Biurų valymas Vilniuje

Biuro švara yra svarbi įmonės įvaizdžio ir darbuotojų produktyuvumo dalis. Kiekviename ofise randama sunkiai prieinamų vietų, kuriose kaupiasi mikrobai ir purvas. O ką jau kalbėti apie intensyviai naudojamas patalpas, reikalaujančias nuolatinės priežiūros ir valymo. Siūlome profesionalias biurų valymo paslaugas verslui, padėsiančias išspręsti šias problemas.

Kiekvieno verslo poreikiai yra skirtingi. Tą suprasdami, esame lankstūs sudaryti specialius valymo paketus, atitinkančius visus įmonės norus. Nesvarbu, ar tai didelis biuras Vilniaus mieste, kuriam reikalinga pastovi priežiūra ir nemažai valymo komandos darbo valandų per dieną, ar mažesnis ofisas, Vilniaus apskrityje, kuriam užtenka vos kelių valandų per savaitę. Sudarysime individualų valymo planą ir užtikrinsime sklandų jo vykdymą.

Iškviesti specialistus!

Svarbi ofiso valymo paslaugų informacija glaustai

Atliekamos paslaugos Vienkartinis/generalinis, periodinis valymas
Periodinis biuro valymas (kaina) Nuo 0.45 eur / m2
Generalinis biuro valymas (kaina) Nuo 1 eur / m2
Paslaugų atlikimo trukmė Sutartinė, pagal poreikį arba grafiką
Specialistų atvykimas Nemokamas*
Valymo priemonės Ekologiškos, saugios sveikatai
Plovimo įranga Profesionalūs įrenginiai ir prietaisai
Taikomi valymo metodai Įvairūs sprendimai

*Priklausomai nuo vietovės, bet daugumoje Lietuvos vietų – nemokamas.

Biurai valomi Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Teikiamos biurų valymo paslaugos

Ofiso valymo paslaugos

Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti platų valymo paslaugų spektrą, padėsiantį kiekvienam išsirinkti tai, kas idealiai atitiks poreikius, bei užtikrinti, kad biure tvyros gaiva ir reprezentatyvi tvarka. Teikiame visas ofiso valymo paslaugas:

Kiekvienam klientui garantuojamas diskretiškumas, suteikiama garantija, jog paslaugos  bus atliktos kokybiškai, užtikrinamas patalpų ir jose esančių daiktų saugumas. Netvarkomi dokumentai bei kiti konfidencialūs, asmeniniai daiktai.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Privalumai verslui, samdant ofiso valytoją

Norint sėkmingai vykdyti verslą, labai svarbu palaikyti švarią ir tvarkingą darbo aplinką. Būtent dėl to mes teikiame profesionalias biurų valymo paslaugas. Mūsų kvalifikuotos ofisų valytojos gali suteikti daug naudos jūsų biurui ir prisidėti prie bendros jūsų verslo sėkmės.

 • Didesnis produktyvumas: Švarus ir tvarkingas biuras gali gerokai padidinti produktyvumą ir pagerinti bendrą jūsų darbuotojų savijautą darbe. Kai biure yra netvarkinga ir nešvaru, tai gali blaškyti dėmesį ir trukdyti darbuotojams susikaupti darbui. Kita vertus, švariame ir gerai prižiūrimame biure, darbuotojai jaučiasi patogiau ir yra labiau motyvuoti dirbti, o tai lemia didesnį produktyvumą ir efektyvumą.
 • Geresnė higiena ir sveikata: Biuro švara yra labai svarbus, norint palaikyti gerą higieną ir užkirsti kelią mikrobų ir ligų plitimui. Profesionaliai atlikdami biurų valymo paslaugas, naudojame specializuotą įrangą ir valymo priemones, skirtas veiksmingai valyti ir dezinfekuoti paviršius, todėl sumažėja ligų rizika darbo vietoje. Galiausiai, tai gali lemti mažesnį nedarbingumo dienų skaičių ir sveikesnius darbuotojus.
 • Geresnis klientų ir darbuotojų pasitenkinimas: Švara bet kuriame ofise palieka teigiamą įspūdį klientams ir lankytojams, o taip pat, gali padidinti darbuotojų pasitenkinimą. Dėl nešvaraus ir užgriozdinto biuro, darbuotojai gali jaustis nepatogiai ir tinkamai neįvertinami, todėl sumažėja jų moralė ir našumas. Tuo tarpu, švarus ir gerai prižiūrimas ofisas gali pagerinti bendrą darbuotojų darbo patirtį ir palikti teigiamą įspūdį klientams ir lankytojams.
 • Geresnis profesinis įvaizdis: Tvarkingos ofiso patalpos yra labai svarbios, siekiant išlaikyti profesionalų įvaizdį ir pritraukti potencialius klientus. Nešvarus ir netvarkingas biuras gali sudaryti įspūdį, kad jūsų įmonė yra netvarkinga ir neprofesionali. Kita vertus, tinkamai valomas biuras gali sukurti profesionalumo ir dėmesio detalėms įspūdį, todėl padidėja pasitikėjimas jūsų verslu.
 • Sutaupoma laiko ir išlaidų: Naudojimasis profesionaliomis biurų valymo paslaugomis, ilgainiui gali padėti Jums sutaupyti laiko ir pinigų. Valyti biurą patiems arba pavesti tai daryti darbuotojams gali užimti daug laiko ir neužtikrinti tokio pat švaros lygio, kokį gali užtikrinti mūsų ofiso valytojai. Be to, mes turime prieigą prie specializuotos įrangos ir valymo priemonių, todėl galite sutaupyti pinigų kitoms investicijoms.

Apibendrinant galima teigti, kad profesionalių biuro valymo paslaugų samdymas gali suteikti daug naudos jūsų verslui Vilniuje. Švarus ir gerai prižiūrimas biuras gali prisidėti prie bendros jūsų verslo sėkmės – nuo didesnio produktyvumo ir geresnės higienos iki didesnio klientų ir darbuotojų pasitenkinimo. Be to, profesionalios biurų valymo paslaugos ilgainiui gali sutaupyti jūsų laiko ir pinigų bei pagerinti jūsų profesinį įvaizdį.

Ofisų valymas

Rūpinkitės savo verslu, o patalpų švarą patikėkite mums

Esame sukaupę lgametę patirtį teikiant aukščiausios kokybės biurų valymo paslaugas Vilniaus įmonėms. Mūsų apmokytų ir patyrusių valytojų komanda yra pasiryžusi užtikrinti aukščiausio lygio švarą ir užtikrinti, kad jūsų biuras atrodytų kuo geriau.

Kodėl verta valymo darbus patikėti mūsų komandai?

 • Apmokyti ir patyrę valytojai. Mūsų valytojai kruopščiai atrenkami ir apmokomi, siekiant užtikrinti, kad jie turėtų žinių ir įgūdžių, reikalingų aukščiausios kokybės valymo paslaugoms teikti. Didžiuojamės savo komanda ir stengiamės užtikrinti, kad mūsų valytojai būtų profesionalūs, patikimi ir atsidavę darbui.

 

 • Kokybės užtikrinimo priemonės. Suprantame, kad tinkamas biuro valymas yra labai svarbus jūsų verslo sėkmei. Todėl savo veikloje nuolat implementuojame įvairias kokybės užtikrinimo priemones, kad būtume tikri, jog mūsų valymo paslaugos atitinka aukščiausius standartus. Tai apima reguliarius patikrinimus ir vertinimus, kuriais užtikrinama, kad mūsų valytojai laikosi aukštų švaros standartų.

 

 • Pritaikomi valymo planai. Mes suprantame, kad kiekvienas biuras turi savo unikalius valymo poreikius ir reikalavimus. Todėl siūlome individualizuojamus valymo planus, kurie yra pritaikyti JŪSŲ konkretiems poreikiams. Nesvarbu, ar jums reikia kasdienių, kassavaitinių, ar kasmėnesinių valymo paslaugų, turime planą, kuris atitiks jūsų poreikius ir biudžetą.

 

 • Ekologiška praktika. Esame įsipareigoję siekti tvarumo ir mažinti poveikį aplinkai. Todėl, kai tik įmanoma, naudojame ekologiškas valymo priemones. Mūsų ekologiškos valymo paslaugos ne tik padeda saugoti aplinką, bet ir yra saugesnės jūsų darbuotojams ir klientams.

Jei ieškote biurų valymo paslaugų įmonės Vilniuje, kuri yra įrodžiusi, kad teikia aukščiausios kokybės valymo paslaugas, kreipkitės į mus! Apmokytų ir patyrusių valytojų komanda, kokybės užtikrinimo priemonės, individualiai pritaikomi valymo planai ir ekologiška praktika daro mus geriausiu pasirinkimu šio regiono verslams. Susisiekime jau šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų biuro valymo paslaugas ir kaip galime padėti jūsų biurui išlaikyti geriausią išvaizdą.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Biuro valymo paslaugų kainos Vilniuje

Biurų valymas

Natūralu, jog besidomint tokia paslauga įdomu ir tai, kokia yra jos kaina. Geriausia, jei mūsų komanda atvyksta į patalpas, kurios bus valomos, ir realiai įvertina, ko reikės profesionaliam paslaugų suteikimui. Jei galimybės apžiūrėti patalpas prieš sudarant sutartį nėra, galime poreikius bei galimybes aptarti pokalbio telefonu metu. Po susitikimo arba pokalbio telefonu pateikiame pasiūlymą su tikslia kaina. Valymo paslaugų kaina priklauso nuo ploto, valymo dažnumo, nešvarumų lygio, baldų ir kitų valomų daiktų kiekio bei kitų aspektų.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Ofisų valymas atliekamas visoje Lietuvoje

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Geriausia, jei biuras bus valomas kasdien. Juo labiau jei čia dirba daugiau darbuotojų, ateina klientai, tai valymas kartą per dieną yra būtinas.

Prie pagrindinių darbų galime priskirti dulkių valymą, grindų plovimą ir kilimų siurbimą, dezinfekciją. Tiesa, valymo darbų spektras priklauso ir nuo to, kaip dažnai patalpos yra valomos.

Tai sąlyginis dalykas, mat priklauso nuo patalpų ploto, jų tipo, naudojimo dažnumo, nešvarumų lygio, keliamų higienos reikalavimų. Tikslią kainą pateikiame po pokalbio su klientu, išsiaiškinę poreikius bei darbų apimtis.

Ofisams tvarkyti renkamės patikimų ir puikiai vertinamų gamintojų profesionalias priemones. Valiklius renkamės pagal tai, kokie paviršiai bus valomi, koks užterštumo lygis. Visos priemonės saugios baldams, apdailai ir kitiems valomiems daiktams.

Skirtumų nėra daug, kadangi tiek vienu, tiek kitu atveju yra tvarkomos patalpos, tad atliekami darbai panašūs. Dažniau skirtis gali naudojamos priemonės, kurių pasirinkimas priklauso nuo valomų paviršių. Biuruose dažniau naudojama ir dezinfekcija.

Siųsti užklausą