Prekybos centrų valymas Vilniuje

Sakykite, ar grįžtumėte pakartotinai į prekybos vietą, kurioje stokojama tvarkos? Greičiausiai, daugelis atsakytų neigiamai. Prekybos vietos aplinka turi didelės įtakos tiek pirminiam įspūdžiui, tiek pirkimo patirčiai bendrai, tad pasirūpinti preciziška tvarka prekyvietėje privalu. Jeigu Jus domina profesionalus prekybos centrų valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje patrauklia kaina, mūsų komandą sudarantys profesionalai pademonstruos puikius rezultatus.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Valymo paslaugų nauda prekybininkams

Nepriklausomai nuo to, kuo prekiaujate, reprezentatyvi aplinka prekyvietėje yra labai didelis privalumas. Kodėl?

 • Pirmiausia – švara sudaro gerą pirmąjį įspūdį, suteikia solidumo, prabangos. Švarios patalpos leis kur kas lengviau palaikyti tvarką ir lentynose, neleis kauptis dulkėms ant prekių. Negana to, dulkių ar kitų nešvarumų kupina patalpa neigiamai veikia sveikatą, todėl švarios patalpos susijusios ir su komandos komfortu bei gera savijauta.
 • Higiena – dar vienas aspektas, pagrindžiantis, kodėl prekyvietės valymas yra labai svarbus. Palaikydami švarą prekybos vietoje kur kas lengviau užtikrinsite patalpų atitikimą higienos reikalavimams.
 • Nešvarios, slidžios grindys yra viena dažnesnių traumų prekybos vietose priežasčių. Paslysti gali tiek darbuotojai, tiek klientai, todėl siekiant užtikrinti maksimalų saugumą labai svarbu pašalinti rizikos veiksnius, kurių nemažai kyla dėl patalpų netvarkos.
 • Sutikite, preciziškai sutvarkytos, gaiviu aromatu pasitinkančios prekybos vietos bus kur kas estetiškai patrauklesnės nei tos, kuriose vyrauja netvarka.
Prekybos centrų valymo paslaugos

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Prisitaikome prie jūsų švaros palaikymo poreikių

Mūsų prekybos centrų valymo paslauga gali apimti tiek visas patalpas, be išimčių, tiek ir tam tikras, kurios profesionalių valymo paslaugų reikalauja labiausiai.

Kokius darbus sudaro prekybos patalpų valymas? Preciziškai išvalomos prekybos salės bei visų personalo patalpų grindys, tualeto patalpos, personalui skirtuose kabinetuose nuvalomos dulkės, valomi kilimai ar kiliminė danga, taip pat išvalomi ir prekyvietės liftai, kuriais naudojasi tiek personalas, tiek klientai, išnešamos šiukšlės, skiriama dėmesio ir eskalatorių valymui bei visoms prekybos centre esančioms kitoms patalpoms. Tiesa, grindims tenka išskirtinis dėmesys, mat dėl didelių lankytojų srautų grindų dangos prekybos vietose itin greit dėvisi ir / ar praranda precizišką išvaizdą.

Suprantame, jog kiekvienas prekybos centras yra savitas, išsiskiriantis patalpų išdėstymu, teikiamomis paslaugomis ar parduodamomis prekėmis, švaros poreikiu, todėl džiaugiamės būdami lankstūs ir galėdami prisitaikyti prie skirtingų mūsų klientų poreikių.

Kodėl verta rinktis mus?

Prekybos centro patalpų valymo paslaugos

Neabejojame, jog ieškodami paslaugų teikėjų rasite ne vieną variantą, vertinsite kelias alternatyvas, tad kodėl mūsų komandos pasirinkimas būtų tikrai puikus sprendimas net išrankiausiems?

Prekybos centrų valymo kainos Vilniuje

Parduotuvių patalpų valymas

Ir mažoms įmonėms, ir dideliems prekybos centrams svarbu, kiek gali kainuoti valymo paslaugos, kuriomis naudotis teks dažnai. Valymo darbų kainai įtakos turi nemažai veiksnių: pirmiausia, žinoma, didele dalimi kaina priklauso nuo valomo ploto, taip pat nuo valymo dažnumo, nuo nešvarumų lygio, klientų srautų, valymui naudojamos įrangos ir priemonių, kiek darbuotojų reikės darbams atlikti ir pan. Jei domina tiksli prekybos vietos valymo kaina Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite su kvalifikuotais mūsų specialistais – tik įvertinę konkrečius poreikius pateiksime tikslią darbų kainą.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų prekybos centrų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Valymo dažnumui įtakos turi lankytojų srautai. Visgi prekyvietę valyti reikėtų kiekvieną dieną po kelis kartus.

Taip, jums nereikia niekuo rūpintis – atvykstame ir darbus atliekame sutartu laiku, naudodami savo įrangą ir visas valymo priemones.

Prekybos vietose, juo labiau jei prekiaujama gendančiais produktais, pasitaiko nemalonaus kvapo. Tad patikiname – valymo paslaugos apima ir nemalonių kvapų pašalinimą.

Prekybos centras – vieta, kurioje nuolat yra daug lankytojų, darbuotojų. Taigi valymo priemonės turi ne tik nepriekaištingai valyti, nekenkti grindų dangai ar kitiems paviršiams, tačiau drauge ir būti nekenksmingos aplinkai bei žmonių sveikatai.

Taip, žinoma, net tada, jei prekybos centras dirba iki vėlumos, turime galimybę prisitaikyti ir, jei yra poreikis, valymo darbus atlikti prekybos vietos nedarbo metu. Rytą tiek personalą, tiek klientus pasitiks nepriekaištinga švara ir gaiva.

Siųsti užklausą