Vandens užliejimo žalos tvarkymas ir valymas Vilniuje

Pakanka to, kad vanduo pakiltų vos keletą centimetrų, jog tai sukeltų didelę žalos grėsmę namams ar biurui. Nemaža dalis vandens sukeltos žalos gali būti sumažinta pasitelkus patikimas patalpų tvarkymo ir valymo paslaugas po užliejimo. Mūsų vandens žalos ekspertai yra pasirengę greitai sureaguoti į Jūsų paklausimą ir kokybiškai pašalinti problemą per artimiausią įmanomą laiką. Mūsų valymo komanda dirba Vilniuje ir Vilnius apskrityje, tad jei ištiko bėda, susisiekite su mumis nurodytu telefono numeriu arba užpildykite užklausos formą.

Jei ieškote įmonės, kuri galėtų sutvarkyti ir išvalyti patalpas po vandens užliejimo, mūsų profesionalai gali pagelbėti. Atvyksime į Jūsų namus, ofisą ar kitas patalpas, įvertinsime žalą, parinksime tinkamiausią sprendimo būdą ir dirbsime tiesiogiai su Jūsų draudimo bendrove, kad vandens žalos atstatymas būtų kuo sklandesnis.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Teikiamos paslaugos po vandens užliejimo

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Veiksmai, kuriuos pritaikę, galite sumažinti vandens žalą

 • Iškvieskite profesionalią vandens užliejimo žalos šalinimo tarnybą
 • Atjunkite vandens tiekimo grandinę
 • Išjunkite maitinimą, elektrą paveiktose vietose
 • Atjunkite ir pašalinkite elektroniką iš paveiktos vietos
 • Išneškite baldus ir kitus pakeliamus daiktus
 • Užfiksuokite visą vandens padarytą žalą ir asmeninius nuostolius

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Potvynio žalos atstatymas

Patalpų atstatymas po potvynio susideda iš dviejų pagrindinių žingsnių:

 • Vandens šalinimas
 • Vandens žalos valymas

Potvynio žalos atstatymo paslaugos gali prireikti dėl vandentiekio avarijos, kuri gali įvykti bet kuriuo paros metu. Rūsys gali tapti užtvindytas dėl prisotintos vandeniu žemės aplink Jūsų namus, išsiliejusios upės, sugedusio karterio siurblio, lietaus kanalizacijos rezervuaro, sprogusio vamzdžio ir t. t.

Jei potvynio vanduo nebus nedelsiant pašalintas, Jūsų namų sienos, kilimas, grindys, lubos ir asmeninis gali greitai būti sugadinti. Potvynis taip pat sukuria pavojingą aplinką, tinkančią bakterijoms veistis, pelėsio augimui ir puvimui.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Patalpos sunaikintos po vandens potvynio

Vandens žalos šalinimo procesas

Jei Jūs ieškote vandens žalą tvarkančios įmonės, mūsų vandens valymo profesionalai turi visą reikiamą techniką ir žinias, kad Jūsų namai ar verslo patalpos būtų kuo greičiau atkurtos. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistu, kad į reikiamą vietą atsiųstume patyrusį specialistą, galinti nustatyti patirtą vandens žalą, geriausią sprendimo būdą ir pateiktų kainos pasiūlymą.

Saugumo sumetimais, mūsų specialistai, prieš pradėdami vandens žalos šalinimo procesą, taip pat įvertina vandens tipą su kuriuo reikės dirbti.

Mūsų sertifikuoti valytojai atlieka vandens ištraukimą, pašalina visiškai sugadintą nebeišgelbėjimą turtą ir konstrukcijas, išvalo pažeistas vietas, atlieka dezinfekciją, dezodoruoja ir išdžiovina patalpas.

Jūsų turtui vandens padaryta žala bus kruopščiai dokumentuota su praradimų nuotraukomis prieš mums pradedant darbą, proceso metu ir baigus valyti. Mūsų profesionalai taip pat yra apmokyti tinkamai pateikti dokumentus ir juose surinktus duomenis Jūsų draudimo kompanijai, kad žala būtų išnagrinėta greitai ir tiksliai.

Tikrasis vandens žalos pašalinimo laikas priklauso nuo jos masto. Potvynio tvarkymo procesas gali būti baigtas vos per kelias dienas, jeigu jis nebus per daug sudėtingas ar didelis. Kitais atvejais, patalpų valymo paslaugos po užliejimo gali užtrukti net ir kelias savaites. Savo pažangią vandens džiovinimo įrangą, oro dezinfekavimo priemones paliekame viso proceso metu klientų namuose ar įmonėse ir išsivežame tik tada, kai temperatūros ir drėgmės tyrimai patvirtina, kad paveiktos vietos buvo išdžiovintus pagal reikiamus standartus. Mūsų įmonė tvarkymo darbų sąskaitą išsiųs tiesiai į Jūsų draudimo bendrovę, kad Jums nereikėtų nerimauti sunkiu metu.

Vandens žalos tvarkymo įmonė, kuria galite pasitikėti

Mūsų santechnikos, valymo ekspertai yra gerai apmokyti ir išmanantys vandens žalos atstatymo sritį. Vandens šalinimo paslaugas atliekame pagal visus standartus. Esame sukaupę itin daug patirties, turime visą reikiamą techniką, savo darbe taikome naujausius valymo metodus, tad galime užtikrinti tikrai kokybišką paslaugos atlikimą.

Mūsų transporto priemonės yra aprūpintos naujausia vandens ištraukimo, džiovinimo ir drėgmės tikrinimo įranga, leidžiančia atlikti viską, įskaitant:

 • Rūsio potvynio valymas
 • Vandens šalinimas ir ištraukimas
 • Valymas ir dezodoravimas
 • Pažeisto turto džiovinimas
 • Vandens nuotėkio taisymas

Vandens užliejimo žalos tvarkymo ir valymo paslaugų kaina

Visos kainos yra nustatomos individualiai, kadangi nesužinoję kokios apimties yra padaryta žala, kokio dydžio yra Jūsų patalpos bei kokius valymo, tvarkymo sprendimus reikės pritaikyti, tikslios darbų kainos pasakyti negalime. Tad, jeigu norite gauti specialų vandens žalos šalinimo paslaugų kainos pasiūlymą, prašome susisiekti nurodytu telefono numeriu arba išsiųsti užklausą internetu ir mūsų specialistai, įvertinę visus reikiamus aspektus, ją Jums pateiks.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Visos vietovės, kur ši paslauga yra teikiama

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Vandens žalą apibūdina įvairūs galimi nuostoliai, atsirandantys dėl vandens potvynio patalpose. Į vandens žalos apibrėžimą įeina ne tik sugadintas turtas, bet ir atsiradęs puvimo procesas, pelėsio augimas, bakterijų dauginimasis ir t. t.

 • Atšiaurus oras
 • Užsikimšę vamzdžiai
 • Nesandarūs ar sprogę vamzdžiai
 • Skalbimo mašinos vandens tiekimo linijos nutekėjimas
 • Užsikimšusi kanalizacija
 • Nesandarus vandens šildytuvas
 • Ypač aktualu gyvenantiems bute – vandens prasiskverbimas iš kaimynų buto
 • Ir kita.

Siųsti užklausą