Postatybinis valymas Vilniuje

Kiekvienas bent kartą susidūręs su statybomis patvirtins, jog tai – varginantis ir daug kantrybės reikalaujantis procesas. Ir jam pasibaigus, regis, taip malonu būtų džiaugtis ilgai lauktais rezultatais, tačiau džiugesį gerokai aptemdo daug statybinių atliekų ir likę dulkės bei kiti nešvarumai. Tikrai didelių laiko sąnaudų ir daug energijos reikės skirti, kol patalpos bus švarios. Ką pasakytumėte, jei šį juodą darbą atliktume už Jus? Mūsų valymo įmonės komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, profesionaliai pasirūpinsiantys, kad patalpos pasibaigus statyboms būtų švarios ir tvarkingos. Tad jei domina postatybinis valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, laukiame Jūsų skambučio. Taip pat galite užpildyti svetainėje esančią formą.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kodėl svarbu po statybų tinkamai pasirūpinti namų švara?

Po statybų patalpose lieka ne tik plika akimi matomos šiukšlės, tačiau ir tokie nešvarumai, kurie galbūt mažiau matomi, tačiau daro didelę žalą, pavyzdžiui, kietosios nuosėdos. Sveikatai jos tikrai ne į naudą. Štai kodėl kruopštus valymas po statybos darbų yra būtinas. Nepriekaištingai išvalyti patalpas vien savo jėgomis būtų sudėtinga, todėl specialistų pagalba ir jų taikomi metodai labai pasitarnaus. Mūsų komanda naudoja profesionalias priemones, tinkamą įrangą, todėl drąsiai galime patikinti, jog Jūsų būstas po valymo kvepės gaiva, o namuose nerasite nešvaraus lopinėlio.

Svarbus ir tas aspektas, kad po statybų viskas patalpose nauja – grindų danga, sienų apdaila, lubos, baldai, buitinė technika ir kt. Valant patiems neretai kyla rizika apdailą, baldus ar kitus daiktus, paviršius pažeisti. O profesionalūs valytojai užtikrina patalpų ir jose esančių daiktų saugumą, garantijas.

Privalumas ir tas, kad valymo komanda pasirūpina statybinių šiukšlių išvežimu.

Postatybinis valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Postatybinį valymą patikėkite profesionalams

Kodėl verta po statybų patalpų valymą patikėti šios srities specialistams?

 • 🤧 Postatybinės nuosėdos dirgina kvėpavimo takus, sausina odą, tad būtina jas nepriekaištingai pašalinti.
 • 🧹 Valymui reikalingos specialios priemonės, technologijos, profesionali įranga.
 • 💥 Valydami patys galite pažeisti naują apdailą, baldų paviršių ar pan.
 • ✨ Darbų perdavimas profesionalams leis atsipūsti, mėgautis įsikūrimo naujuose namuose ypatumais ir sutaupyti labai daug laiko.
 • ♻️ Po statybų patalpose būna daug šiukšlių, dulkių, postatybinių nuosėdų bei kitų nešvarumų, Jums dėl to nereikės sukti galvos. Visa, ką reikės padaryti, – tai mėgautis įkurtuvėmis.
 • 🤐 Visiems klientams garantuojamas diskretiškumas.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Kaip atliekamas valymas po statybos darbų?

Valymas po statybų

Jei dar abejojote, ar postatybinio valymo paslaugos Jums reikalingos, ar galėsite tuo pasirūpinti patys, greičiausiai, dabar nedvejojate, kad profesionalų pagalba bus labai vertinga.

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

 • Tinkamiausia paslauga. Iš mūsų paslaugų spektro išsirinkite tinkamiausią Jums.
 • Konsultacija. Susisiekite su mūsų komanda. Tai padaryti galite telefonu arba užpildę specialią formą. Pirmoji konsultacija leis įvertinti Jūsų poreikius bei darbų apimtis.
 • Pasiūlymas. Įvertinę pokalbio metu gautą informaciją pateiksime konkretų pasiūlymą su tikslia kaina.
 • Valytojų atvykimas. Specialistai atvyks į vietą teikti paslaugų.
 • Paslaugos suteikimas. Paskutinis etapas – profesionalus postatybinio valymo darbų atlikimas.

Postatybinio valymo paslaugų kainos Vilniuje

Postatybinio valymo paslaugos

Postatybinio valymo paslauga susidomėję klientai dažnu atveju pirmiausia klausia kainos. O pastarąją lemia nemažai aspektų, pavyzdžiui, koks valomų patalpų plotas, kiek yra šiukšlių, koks nešvarumo lygis, ar daug valomų paviršių, kokie grindų dangos, kitų paviršių ypatumai ir t.t. Tikslią kainą pateikiame po pokalbio su klientu, kai detaliai išsiaiškiname darbų apimtis ir kliento poreikius.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Galime pasirūpinti postatybiniu valymu šiose vietovėse

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Valymo profesionalai pirmiausia surenka visas po statybų likusias šiukšles, kruopščiai išvalo grindis. Tada valomos sienos bei lubos, siurbiami ir valomi visi paviršiai. Pašalinami statybinių medžiagų likučiai. Nuošaly nepaliekamos grindjuostės, durų rankenos, rozetės ir kiti elementai. Taip pat valomi langai, vitrinos ir kt.

Taip, postatybinis namo, buto ar kitos paskirties patalpų valymas užtrunka ilgiau nei įprastas. Taip pat valant po statybų reikia pasirūpinti ir statybų atliekomis, būna didesnis šiukšlių kiekis, palyginti su įprastu valymu.

Kadangi po statybų reikia pašalinti ne tik šiukšles, dulkes, tačiau ir statybinių medžiagų likučius, kruopščiai atsirenkame tik profesionalias, patikimų gamintojų ir aukštais vertinimais išsiskiriančias priemones. Svarbu, kad jos ne tik puikiai atliktų savo funkciją, tačiau ir saugotų paviršius, baldus, kitus elementus.

Po statybų patalpose lieka mažyčiu dulkių, kurių plika akimi galime net nematyti, tačiau jos sklando ore, nusėda ant paviršių, sunkiai prieinamose vietose. Tos dulkės gali dirginti kvėpavimo takus ar kelti kitokį diskomfortą.

Tikslią kainą galite sužinoti gavę mūsų pasiūlymą. Kainai įtakos turi patalpų plotas, šiukšlių ir kitų nešvarumų kiekis, valomi paviršiai, jų ypatumai ir apimtys.

Siųsti užklausą