Buto valymas po nuomininkų Vilniuje

Nuomojant būstą niekada negali žinoti, kokį vaizdą teks išvysti išsikrausčius nuomininkams. Vieni gali būti pakankamai tvarkingi, o kiti pernelyg nesirūpinti švara ir dėl to visai nesivarginti, tačiau bet kuriuo atveju bus reikalingas buto valymas po nuomininkų. Ir visai nesvarbu ar į namus atsikraustys kiti žmonės, ar juose norėsite gyventi patys,  tikrai nebūtina gaišti savo laiko ir dirbti šį ne patį maloniausią darbą. Buto valymą po nuomininkų gali atlikti savo srities profesionalai per itin trumpą laiką. Valymo specialistai nepraleis nė mažiausios smulkmenos ir neretai išvalys tokius namų kampelius, apie kuriuos netgi nepagalvotumėte patys. Be to, tokia paslauga vykdoma ne tik Vilniuje, bet ir Vilniaus apskrityje, todėl net ir gyvenant atokiau nuo Sostinės centro nesusidursite su problemomis.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Privalumai nuomotojams

Užsisakius valymo paslaugas, pats didžiausius privalumas yra tai, jog nereikia savarankiškai rūpintis valymų išsikrausčius ankstesniems nuomininkams. Patalpu valymas po nuomininkų gali būti atliekamas netgi tiesiogiai nedalyvaujant šiame procese buto savininkams, kas ne tik leis sutaupyti nemažai laiko, bet ir labai patogu gyvenantiems kitame mieste ar užsienyje. Nuomojantys butą asmenys, dažniausiai užsiima kitomis veiklomis, turi pagrindinius darbus, vaikus, augintinius ir tikrai neturi laiko kada rūpintis švara. Kadangi pasitaiko labai įvairių gyventojų, jiems išsikrausčius, gali tekti labai paplūšėti,  tikrai ne visi jie po savęs palieka tokį vaizdą, kurį norėtųsi matyti.

Patalpų valymas po nuomininkų

Patalpų valymas išsikraustant

Neretai netgi nuomos sutartis įpareigoja, jog prieš paliekant namus jie turėtų būti tvarkingi, o tuo nepasirūpinus galima paprasčiausiai neatgauti depozito, kas reikštų nemažus nuostolius. Todėl nenorint skirti daug laiko namų tvarkymui, padėti gali šios srities profesionalai. Valymo komanda visus valymo darbus atliks už jus, o tokios paslaugos kaina tikrai nebus tokia didelė, koks būtų prarastas depozitas, jeigu dabartinė švara nepaliks įspūdžio būsto savininkams.

Buto tvarkymas išsikraustant

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Kokie darbai įeina į valymo paslaugos po nuomos?

Buto valymo darbai atliekami labai kruopščiai, atsižvelgiant į kiekvienos iš patalpų plotą, paskirtį ir ten esančius baldus bei netgi buitinius prietaisus. Todėl profesionali valymo komanda, naudodama geriausius šiuolaikinius metodus bei technologijas, garantuos nepriekaištingą rezultatą.

Virtuvėje

Neretai šioje erdvėje susikaupia nemažai įvairiausių nešvarumų, riebalų, todėl atliekamas spintelių ne tik išorės, bet ir vidaus valymas. Nuo kriauklės bei čiaupo pašalinamos kalkių nuosėdos, nušveičiamos sienelės, o visi paviršiai ne tik nuplaunami, bet ir nupoliruojami, tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės išvalomi visi buitiniai prietaisai, arbatinis, mikrobangų krosnelė, orkaitė, šaldytuvas, šaldiklis ir kt.

Miegamajame

Miegamajame bus išvalomi langai, durys bei visi šiame kambaryje esantys baldai nepaliekant ant jų jokių naudojimo žymių. Taip pat bus nuvalyti ir šviestuvai, paveikslai bei veidrodžiai, išvalomos spintos ir kiti ten esantys baldai, lova, čiužinys.

Vonioje

Vonioje išvalomos visos šioje erdvėje esančios plytelės, nupoliruojamos grindys. Kruopščiai iššveičiama vonia bei dezinfekuojamas tualetas. Pašalinamos dulkės nuo visų paviršių, įskaitant ir spintelių vidų.

Svetainėje

Nuvalomi ne tik visi baldai, bet ir durys, langai bei kiti paviršiai. Taip pat kruopščiai atliekamas elektronikos prietaisų valymas. Taigi, toks buto tvarkymas po nuomininkų garantuos nepriekaištingą švarą, kadangi neliks jokio nepastebėto ar neišvalyto namų kampelio.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

5 žingsniai, kaip atliekame paslaugas

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Paslaugos kainos Vilniuje

Buto valymas po nuomininkų

Kainos labai priklauso nuo konkretaus būsto, jo ploto, situacijos bute Ir visai nesvarbu ar jis bus Vilniuje, ar šiek tiek tolėliau už miesto. Būtent patalpų dydis, sutarti darbai bei kitos ypatybės daugiausiai turės įtakos galutiniai sumai, o paprasčiausia ją sužinoti būtų susisiekus su specialistais bei aptarus visus jūsų reikalavimus. Tokiu būdu galima pasirinkti ir optimaliausią paslaugą.

Kiti gyvenamųjų patalpų valymo sprendimai

Šią paslaugą užsisakyti galima ir kitose vietovėse

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Kauno apskritis
  • Klaipėdos apskritis
  • Šiaulių apskritis
  • Panevėžio apskritis
  • Alytaus apskritis
  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Viskas iš esmės priklauso nuo patalpų būklės ir dydžio. Jeigu patalpos nėra kritinės būsenos, valymo paslaugos gali būti atliktos per 3-4 valandas, bet jeigu nuomotame bute ar name yra įsisenėjusių nešvarumų, mūsų komanda gali užtrukti pilną darbo dieną ar ilgiau.

Įvairūs. Priklausomai nuo to, ko reikia, bet dažniausiai: dulkių valymas nuo visų paviršių, langų ir grindų plovimas, vonios, miegamojo, spintelių tvarkymas, buitinės technikos prietaisų, orkaitės, šaldytuvo valymas ir t. t.

Net jeigu Jūsų nuomininkai ir buvo tvarkingi, tai nereiškia, kad patalpos bus 100% švarios. Gali būti įvairių kampelių prie kurių prieiga yra sudėtinga, tad jie yra palikti purvini. Profesionalūs valytojai pasirūpina, kad tokių vietų neliktų ir patalpos būtų pilnai švarios. O tai yra puiki pažinties pradžia su naujai atvykstančias nuomininkais.

Ne, tuo rūpintis papildomai nereikės. Visas reikiamas priemones ir įrangą atsiveža įmonėje dirbantys valymo specialistai.

Kai kuriais atvejais taikome akcijas, tačiau jos dažniausiai susijusios su ilgalaikiu bendradarbiavimu ar dideliais užsakymais.

Siųsti užklausą