Valymo paslaugos renginiams Vilniuje

Ties asmeniniai, tiek verslo renginiai suburia didesnius ar mažesnius žmonių ratus, tad jausdami atsakomybę prieš kiekvieną atėjusįjį renginio organizatoriai privalo pasirūpinti švara bei estetika. Jei renginys vyksta nuomojamose patalpose, dažnu atveju patalpų švara pasirūpina jų savininkas. Tačiau nepriklausomai nuo to, ar esate renginių organizatorius, ar jiems nuomojamų patalpų savininkas, greičiausiai dažnai iškyla poreikis operatyviai ir nepriekaištingai išvalyti renginiui ruošiamas patalpas, tiesa? Mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pasirūpins, kad valymo paslaugos renginiams Vilniuje ar Vilniaus apskrityje būtų atliktos profesionaliai, atsakingai ir punktualiai.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kokių tipų renginiams yra reikalingos valymo paslaugos?

Renginius galime suskirstyti į dvi dideles grupes: asmeniniai (privatūs) ir verslo. Asmeniniams priskiriamos įvairios šventės: jubiliejai, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, sužadėtuvės, išleistuvės, vestuvių metinės, kūdikio sutiktuvių vakarėliai ir daug kitų. Verslo renginius galite dar skirstyti į kelias grupes pagal tam tikrus kriterijus:

 • Pagal dydį: dideli ir maži. Pagal dalyvių skaičių renginius galima skirstyti į mažus, kuriuose dalyvauja apie porą dešimčių ar kiek daugiau dalyvių, ir didelius, kuriuose dalyvauja kelios dešimtys ar net šimtai dalyvių. Pasiruošimas, o taip pat ir valymas, didele dalimi priklauso nuo renginio dalyvių skaičiaus.
 • Pagal struktūrą: vidiniai ir išoriniai. Vidiniuose dalyvauja tik įmonės darbuotojai ir paprastai jų nebūna labai daug. Išoriniai apima ir partnerius, tiekėjus, klientus ar kitus asmenis, kurie pačioje įmonėje nedirba, tačiau yra su ja susiję. Paprastai išoriniams pasiruošimo būna kur kas daugiau, mat reikia sužavėti partnerius, tiekėjus, pasiūlyti šį tą įspūdingo ir pan.
 • Pagal pobūdį: konferencijos, seminarai, sporto renginiai, pramoginiai, švietimo, įvairūs mokymai, pristatymai ir daug kitų. Atsižvelgiant į tam tikrus konkretiems renginiams būdingus niuansus, reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos valymo aspektus, pavyzdžiui: sporto renginiams dažnai reikia užtikrinti neslidžias grindis, renginiams, kuriuose yra maisto ir gėrimų, itin svarbu atitikti aukštus higienos reikalavimus ir t.t. Pabrėžiame, jog valymo paslaugas teikiame ne tik prieš renginius, tačiau ir po jų.
Pabrėžiame, jog valymo paslaugas teikiame ne tik prieš renginius, tačiau ir po jų.
Valymo paslaugos renginiuose

Aukšti higienos standartai

Nepriklausomai nuo renginio tipo, juose dažnai yra maisto bei gėrimų – bent lengvų užkandžių ir vaisvandenių. Tokiu atveju keliami itin aukšti higienos reikalavimai. Apskritai išvalyti ir paruošti patalpas renginiui taip, kad jos atitiktų aukštus higienos standartus, nėra paprasta – privalu ne tik žinoti savo darbo subtilybes, tačiau ir visus niuansus, rizikas. Tad džiaugiamės, jog turime patyrusią, atsakingą ir savo darbui atsidavusią komandą.

Profesionalai, pasikliaudami savo žiniomis ir patirtimi, suteiks garantijas, jog visi sutarti darbai bus atlikti nepriekaištingai.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Vykdomi švaros darbai ir procesas

Viešų erdvių valymas po renginių

Išklausome klientų poreikius ir siekiame juos patenkinti, tad jei turite asmeninių pageidavimų, mielai juos išgirstume.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Tinkamiausia paslauga. Iš mūsų pasiūlos išsirinkite tinkamiausią paslaugą.
 • Konsultacija. Susisiekite su mumis, kad aptartume Jūsų poreikius ir darbų apimtis.
 • Pasiūlymas. Įvertinsime gautą informaciją ir pateiksime tikslų pasiūlymą.
 • Valytojų atvykimas. Profesionalų komanda atvyks laiku.
 • Paslaugos suteikimas. Paskutinis etapas – valymo darbų atlikimas.

Valymo paslaugos renginiams gali būti vienkartinės ir nuolatinės. Jei nuomojate patalpas renginiams, verta apsvarstyti nuolatinių valymo paslaugų užsakymą – patikimą komanda, kuri po kiekvieno renginio ir prieš jį išvalys patalpas, leis taupyti laiką ir garantuoti maksimalią švarą. Garantuojamas diskretiškumas, atsakingumas, punktualus, bendradarbiavimas.

Valymo paslaugų renginiams kainos Vilniuje

Sporto arenų valymas po renginių

Jei domina valymo paslaugų renginiams kaina, turime pasakyti, jog ji priklauso nuo tokių aspektų kaip patalpų plotas, nešvarumo lygis, valymo metodai, laukiamas rezultatas, individualūs poreikiai ir kt. Todėl tikslią kainą pateikiame po pokalbio telefonu, kai išsiaiškiname visas paslaugos teikimo detales. Tačiau patikiname, jog kainos ir kokybės santykis tikrai patrauklus.

Kiti komercinių patalpų valymo sprendimai

Kur dar teikiamos mūsų valymo paslaugos renginiams?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Naudojame saugias ir nei aplinkai, nei žmonėms nekenksmingas priemones, įrankiai, todėl valymo darbus pabaigus iškart galėsite pradėti pasiruošimą renginiui.

Jei yra poreikis, pasirūpinsime, kad patalpoje neliktų nemalonių kvapų.

Jei renginiai vyksta vienas po kito, tuomet vienam pasibaigus patalpas išvalyti ir dezinfekuoti būtina. Jei tarp renginių yra daugiau kaip vienos dienos tarpas, patalpas reikia išvalyti po renginio ir prieš pat kitą reginį.

Laikas, kurio reikės patalpoms išvalyti, priklauso nuo patalpų ploto, šiukšlių kiekio, kitų nešvarumų, valymo technologijos, individualių pageidavimų. Paprastai valymui reikia kelių valandų. Jei patalpos labai didelės, o laiko nedaug, siunčiame didesnę specialistų komandą.

Taip, valant atliekama ir patalpų bei paviršių dezinfekcija.

Siųsti užklausą