Pobūvių ir konferencijų salių valymas Vilniuje

Pobūviai ir konferencijos yra aukšto lygio renginiai, kurių aplinka turi būti preciziška, o tai apima ne tik puošybos elementus, tačiau ir švarą bei tvarką. Nesutvarkyta ar tik dalinai sutvarkyta patalpa atrodys netinkamai, bus nereprezentatyvi, kenks bendram įvaizdžiui, bus prastas fonas dekoracijoms, taip pat kels pavojų ir šventės ar konferencijos dalyviams (nevalytoje patalpoje didesnė rizika paslysti, pargriūti, užkliūti ir pan.). Tad jei nuomojate salę asmeninėms šventėms ar oficialiems renginiams, greičiausiai, bus aktualus pobūvių ir konferencijų salių valymas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Juk žinote, kiek laiko reikalauja salės valymas prieš ir po renginio. Štai kodėl kvalifikuotų specialistų komanda bus puikus pasirinkimas Jūsų verslui.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Aukšti higienos standartai

Pobūviuose, konferencijose ir panašiuose renginiuose paprastai būna maisto, todėl patalpoms keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Sutikite, savo jėgomis užtikrinti nepriekaištingą švarą ir atitikti higienai keliamus standartus nėra taip paprasta. Reikia darbo jėgos, specialių priemonių, įrankių, išmanyti technologijas, kada kokį valymo metodą taikyti ir pan. O ką jau kalbėti apie laiką, kurio – ne paslaptis – daugelis stokojame. Tad nukreipkite savo laiką ir jėgas kitiems darbams, o mūsų komanda pasirūpins tuo, ką geriausiai išmano – salė pobūviui ar konferencijai bus preciziškai išvalyta.

Profesionalų komandą sudaro ilgametę patirtį valymo sektoriuje turintys nariai. Tad gerai žinome, kokiu atveju kokias priemones rinktis, išmanome valymo niuansus, pritaikome sukauptas žinias užtikrindami geriausius rezultatus. Pasikliaukite mumis ir renginio metu akis džiugins tobula tvarka salėje.

Pobūvių ir konferencijų salių valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Vykdomi švaros darbai ir procesas

Konferencijų salės valymas

Jei turite daugiau poreikių, galbūt kai kurie darbai nereikalingi, o norite pridėti papildomų ir pan. – susisiekite pokalbiui. Prisideriname prie skirtingų poreikių ir randame geriausią sprendimą. Kiekvienam klientui (ar tai įmonė, ar fizinis asmuo) užtikrinamas diskretiškumas, malonus bendravimas, atsakingumas. Mūsų garantija – profesionaliai atliktos valymo paslaugos.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Tinkamiausia paslauga. Pasirinkite, kuri mūsų teikiama paslauga aktuali.
 • Konsultacija. Susisiekite telefonu, kad galėtume išsamiai aptarti darbų apimtį ir Jūsų poreikius, rezultatą, kurio tikitės.
 • Pasiūlymas. Įvertinę pokalbio metu aptartas detales pateiksime tikslų kainos pasiūlymą.
 • Valytojų atvykimas. Sutartu laiku valytojų komanda atvyksta į paslaugos teikimo vietą
 • Paslaugos suteikimas. Pobūviui ar konferencijai ruošiamos salės valymas arba patalpų tvarkymas jau po renginio.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Pobūvių ir konferencijų salių valymo kainos Vilniuje

Pobūvių salių valymo kaina

Jei domina, kiek tiksliai kainuotų Jūsų salės valymo paslauga, susisiekite su mumis telefonu. Paslaugų kainai įtakos turi keli aspektai, pavyzdžiui, koks patalpos plotas, kokie konkrečiai darbai bus atliekami, koks nešvarumo lygis, kokios priemonės bus naudojamos ir kt. Aptarę visus valymo darbų aspektus pateiksime tikslų kainos pasiūlymą.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų pobūvių ir konferencijų salių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Patalpos, kuriose vyksta renginiai paprastai valomos po kiekvieno renginio, taip pat prieš renginį. Jei jie vyksta iškart vienas po kito, tuomet užtenka vieno valymo.

Konkrečios priemonės pasirenkamos pagal nešvarumų lygį, pagal tai, ar reikalinga dezinfekcija, ir pan. Turime labai platų priemonių spektrą, tad kiekvienam atvejui parenkame tinkamiausias.

Taip, naudojame tik saugias žmogui ir aplinkai priemonės, todėl po valymo iškart galėsite kabinti dekoracijas ir ruoštis šventei. Galime naudoti bekvapes priemones, tad patalpoje netvyros valymo priemonių kvapas.

Tiksli valymo trukmė priklauso nuo patalpų ploto, darbų apimčių. Tačiau paprastai tam reikia kelių valandų. Prisitaikome prie kliento poreikių ir jei svarbus operatyvumas, užtikriname tai siųsdami į darbo vietą didesnę komandą.

Kartais po renginių tvyro nemalonus kvapas, kurį svarbu operatyviai pašalinti, jei netrukus vyks kita šventė. Užtikriname, jog valymo metu visi nemalonūs kvapai iš patalpos panaikinami.

Siųsti užklausą