuje

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Mūsų konsultantai mielai išklausys Jūsų situaciją ir padės surasti geriausią problemos sprendimo būdą. Kai kuriais atvejais specialistai atvyks į objektą įvertinti darbų mąsto ir sudėtingumo.
 • Dezinfekcijos paslaugas Jums suteiks savo srities ekspertai. Visi mūsų specialistai yra apsirūpinę reikiamais įgūdžiais ir priemonėmis, kad pasiekti optimaliausią rezultatą.
 • Dezinfekcijos ir sanitarijos specialistai įsigilins į Jūsų poreikius ir pasirūpins, kad paslaugos išpildymas 100% atitiktų Jūsų iškeltus reikalavimus.
 • Leiskite mums pasirūpinti dezinfekavimo darbais, o Jūs atsipalaiduokite ir pasimėgaukite užtarnautu laisvu laiku be jokių rūpesčių.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Apie mūsų dezinfekavimo komandą

Dezinfekcijos paslaugos

Šioje rinkoje nesame naujokai, o sėkmingas veiklos laikotarpis leido tobulinti žinias, įgūdžius bei kaupti patirties bagažą. Savo veikloje naudojame tik aukštos kokybės priemones bei modernią įrangą, laiko patikrintus darbo metodus, tad džiaugiamės galėdami kaskart mėgautis pateisintais klientų lūkesčiais ir augančiu lojalių klientų būriu. Skrupulingai ir atsakingai pasirūpinsime Jūsų gyvenamųjų namų ar komercinės paskirties erdvių dezinfekcija, siekiant gaivos, švaros ir sveiko mikroklimato.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kas yra dezinfekcija ir ką svarbu žinoti?

Manome, jog nesuklysim dezinfekcijos procesą pavadinę patalpų higiena. Tai procedūra, kurios metu preciziškai išvalomas patalpų oras, pasitelkiant biologines, fizines ir chemines priemones. Tiesa, savo jėgomis profesionaliai išvalyti oro patalpose nepavyks. Štai kodėl dezinfekcijos paslaugos Vilniuje ir Vilniaus apskrityje bei kitose vietovėse itin aktualios.

Kertinis patalpų dezinfekcijos tikslas – eliminuoti ar iki minimumo sumažinti alergijas bei infekcijas sukeliančių mikroorganizmų kiekį.

Nors pastaraisiais metais dezinfekcija daugiausia minima koronaviruso kontekste, visgi tai tikrai nėra vienintelė priežastis, kodėl svarbus patalpų dezinfekavimas. Ir nors  ši paslauga yra puikus būdas užkirsti kelią ar iki minimumo sumažinti minėto viruso plitimo galimybę, drauge patalpų dezinfekavimas padeda efektyviai pažaboti patalpų ore esančius patogenus, sukeliančius įvairias ligas, taip pat virusus, grybelius. Pastarieji veikia namų gyventojų ar komercinėse patalpose dirbančiųjų sveikatą, gerą savijautą, darbingumą, didina peršalimo ligų riziką. Negana to, tam tikrose patalpose, pavyzdžiui, kuriose dirbama su maistu, sandėliuose, dezinfekcija svarbi ir dėl to, kad padeda išvengti kandžių, graužikų ar kitų kenkėjų pernešamų ligų.

Dezinfekcijos tipai

1. Židininė dezinfekcija

Šis tipas pasitelkiamas tada, kai yra tam tikras infekcinės ligos židinys ir dezinfekcija turi būti nukreipta konkrečiai į jį. Šiam tikslui pasirenkamos cheminės priemonės

2. Profilaktinė dezinfekcija

Kaip sako pats tipo pavadinimas, tokia dezinfekcija atliekama ne tada, kai židinys jau susiformuoja, bet iki to, t. y. siekiant užkirsti kelią jo atsiradimui. Reguliariai atliekama profilaktinė dezinfekcija ir ligų sukėlėjų naikinimas reikšmingai sumažina infekcinių ligų riziką. Dažniausiai šis dezinfekcijos tipas taikomas patalpoms, baldams, įrenginiams, patalynei, transporto priemonėms ir pan.

Pagrindiniai dezinfekavimo būdai

1. Mechaninė dezinfekcija

Pagrindinės mechaninės dezinfekcijos priemonės yra šluostė arba šepetys, dulkių siurblys, vanduo, vėdinimas, neagresyvios, įprastai buityje naudojamos valymo priemonės. Taigi mechaninę dezinfekciją kiekvienas gali atlikti ir pats. Tačiau visada apsvarstykite, ar ekonominiame bei laiko taupymo kontekste samdyti profesionalus nebūtų efektyviau. Oro valymui galima pasitelkti ir augalus. Tačiau verta pabrėžti, jog taikant mechaninę dezinfekciją mikroorganizmų kiekis yra sumažinamas, tačiau visiškai jų neišnaikina, tad lieka poreikis taikyti ir kitus dezinfekcijos būdus.

2. Fizinė dezinfekcija

Fizinėmis traktuojamos tokios mikroorganizmų naikinimo priemonės kaip kaitinimas, virinimas, džiovinimas, deginimas ir panašiai. Galbūt kai kuriuos iš jų galima atlikti namų sąlygomis, tačiau tai reikalauja papildomų saugumo priemonių, žinių ir pasirengimo.

3. Biologinė dezinfekcija

Biologinei dezinfekcijai naudojami gyvi organizmai, o pats būdas tinka vandens dezinfekcijai.

4. Cheminė dezinfekcija

Šiam būdui pasitelkiamos dezinfekantais vadinamos cheminės medžiagos, tad metodas tikrai pasiteisina, siekiant stabdyti mikroorganizmų dauginimąsi, augimą ir juos galiausiai sunaikinti. Cheminės dezinfekcijos namų sąlygomis tikrai neatliksite, kadangi naudojami nuodingi preparatai, kuriais dezinfekuojant būtina laikytis saugumo reikalavimų.

Dezinfekcijos paslaugų kainos Vilniuje

Dezinfekcijos paslaugų kaina

Patalpų dezinfekavimo paslaugų kainos priklauso nuo ploto, paslaugai suteikti pasirinktų priemonių, dezinfekavimo technologijos. Todėl norėdami sužinoti, kiek tiksliai kainuos Jūsų patalpų dezinfekavimas, susisiekite su mūsų komanda telefonu arba užpildykite svetainėje esančią formą. Įvertinę Jūsų poreikius bei darbų apimtis mūsų specialistai pateiks pasiūlymą su tikslia paslaugų kaina.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Apskritys ir miestai, kuriuose teikiame paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Dezinfekuojant patalpas jos išvalomos nuo infekcijas, alergijas sukeliančių mikroorganizmų, teršalų, kenkiančių mūsų sveikatai bei mikroklimatui bendrai.

Tai priklauso nuo patalpų naudojimo dažnumo, kiek žmonių jose paprastai būna, koks užterštumas, ar dezinfekuojama profilaktiškai, ar esama ligos protrūkio ir pan. Verta pastebėti tai, jog komercinės patalpos turi būti dezinfekuojamos kur kas dažniau.

Kasdieniam dezinfekavimui rinkitės buityje naudojamas priemones: šepečius, šluostes, vandenį ir pan. Vandens dezinfekcijai rinkitės biologines priemones. Siekiant maksimalaus mikroorganizmų sunaikinimo reikėtų rinktis chemines priemones. Svarbiausia, kad jos būtų saugios ir atsakingai bei tinkamai naudojamos.

Išnaikinus kenkėjus labai svarbu išvalyti ir dezinfekuoti patalpas, siekiant išvengti kenkėjų pernešamų ligų.

Savo jėgomis nereikėtų patalpų dezinfekuoti tada, kai yra ligos protrūkis, fiksuojamas jos židinys ir pan. Tokiu atveju būtina profesionali specialistų atliekama dezinfekcija. Taip pat reikalinga profesionalus valymas ir dezinfekcija, jei patalpose buvo gaisras, yra aktualus kenksmingų medžiagų neutralizavimas.

Siųsti užklausą