Valymas po gaisro Vilniuje

Gaisras yra negailestingas ir sunaikina viską, ką paliečia, po savęs palikdamas suodinas statinių konstrukcijas, sienas, lubas, baldus ir daug netvarkos. Išvalyti viską po gaisro yra nelengvas, daug pastangų ir laiko reikalaujantis darbas, juo labiau jei viskuo rūpinsitės patys. Daugybė šiukšlių, pelenų, aprūkusių baldų ir kitų daiktų, o kur dar nemalonus degėsių kvapas, išliekantis gana ilgai ir kurį pašalinti itin sudėtinga… Todėl galimybė, jog ši nemaloni procedūra būtų atlikta nepriekaištingai ir gana operatyviai, o Jums nereikėtų jokių savo pastangų ir brangaus laiko, atrodo labai patraukli, tiesa? Nusimeskite šią naštą nuo savo pečių – mūsų valymo komanda pasirūpins, kad valymas po gaisro būtų atliktas preciziškai: nuo suodžių panaikinimo, šiukšlių išvežimo iki nemalonaus kvapo eliminavimo.

Jei reikalingas valymas po gaisro Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, susisiekite su mumis telefonu ar užpildydami formą internetu. Pažadame operatyvumą, sklandų bendradarbiavimą, užtikriname diskretiškumą, darbų garantijas.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kas sudaro valymo po gaisro paslaugas?

Valymas po gaisro

Užsakius mūsų valymo po gaisro paslaugą atliksime tokius darbus:

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kodėl profesionalios valymo paslaugos po gaisro yra svarbios?

Nukentėję nuo gaisro paprastai sprendžia dilemą: ar gaisravietę valyti patiems, ar pasikliauti profesionalų pagalba. Pastarasis variantas yra ne tik patrauklus dėl to, kad patys būsite atleisti nuo didžiulio darbo, tačiau ir todėl, kad valymas bus atliktas profesionaliai. Ką tai reiškia?

 • 💨 Pirmiausia – kvapas, kuris dar labai ilgai pasitinka įžengus į degusią patalpą. Savo jėgomis vargu, ar pavyks jo atsikratyti greitai ir efektyviai. Mūsų naudojamos technologijos jį pašalins, todėl jau netrukus gaisro paliestose patalpose jo nejusite.
 • 🔥 Ugnis palieka savo pėdsaką, kuris ne visuomet gali būti matomas. Pavyzdžiui, statinių konstrukcijos vizualiai gali atrodyti tik nežymiai apdegę, tačiau realiai jų savybės gali būti pažeistos kur kas labiau. O tai kelia pavojų sveikatai, saugumui. Šiame kontekste išauga giluminio valymo reikšmė, naudojant profesionalias, specialiai tam skirtas priemones.
 • 🧹 Profesionalus valymas po gaisro patalpoms suteiks reprezentatyvumo, maksimaliai atkurs pirminį vaizdą, todėl jas vėl galima bus pritaikyti gyvenimui, darbui ar kitoms veikloms, kurios buvo vykdomos iki gaisro.
 • 😷 Profesionalios valymo paslaugos po gaisro reikšmingos ir todėl, kad savo jėgomis sudėtinga pašalinti suodžius, išdžiovinti patalpas, kurios gesinimo metu gauna daug vandens, tad tampa idealia terpe pelėsiui.
Valymo paslaugos sudegus namui ar butui

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Tinkamiausia paslauga. Išsirinkite aktualią paslaugą iš mūsų paslaugų spektro.
 • Konsultacija telefonu. Susisiekite su mumis telefonu.
 • Pasiūlymas. Įvertinę Jūsų poreikius bei darbų apimtis pateiksime individualų kainos pasiūlymą.
 • Valytojų atvykimas. Kvalifikuoti valymo specialistai atvyks į objektą.
 • Valymas. Profesionaliai suteiksime valymo po gaisro paslaugas: nuo pirminių darbų, apdegusių daiktų išnešimo iki galutinio rezultato.

Paslaugų kainos Vilniuje

Valymo paslaugų po gaisro kaina

Ieškantys valymo po gaisro paslaugų neabejotinai domisi ir tai, kiek toks valymas kainuoja. Mes siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį, tačiau tikslią kainą pateikiame tik po konsultacijos su klientu ir situacijos įvertinimo. Tad jei domina tiksli valymo kaina, paskambinkite arba užpildykite svetainėje esančią užklausos formą.

Valymo po gaisro kaina tiek įmonėms, tiek fiziniams asmenims priklauso nuo dviejų aspektų: patalpų ploto ir žalos įvertinimo.

Daiktai, kuriais būtina atsikratyti įvykus gaisrui

 • 🍔 Greitai gendantis maistas. Jei gaisro metu elektros nebuvo ilgiau kaip 4 valandas, greitai gendantis maistas gali būti netinkamas vartoti. Taip pat būtina įvertinti, ar šaldytuvas yra tinkamas ir saugus eksploatuoti, nejunkite jo, kol nebūsite tikri, kad jis nepažeistas.
 • 🥑 Kitas maistas. Net ir skardinėse ar kitose talpose sandariai supakuotas bei ilgam galiojimo terminui paruoštas maistas gali būti netinkamas vartoti, jei buvo paveiktas didelio karščio, chemikalų ar kitų žalingų veiksnių.
 • ⚕️ Kosmetika ir vaistai. Kosmetikos priemonėms ir ypač vaistams kenkia aukšta temperatūra, gesinimui naudojami chemikalai, vanduo, taip pat ir dūmai, todėl po gaisro medikamentai ir grožio priemonės neturi būti naudojami.
 • 🖥️ Elektronikos prietaisai. Nejunkite elektros prietaisų, kol neįsitikinsite, kad jie visiškai nepažeisti, vanduo ir karštis nepadarė žalos.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Visos vietovės, kur ši paslauga yra teikiama

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Pirmiausia kruopščiai visus indus valykite, jei suodžiai ir kiti nešvarumai nusivalo, indai turėtų būti saugūs naudoti.

Jei gaisras buvo nedidelis, galima bandyti valyti patalpas savo jėgomis. Tačiau profesionali pagalba kur kas efektyvesnė, spartesnė, o svarbiausia – saugesnė, kadangi valymo metu apsaugomi paviršiai.

Tai pavojinga dėl patalpoje tvyrančio degėsių kvapo, suodžių, pelenų ir pan. Ir tai nepriklauso nuo to, ar gaisras buvo mažas, ar didelis.

Net ir po nedidelio gaisro degėsių kvapas patalpose, ant daiktų gali laikytis net kelis mėnesius.

Konkretus laikas priklauso nuo aplinkybių, tačiau paprastai profesionaliam valymui užtenka 1–2 dienų.

Siųsti užklausą