Sandėlio patalpų valymas Vilniuje

Dažnas sandėlius įsivaizduojame kaip patalpas, kuriose laikoma daug įvairios paskirties daiktų, vyrauja šiokia tokia netvarka ir stokojama reprezentatyvumo. Bet ar žinote, jog tvarkingi sandėliai yra ne tik kur kas geresnė bei saugesnė terpė daiktams laikyti, tačiau tvarka drauge padeda efektyviau organizuoti čia vykstančius darbo procesus. Profesionalų atliekamas sandėlių valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje – tiems, kurie prioritetą teikia švarai ir tvarkai, nepriklausomai nuo patalpų paskirties. Operatyviai ir profesionaliai pasirūpinsime nešvarumais nuo tentų, medinių palečių, pakavimo medžiagų atliekomis ir kt.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Švariame sandėlyje darbai vykdomi efektyviau

 • Nors sandėlio paskirtis yra laikyti įvairius daiktus, neretai net itin didelius jų kiekius, čia taip pat vyrauja didžiuliai žmonių ir technikos srautai: darbuotojai, krovinius atvežantys ar paimantys vairuotojai, partneriai, gali užsukti ir klientų ar kiti asmenys, kursuoja transporto priemonės, keltuvai ir pan. Sandėlio švara ir tvarka šiuo atveju itin svarbi sveikatos, higienos bei saugumo kontekste. Tvarkinga aplinka gerokai sumažina įvairių traumų bei nelaimingų atsitikimų riziką.
 • Tvarkingoje patalpoje yra daug didesnė tikimybė kur kas efektyviau organizuoti darbus, kadangi nėra kliūčių laisvam judėjimui.
 • Švarus sandėlis įsimins ir čia užsukusiems partneriams ar klientams (priklausomai nuo vykdomos veiklos, sandėliuose būna prekių atsiėmimo punktai), nes jis bus reprezentatyvus.
 • Labai svarbu tai, jog tvarkingas sandėlis susijęs su čia dirbančiųjų gerove, sveikata, puikia savijauta, pasitenkinimu darbu, o pastarieji aspektai didina darbo našumą.
Sandėlio patalpų valymas

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Prisitaikome prie jūsų sandėlio tvarkos poreikių

Kokius darbus apima sandėliavimo patalpų valymas?

 • Grindų nuriebalinimas. Svarbus aspektas, tiesiogiai susijęs ne tik su darbų sparta, tačiau ir su darbuotojų ir sandėlyje laikomų daiktų saugumu.
 • Grindų valymas ir džiovinimas. Tai leidžia užtikrinti švarą ir drauge patalpas po valymo operatyviai pritaikyti naudojimui, nes grindys bus sausos.
 • Lentynų valymas. Didžioji dalis sandėliuojamų daiktų įkurdinami ant lentynų, tad labai svarbu, kad ant daiktų, pakuočių ir pačių lentynų nesikauptų nešvarumai.
 • Įrenginių valymas. Dulkės ir nešvarumai gali kaip reikiant apgadinti techniką, todėl kvalifikuoti mūsų komandos specialistai nuo nešvarumų gali išvaduoti ir sandėlyje esančius įrenginius.
 • Aukštai esančių paviršių ir apšvietimo objektų valymas. Tai svarbu dėl geresnio apšvietimo ir bendros tvarkos.
 • Personalo prausyklų ir tualetų valymas. Be valymo nepaliekame nė vienos sandėlio patalpos, todėl pasirūpinsime švara ir personalui skirtose patalpose. Nuvalysime dulkes, kruopščiai išvalysime grindis, praustuvus ir kt., taip pat išnešime šiukšles, papildysime popieriaus talpyklas.
 • Valgyklų, virtuvėlių ir rūbinių valymas. Patalpose išvalomos grindys, paviršiai, dezinfekuojama. Profesionaliai valome net labai dideles patalpas, o taip pat ir mažesnius sandėlius.
Profesionaliai valome net labai dideles patalpas, o taip pat ir mažesnius sandėlius.

Kodėl verta rinktis mus?

Sandėliavimo patalpų valymas

Valymo sektoriuje paslaugas teikiančiųjų nemažai, tačiau mūsų komanda tikrai verta pasirinkimo.

Sandėlių valymo kainos Vilniuje

Sandėlių valymo paslaugos

Kiek kainuoja įmonių sandėlių valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje, domina visus, kurie pirmą kartą ieško šių paslaugų teikėjų. Kainai įtakos turi valomas plotas, jo specifiškumas (pavyzdžiui, neįprastas išplanavimas), naudojamos priemonės, įrankiai, metodai, valomi paviršiai, jų kiekis, aukštis ir pan. Tikslią kainą galėsime pateikti tik įvertinę Jūsų poreikius, todėl susisiekite su mumis telefonu – aptarsime situaciją, įvertinsime visus kriterijus ir pateiksime tikslų kainos pasiūlymą.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų sandėlių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Sandėliuose svarbu naudoti priemones, kurios naikina daugelį virusų, bakterijų, kenkėjų, todėl renkamės kokybiškas priemones, turinčias daugiau kaip 70 proc. alkoholio.

Dažnumas priklauso nuo poreikių ir verslo pobūdžio. Visgi bent kartą per mėnesį sandėlio valymas būtų rekomenduotinas. Žinoma, jei purvo ir kitų nešvarumų prisikaupia daugiau, reikėtų valyti dažniau, siekiant išvengti nelaimingų atsitikimų bei trukdžių dirbti efektyviai.

Taip, jei yra poreikis, atliekame ir šaldymo kamerų sandėlių patalpose valymą.

Prisitaikome prie kliento poreikių bei atsižvelgiame į darbų specifiką. Didelėse erdvėse dažniau taikomas mechanizuotas valymas (to gana dažnai reikalauja logistikos centrų valymas), taip pat galime suderinti abu būdus.

Valymo grafikus skrupulingai deriname su klientais, atsižvelgiame į sandėlyje vykstančių procesų ypatumus, pavyzdžiui, kada yra darbų pikas, kuriuo metu daugiausia kursuoja sandėlio technika, kada vyksta krovos darbai ir pan. Užtikriname, jog pasirūpinsime, kad sandėlio veikla nebūtų trikdoma.

Siųsti užklausą