Komercinių patalpų valymas Vilniuje

Komercinėse patalpose itin reikšmingas reprezentatyvumo kriterijus, mat jis svariai prisideda prie pirmojo įspūdžio, kurį pakeisti vėliau nėra taip lengva. Tad siekdami klientų, partnerių simpatijų verslo subjektai turėtų užtikrinti ne tik maloniai pasitinkantį personalą, dėmesingumą, skoningą interjerą, tačiau iš precizišką švarą. Atsižvelgiant į nuolatinės švaros poreikį ir komercinių patalpų plotą, kuris paprastai yra nemažas ar net labai didelis, viliojančiai atrodo galimybė valymo darbus perduoti specialistams, pasirūpinsiantiems nepriekaištinga patalpų švara be jokių Jūsų pačių pastangų. Tad jei aktualus komercinių patalpų valymas Vilniuje bei Vilniaus apskrityje, laukiame Jūsų skambučių. Taip pat galite susisiekti internetu. Užtikriname gerus rezultatus, garantijas ir diskretiškumą.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Mūsų teikiami valymo sprendimai verslui

Ofiso valymo paslaugos
 • 💼 Biurų valymas leis lengvai pasirūpinti švaria ir tvarkinga darbo erdve, kuri tiesiogiai siejama su darbuotojų produktyvumu bei pasitenkinimu darbu.
 • 🛒 Prekybos centrų patalpos paprastai yra labai didelės, tad profesionalus šios paskirties patalpų tvarkymas leis efektyviai taupyti laiką ir operatyviai pasirūpinti didelio ploto švara.
 • 📢 Specialistų atliekamas pobūvių ir konferencijų salių valymas prieš renginį, jo metu ar po jo leis nuo Jums pečių nusimesti didelę naštą ir susikoncentruoti į šventės, konferencijos ar kito renginio niuansus.
 • 🏭 Sandėlio patalpų, gamybinių patalpų valymas paprastai užima daug laiko, o ir reikalauja specialios įrangos bei priemonių, tad tikslinga tokius darbus patikėti mūsų komandai.
 • 🍴 Maitinimo įstaigų valymo paslaugos leis užtikrinti, jog švaros rodikliai visuomet atitiks reikalavimus.
 • 🏨 Net ir mažų patalpų valymui tikslinga samdyti profesionalus, mat išlaidos nebus didelės, o laiko sutaupysite nemažai – jį verta išnaudoti verslo sprendimams, santykiams su darbuotojais ir pan.
 • 🛏️ Itin populiarios viešbučių valymo paslaugos, kadangi švara apgyvendinimo įstaigose yra vienas reikšmingiausių kriterijų, lemiančių jų reitingus ir klientų atsiliepimus.
 • 🚑 Medicinos įstaigų valymo paslaugos reikalauja maksimalaus atsidavimo, kadangi tokio tipo patalpose itin svarbu užtikrinti nepriekaištingą švarą.
 • 🏅 Bet kurį iš minėtų sprendimų verslui teikiame dėdami maksimalias pastangas, naudodami modernią įrangą ir profesionalias priemones.

Patalpų švaros svarba bet kuriam verslui

Kiekvienas sutiks, kad tvarkingos ir švarios patalpos – nesvarbu, kokios paskirties pastate jos būtų – visada atrodys kur kas patraukliau už tas, kurios netvarkingos. Bet kurio verslo patalpose palaikyti tvarką svarbu dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui:

 • 👷🏻‍♂️ Darbuotojai. Puikus mikroklimatas, tvarkinga aplinka darbuotojus gerai nuteikia nuo pat ryto, tai neabejotinai prisideda prie jų lojalumo, pasitenkinimo darbu, darbingumo.
 • 🤝🏽 Klientai. Nesvarbu, ar tai būtų biurų pastatas, ar viešbutis, restoranas, klinika, ar kitos paskirties pastatas – tvarka prisideda prie pirmojo įspūdžio, todėl kiekvienas klientas teigiamai įvertins, jei įėjus į patalpas pasitiks švara.
 • 😷 Higiena. Šis aspektas susijęs ir su sveikata, ir su gera savijauta, o švara neabejotinai atlieka itin reikšmingą vaidmenį higienos kontekste.
 • ⭐ Estetika. Švara, gaivus kvapas patalpose, ideali tvarka svariai prisideda prie patalpų įvaizdžio.
 • 🪑 Daiktų saugojimas. Tvarkingose patalpose eksploatuojami baldai, aksesuarai, tekstilė ir kiti daiktai paprastai tarnauja ilgiau nei tie, kuriuos dažnai veikia dulkės bei kiti nešvarumai.
Komercinių patalpų valymas

5 žingsniai, kaip atliekamos valymo paslaugos įmonėms

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Tinkamiausia paslauga. Pasirinkite iš mūsų paslaugų spektro, kas domina Jus.
 • Konsultacija. Pasirinkę paslaugą susisiekite: telefonu arba internetu (svetainėje užpildykite užklausos formą).
 • Pasiūlymas. Įvertinę Jūsų poreikius pateiksime individualų kainos pasiūlymą.
 • Valytojų atvykimas. Kvalifikuoti specialistai atvyks į objektą, kuriame bus atliekamos valymo paslaugos.
 • Paslaugos suteikimas. Atliekami numatyti valymo darbai – profesionaliai, preciziškai, naudojant aukštos kokybės priemones.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kodėl verta rinktis mus?

Administracinių patalpų valymo paslaugos

Komercinių patalpų valymo kainos Vilniuje

Komercinis valymas

Natūralu, jog besidomintiems konkrečia paslauga aktualu ir tai, kiek ji kainuoja. O administracinių patalpų valymo kainos Vilniuje ar kituose miestuose priklauso nuo tokių elementų kaip patalpų plotas, nešvarumo lygmuo, ar valomi ir baldai, įtakos turi ir kiti individualūs kliento poreikiai. Paslaugų spektras labai platus, skirtingų paskirčių patalpoms taikomi nevienodi kainų nustatymo standartai, todėl kiekvienu atveju kainą skaičiuojame individualiai ir pateikiame tikslią po pokalbio su klientu. Tad besidomintiems kaina siūlome susisiekti su mumis telefonu ar užpildyti specialią formą svetainėje.

Kitos paslaugos

Dirbame ir šiose apskrityse

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Verslui tvarkingos, švarios patalpos svarbios dėl reprezentatyvumo, higienos reikalavimų atitikimo, gero mikroklimato.

Įmonių patalpų tvarkymo dažnumas priklauso nuo patalpų paskirties. Pavyzdžiui, restoranuose, viešbučiuose ar kitų tipų maitinimo, apgyvendinimo įstaigose valymas turi būti atliekamas nuolat. Biuruose giluminiu valymu tikslinga pasirūpinti bent kartą per savaitę, o bendrinį valymą atlikti kasdien. Rečiau naudojamose patalpose gali užtekti ir karto per mėnesį.

Kadangi šios patalpos skiriasi nešvarumo lygiu, tai valant naudojamos skirtingos priemonės, įrankiai, pasitelkiama nevienoda įranga, metodai, industrinių patalpų tvarkymas gali trukti ilgiau.

Ši paslauga apima grindų valymą, plovimą, baldų, įrangos, darbo vietų valymą, pilną sanitarinių patalpų sutvarkymą, taip pat ir virtuvių (jei tokios yra), šiukšlių išnešimą ir kt. Tai paslauga, užtikrinanti visapusę komercinių patalpų švarą.

Paprastai valymo darbai trunka nuo kelių valandų iki pilnos darbo dienos. Terminui įtakos turi patalpų plotas, nešvarumo lygis, darbo vietų skaičius ir pan.

Siųsti užklausą