Viešbučių valymo paslaugos Vilniuje

Viešbučio pozicionavimas didele dalimi priklauso nuo reprezentatyvumo, tvarkos ir švaros palaikymo. Juk prie viešbučių aprašymų visuomet minimas šis aspektas, rezervavimo sistemoje irgi yra švaros kriterijus, kurį vertina viešbučio lankytojai. Net su draugais kalbėdami apie vieną ar kitą apgyvendinimo įstaigą, rekomenduodami kitiems visuomet paminime švarą, tiesa? O geros rekomendacijos itin reikšmingos viešbučio reputacijai. Tai pagrindžia, kaip svarbu rūpintis preciziška tvarka apgyvendinimo įstaigoje. Jei norite nepriklausomo paslaugų teikėjo ir nesukti galvos dėl personalo atrankos, ligų, darbo užmokesčio skaičiavimo bei kitų niuansų, puiki išeitis bus viešbučių valymo paslaugos Vilniuje ar Vilniaus apskrityje. Suteikiame garantiją, jog mūsų įmonė paslaugas teiks atsakingai, profesionaliai, visada laiku ir nepriekaištingai. Susisiekite!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Aukšti higienos standartai

Pagrindinė viešbučio teikiama paslauga – apgyvendinimas, tačiau labai didelė dalis šių įstaigų siūlo ir maitinimo paslaugas, didžiuosiuose viešbučiuose veikia sporto salės, SPA centrai, atliekamos įvairios terapijos, yra vaikų žaidimų zonos ir t.t. Visa tai glaudžiai susiję su higiena. Svarbu pažymėti, kad viešbučiams keliami itin aukšti higienos reikalavimai, o jų neatitikimas skaudžiai smogtų ne tik pačiam verslui, tačiau ir reputacijai, kurią atkurti užimtų daug laiko. Tad tikslinga nuolat ir nepertraukiamai rūpintis tobula švara apgyvendinimo įstaigoje.

Ne vienerius metus sukdamiesi valymo paslaugų sektoriuje puikiai žinome visus viešbučiams keliamus higienos ar kitus reikalavimus, perpratome šią sritį ir galime kiekvienam iš Jūsų pasiūlyti aukšto lygio valymo paslaugas. Visi komandos nariai yra kvalifikuoti specialistai, jie puikiai išmano savo darbą, vertina kiekvieną klientą ir atsakingai imasi visų pareigų.

Viešbučių valymo paslaugos

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Vykdomi švaros darbai ir procesas

Patalpų valymas viešbučiuose

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Paslaugos pasirinkimas. Iš mūsų teikiamų paslaugų spektro išsirinkite Jums aktualią.
 • Konsultacija. Susisiekite su mumis telefonu – išsamaus pokalbio metu mūsų specialistas išsiaiškins, kokie Jūsų poreikiai, kokie darbai ir jų apimtis laukia, kokias medžiagas reikės naudoti, kiek tai užims laiko ir pan.
 • Pasiūlymo pateikimas. Įvertinę pokalbio metu gautą informaciją pateiksime išsamų pasiūlymą su tikslia kaina.
 • Komandos atvykimas. Mūsų valytojų komanda atvyksta visada punktualiai.
 • Paslaugos suteikimas. Paskutinis etapas – kokybiškų paslaugų suteikimas, pasiekiamas sutartas rezultatas.

Valymo paslaugos viešbučiams gali būti nuolatinės ir vienkartinės. Pastarosios daugiau reikalingos po viešbutyje vykstančių švenčių ar kitų renginių. O nuolatinės leis Jums visiškai atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl švaros. Tuo pasirūpins mūsų komanda, o Jūs tik džiaugsitės puikiais darbo rezultatais.

Viešbučių valymo paslaugų kainos Vilniuje

Viešbučių patalpų tvarkymas

Vienos kainos, tinkančios visiems paslaugos gavėjams, nėra, kadangi ją lemia tokie aspektai kaip viešbučio plotas, darbų apimtis, valymo technologija, naudojamos priemonės bei kiti veiksniai. Tad jeigu Jus domina, kokia būtų tiksli Jūsų apgyvendinimo įstaigos valymo paslaugų kaina, susisiekite – po pokalbio telefonu ir poreikių išsiaiškinimo pateiksime tikslią kainą.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų viešbučių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, valymo paslaugos apima patalpų ir paviršių dezinfekciją.

Pirmiausia, tai padeda sutaupyti labai daug laiko Jums. Antra, personalas serga, išeina atostogų, o samdant paslaugas teikiančią įmonę viso to išvengsite. Dar nuolatinės valymo paslaugos reiškia, kad viešbutyje nenutrūkstamai bus palaikoma švara, o Jums nereikės dėti jokių pastangų. Garantuojame kokybę, diskretiškumą, atsakomybę.

Puikiai žinome viešbučių veiklos ypatumus – svečių srautai čia nenutrūksta visą parą, tad mūsų komanda yra tobulai prisitaikiusi dirbti tokiomis sąlygomis. Valytojai yra kone nepastebimi, tačiau jų darbo rezultatas – akivaizdus.

Žinoma, viešbučių valymui naudojame tik žmonėms ir aplinkai saugias priemones, įrankius, valymo metodus, renkamės bekvapes priemones, todėl iškart po valymo patalpose būti bus komfortiška.

Jei viešbutis veikia nenutrūkstamai, tai ir valymo paslaugos reikalingos nuolat. Pavyzdžiui, kambariai paprastai tvarkomi kartą per dieną, tačiau bendro naudojimo patalpose švara turi būti palaikoma visą laiką.

Siųsti užklausą