Daugiabučių laiptinių valymas Vilniuje

Gyvenantys daugiabučiuose puikiai žino, kad tik jie patys yra atsakingi už bendrų erdvių švarą, o tai neretai sukelia ir nemalonių situacijų. Tikrai ne visiems laiptinių valymas bus maloni užduotis, todėl gali atsirasti kaimynų, kurie nenorės to daryti ir vengs šio įsipareigojimo. Žinoma, nedraugiški ir nesilaikantys savo pareigų kaimynai, tikrai neturėtų reikšti to, kad savaites ar mėnesius teks gyventi nešvaroje arba nuolatiniuose ginčuose. Šiandien galima surasti labai paprastą sprendimą, kuris gali padėti išvengti galimų nesusipratimų ir užtikrintų nuolatinę švarą jūsų laiptinėje. Viskuo gali pasirūpinti profesionalūs valymo specialistai, kurie užtikrins, jog gyventojams nieko papildomai daryti nereikės. Nereikės svarstyti, kurio kaimyno pareiga šią savaitę išplauti laiptinę, kas turėtų pirkti priemones ir įrangą. Patogu, kad šios paslaugos teikiamos ne tik pačiame Vilniuje, bet ir visoje Vilniaus apskrityje.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Daugiabučių namų laiptinių šlavimas ir plovimas

Daugiabučių namų laiptinės pirmiausia iššluojamos, kas leidžia pašalinti įvairias šiukšles, purvo sankaupas bei dulkes, o tuomet atliekamas drėgnasis valymas. Jis garantuoja, jog neliks ne tik purvo, bet ir praktiškai jokių nešvarumų. Šie valymo metodai yra pagrindiniai, kurie užtikrina bendrose daugiabučių laiptinėse maksimalią švarą.

Laiptinių valymas

Laiptinių valymo darbai

 • Laiptinių valymo darbai gali būti skirtingi priklausomai nuo konkrečios situacijos bei paslaugos užsakovų poreikių. Dažniausiai atliekami anksčiau minėti sausas bei šlapias namo laiptinės valymo būdai, kurie padeda pašalinti periodiškai susikaupiančius nešvarumus bei dulkes. Taip pat prie to gali būti nuvalomi ir turėklai. Tai leis užtikrinti tinkamą higieną, kadangi būtent šioje dalyje susikaupia daugiausiai bakterijų. Jos gali būti netgi pavojingos sveikatai bei sukelti susirgimus.
 • Taip pat gali būti atliekamas ir generalinis laiptinių valymas, kuris apima kruopštesnį sunkiau prieinamų paviršių valymą. Pradedant nuo įprastų darbų ir baigiant liftų grindų, sienų, veidrodžių bei langų valymu. Aišku, kiekvieną iš šių paslaugų galima pasirinkti ir individualiai, tačiau po tokio valymo gali iš esmės pasikeisti laiptinės vaizdas, ypač, jeigu ji anksčiau nebuvo tinkamai prižiūrima.
 • Dar gali būti atliekamas rūsių valymas pašalinant ne tik juose esančius nešvarumus, bet ir dulkes bei voratinklius. Juk būtent ši namo erdvė neretai lieka beveik neprižiūrima ir apleista. Dėl šios priežasties patogu, kad tokius darbus, kurių baidosi visi kaimynai, galima patikėti profesionalams.
Namų laiptinių valymas

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kaip atliekamos laiptinių valymo paslaugos užsakymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Viskas labai paprasta, tereikia pirmiausiai susisiekti su šios srities specialistais. Tą galima padaryti paprasčiausiai paskambinus ir suteikus svarbiausią informaciją apie patalpas bei jų ypatybes: vietą, plotą, aukštų skaičių, valymo dažnumą. Tuomet jau galima pasirinkti optimaliausią valymo paslaugą. Ir daugiau niekuo rūpintis nereikės. Kadangi bus sudaromas individualus grafikas, pagal kurį bus periodiškai atliekami visi darbai.

Taip pat visuomet pasirašomos oficialios sutartys tiek su namų bendrijomis, tiek ir privačiais asmenimis ar įmone. O tuomet jau paskirta valymo komanda pasirūpina, jog būtų galima džiaugtis švara ir dėl nieko kito papildomai nesukti galvos.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Laiptinių valymo kainos Vilniuje

Laiptinės valymo kaina

Laiptinių valymo kainos gali kažkiek skirtis priklausomai nuo keleto pagrindinių aspektų. Pirmiausia, tai būtų laiptinės plotas – kuo jis didesnis, tuo atitinkamai ir suma bus didesnė. Taip pat nemažai lemia ir reikalingas valymo būdas bei periodiškumas, kuriuo turėtų būti atliekamas šis darbas. Todėl geriausia susisiekti ir pasiteirauti dėl kainos ją aptariant individualiai. Visuomet pasiūlysime geriausiai tinkantį sprendimą ir individualią kainą, atsižvelgiant į asmeninius prioritetus. O visą likusį darbą jau atliks mūsų kvalifikuoti specialistai.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Laiptinių valymą atliekame ir šiose apskrityse

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Galima pasirinkti valymo dažnumą priklausomai nuo asmeninių poreikių, tačiau rekomenduojama valyti bent kartą per savaitę.

Naudojamos specialios bei profesionalios medžiagos atsižvelgiant į tai, iš ko pagaminti patys turėklai. Taip užtikrinama ne tik maksimali švara, bet ir išvengiama kažkokių jų pažeidimų.

Pirmiausiai atliekamas sausas valymas pradedant nuo viršutinio aukšto. O po jo seka plovimas taip einant kiekvienu aukštu žemyn.

Tai priklauso nuo laiptinės dydžio, tačiau dažnu atveju jis netruks labai ilgai.

Valymo metu rekomenduojama nevaikščioti, bent jau po tuo metu valomus aukštus. Kadangi tai gali apsunkinti darbą. Vis dėlto, jeigu kažkur skubate, tikrai galite pasinaudoti laiptine net ir valymo metu.

Siųsti užklausą