Medicinos įstaigų valymas Vilniuje

Kas pirmiausia krenta į akis peržengus medicinos įstaigos slenkstį? Dažnas įvardytų precizišką estetiką, pedantišką tvarką ir švarą. Natūralu, juk gydymo įstaigos aplinka itin glaudžiai susijusi su sveikata, gera savijauta, higiena, o šie aspektai neatsiejami nuo tvarkos. Tačiau sutikite, nuolat palaikyti nepriekaištingą švarą ten, kur visada yra dideli lankytojų srautai, tikrai sudėtinga. Tad kodėl gi nepasinaudojus profesionalų teikiamomis paslaugomis – toks sprendimas leis lengvai užtikrinti švarą medicinos įstaigoje nededant jokių savo pastangų ir efektyviai taupant brangų laiką. Todėl jei aktualus profesionalus medicinos įstaigų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite su mūsų komanda. Kvalifikuoti specialistai – tai atsakomybės, kokybės, diskretiškumo, profesionalumo garantija.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Medicinos įstaigų tipai, kurioms teikiamos paslaugos

Poliklinikos valymas

Poliklinikos

Šiose įstaigose paprastai dirba didelis skaičius medikų: šeimos gydytojai, vaikų gydytojai, LOR, ortopedai, traumatologai, psichologai ir daug kitų. Natūralu, jog teikiant tokį platų paslaugų spektrą čia kasdien lankosi didžiuliai pacientų srautai. Drauge su jais į patalpas patenka nešvarumai iš gatvės, infekcijos, mikrobai ir kt. Tad labai svarbu nepertraukiamai rūpintis preciziška šių medicinos įstaigų švara.

Ligoninės valymas

Ligoninės

Ligoninėse dirba didelės medikų komandos bei kitas personalas, čia guli įvairiomis ligomis sergantys pacientai, kasdien ligoninėse lankosi daug pacientus lankančių asmenų. Profesionalių valymo paslaugų poreikis čia labai svarbus, kadangi būtina užtikrinti kuo sveikesnę aplinką ligoniams, neutralizuoti iš lauko su lankytojais patenkančius nešvarumus ir bakterijas, o taip pat pasirūpinti personalo apsaugą nuo ligų. Švara, patalpų ir paviršių dezinfekcija šiame kontekste vaidina reikšmingą vaidmenį.

Odontologijos klinikos valymas

Odontologijos kabinetai

Kaip sako pavadinimas, šios medicinos įstaigos teikia išskirtinai tik odontologijos paslaugas. Tačiau švara čia nė kiek ne mažiau reikšminga. Nuolatiniai personalo, pacientų, tiekėjų ir kitų asmenų srautai įpareigoja nenutrūkstamai rūpinti įstaigos švara, higiena, paviršių dezinfekcija. Negana to, privačiuose odontologijos kabinetuose pedantiška tvarka yra teigiamo įvaizdžio dalis.

Grožio chirurgijos klinikos, spa centro valymas

Grožio chirurgijos klinikos, SPA centrai

Grožis ir netvarka yra nesuderinami, tad šio tipo medicinos įstaigose būtina rūpintis švara, tvarka. Tokiose klinikose atliekama daug grožio procedūrų, taigi labai svarbu dezinfekuoti paviršius, užkirsti kelią mikrobų, infekcijų plitimui.

Sanatorijų valymas

Sanatorijos

Tai vieta, kur pailsi ir kūnas, ir siela. O to padaryti nepavyktų netvarkingoje, užkratų pilnoje aplinkoje. Tad labai svarbu profesionaliai pasirūpinti, kad sanatorijoje kiekvieną atvykusį ir čia jau besiilsinti kasdien lydėtų švara, tvarka, sveika aplinka, grynas oras ir iki minimumo sumažinta infekcijų, kontakto su mikrobais galimybė.

Aukšti higienos standartai

Medicinos įstaigos ir higiena yra itin tampriai susiję dalykai. Čia higienos reikalavimai labai griežti, o juos atitikti nėra labai lengva. Nebent… Jūs šiuos rūpesčius perduosite patyrusiai valytojų komandai. Puikiai išmanome higienos reikalavimus šio tipo įstaigoms, žinome tvarkos palaikymo šiame sektoriuje niuansus, itin atsakingai žvelgiame į savo darbą ir vertiname kiekvieną klientą. Tad galite būti tikri, kad atsakingai pasirūpinsime nepriekaištinga švara Jūsų įmonėje.

Medicinos įstaigų valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Vykdomi švaros darbai ir procesas

Valymo paslaugos medicinos įstaigoms

Pagrindiniai darbai, kuriuos apima medicinos įstaigų valymo paslauga, yra:

 • Valymo paslauga apima ir tualetų valymą – čia taip pat atliekami pagrindiniai valymo darbai, pavyzdžiui, grindų, paviršių valymas, o taip pat šiukšlių maišų išnešimas, tualetinio popieriaus, popierinių rankšluosčių, muilo talpų papildymas ir kt. Jei yra poreikis, tvarkome ir personalui skirtas virtuvėles, prižiūrime įstaigos augalus.
 • Koks procesas vyksta nuo paslaugų užsakymo iki darbų atlikimo? Pirmas etapas – pokalbis, kurio metu tikslai išsiaiškiname kliento poreikius, lūkesčius, aptariame galimybes ir kitus niuansus. Tuomet pateikiame tikslią darbų kainą. Sutarus dėl sutarties sąlygų imamės darbų. Visada garantuojame atsakomybę, kokybę bei terminų laikymąsi.
 • Tiesa, medicinos įstaigų valymo paslaugos gali būti nuolatinės pagal sudarytą grafiką arba vienkartinės. Visgi atsižvelgiant į nuolatinės švaros šiose įstaigose būtinumą, daugelis klientų renkasi nuolatines valymo paslaugas.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Medicinos įstaigų valymo kainos Vilniuje

Ligoninių valymas

Valymo paslaugų kainos priklauso nuo tokių aspektų kaip darbų apimtis, valymo dažnumas, naudojamos priemonės, įrankiai, valymo metodai ir kt. Kiekvienas atvejis yra individualus, pritaikomos skirtingos technologijos, todėl tikslią darbų kainą galime pasakyti tik po pokalbio telefonu. Mums būtina įvertinti Jūsų poreikius ir darbų ypatumus.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų medicinos įstaigų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Valymo paslaugas gali užsisakyti ligoninės, poliklinikos, sanatorijos, reabilitacijos centrai, grožio chirurgijos klinikos, odontologijos kabinetai, SPA centrai, laboratorijos ir kt.

Suprantame, jog medicinos įstaigose higiena yra nepaprastai reikšminga, todėl ne tik atliekame įprastus valymo darbus, tačiau ir dezinfekuojame patalpas bei jose esančius baldus ir kitus daiktus.

Jei neturite savo valytojų, bet norite įstaigoje visada palaikyti nepriekaištingą švarą, nuolatinio valymo paslauga pagal grafiką bus geriausias variantas. Vienkartinis valymas reikalingas tada, jei turite savo valytoją ar jų komandą, tačiau dėl tam tikrų priežasčių susikaupus didesniam nešvarumų kiekiui ar artėjant patikrinimui, iškyla poreikis viską nepriekaištingai išvalyti operatyviau ir profesionaliau.

Žinoma, naudojame nekenksmingas nei aplinkai, nei žmogui priemones, todėl po valymo iškart galite tęsti savo darbus.

Taip, darbus atliksime pagal Jūsų poreikius. Pokalbio metu išsiaiškinsime, ar įstaigoje yra patalpų, kurioms reikalingas retesnis valymas ir pan.

Siųsti užklausą