Generalinis valymas Vilniuje

Bėgant laikui net ir reguliariai prižiūrimi bei valomi namai ar kitos patalpos gali nebebūti tokios, kokių norėtųsi. Visi paviršiai – sienos, plintusai, grindyse esantys plyšeliai įprastai prisirenka dulkių, purvo ir kitų nešvarumų. Ir būtent tokiais atvejais padėti gali generalinis valymas. Tokį valymą būtina atlikti bent kartą per metus, kadangi tokiu būdu pašalinami visi įsisenėję nešvarumai, kruopščiai nuvalomi paviršiai bei net ir atokiausi plyšeliai, apie kuriuos dažnai pamirštama, kaip pavyzdžiui vietos, esančios už spintų, sofų, lovų, vonios kambariai, virtuvinės lentynos. Kas leidžia atskleisti naują patalpos vaizdą bei užtikrinti norimą jos švarą. Svarbiausia, kad nereikės niekuo papildomai rūpintis. Kadangi visa tai gali atlikti savo srities profesionalai, kurie pasitelkdami į pagalbą šiuolaikines technologijas bei moderniausius metodus garantuos puikų rezultatą.

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Generalinio valymo pranašumai

  • Generalinis patalpų valymas skiriasi nuo periodinio valymo tuo, kad nuvalomi visiškai visi paviršiai esantys bute ar namuose.
  • Generalinio valymo metu pašalinami nešvarumai ne tik nuo matomų paviršių, bet ir ten, kur kartais prieiti nėra taip paprasta, pavyzdžiui, virtuvinių spintelių vidus, spintų vidus,  orkaitė, mikrobangų krosnelė bei kiti buitiniai prietaisai.
  • Įprastai valomos ne tik grindys, bet kruopščiai apžiūrimos sienos kambariuose, vonioje, virtuvėje, jose dažniausiai būna užsilikę pirštų atspaudai, riebalai, kalkės ir kitos dėmės.
  • Natūralu, kad tokie nešvarumai, kaip pirštų atspaudai, yra kiekvienuose, mažų vaikų turinčiuose namuose. O štai namuose, kuriuose gyvena augintinis, neišvengiamai galime rasti plaukų.

Dėl šių priežasčių generalinis buto valymas gali būti labai naudingas, kadangi atlikti savarankiškai visus darbus ir išvalyti bei apžiūrėti kiekvieną namuose esančią kertelę nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kruopštus valymas reikalauja ne tik daug laiko, tačiau gali prireikti ir specialios įrangos bei priemonių.

Generalinis valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Periodinės ir vienkartinės generalinio valymo paslaugos

Paprastai, generalinis gyvenamųjų patalpų valymas yra skiriamas į vienkartinį ir periodinį. Norėdami kuo geriau atliepti visų klientų poreikius, mes profesionaliai teikiame abi šias paslaugas.

Vienkartinis generalinis valymas

Šio tipo paslauga yra užsakoma, bene, dažniausiai. Vienkartinis generalinis namų valymas reikalingas atlikus remontą gyvenamosiose patalpose, ištikus nelaimei, pavyzdžiui, bute įvykus santechnikos gedimui ar gaisrui. Taip pat tokią paslauga daugelis užsisako po įvykusios šventės ar vakarėlio namuose. Tokiais atvejais vienkartinis generalinis valymas gali sugrąžinti namams pirminę švarą bei pašalinti nemalonius kvapus.

Periodinis generalinis valymas

Daugelis sutiks, kad periodiškai neprižiūrimi namai labai greitai užleidžiami, praranda savo estetinę išvaizdą, o norint grąžinti pirminę išvaizdą, teks investuoti daug savo laiko ir jėgų. Dėl šios priežasties, labai daug dirbantys, turintys vaikų ar užimti kitomis veiklomis asmenys renkasi specialistus, kurie šį ne itin mėgstamą darbą atliks profesionalai už juos. Periodiškai valant namus, jie nebus užleisti ir juos sutvarkyti bei prižiūrėti bus žymiai paprasčiau – generalinis namo valymas garantuos ir nuolatinę švarą.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Svarbiausi žingsniai kaip atliekame paslaugas

Generalinis buto valymas

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Kodėl verta generaliniam valymui samdyti profesionalus?

Vienas didžiausių privalumų – savarankiškai nereikės rūpintis įranga, buitine chemija ir, žinoma, sutaupysite laiką, kurį galėsite skirti savo mėgstamoms veikloms ar nuostabiam laisvalaikiui su savo šeima. Taip pat nepriekaištingai atliktas generalinis patalpų valymas džiugins namų švara.

Kartais  atsitinka taip, kad bandymas tvarkytis patiems, kainuoja netgi daugiau nei tokia paslauga. Valant namus savarankiškai, labai nesunkiai galima pažeisti jautrius paviršius, baldus ir juos sugadinti.  Verta pastebėti, kad generalinio valymo kaina tikrai nebus tokia didelė, jog vertėtų ieškoti kažkokių kitų alternatyvų.

Generalinio valymo kainos Vilniuje

Generalinio valymo kaina

Generalinio valymo kainos gali būti labai skirtingos priklausomai nuo pasirinkto valymo paslaugos, gyvenamosios patalpos dydžio. Todėl geriausia susisiekti su mumis ir gauti individualų pasiūlymą, kuriame bus pateikiama ir tai, kokia bus generalinio valymo kaina. Taip pat labai svarbu tiksliai pateikti visą informaciją apie gyvenamąsias patalpas – plotą, kambarių skaičių, paminėti specialius poreikius, jeigu tokių yra ir nepamiršti paminėti jautrių paviršių, baldų cheminėms medžiagoms – tai lemia galutinę valymo kainą.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Generalinio valymo paslaugas teikiame šiuose regionuose

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Generalinio namo valymo trukmė priklauso nuo jo ploto ir atliekamų darbų. Standartiškai 150 kv. m. ploto namas išvalomas per 5-6 valandas.

Atvykusi profesionali valymo komanda atsiveš visas reikiamas priemones ir įrangą, tuo tarpu ir dulkių siurblį, todėl klientai galės užsiimti savais reikalais, o vėliau džiaugtis švara.

Sveikata ir saugumas yra svarbiausia ir mūsų įmonėje dirbantys profesionalai tai suprantą. Dėl šios priežasties, kliento pageidavimu, bus namuose naudojamos tik ekologiškos priemonės.

Tai nėra būtina, tačiau visuomet galima atlaisvinti patalpą nuo bereikalingų daiktų.

Generalinis namu valymas gali būti atliekamas gyvenamose patalpose – name ar bute. Nuo patalpos tipo ir ploto priklauso ir šios paslaugos kaina, kuri yra derinama jums susisiekus su mūsų specialistais.

Siųsti užklausą