Plovimas aukštu slėgiu Vilniuje

Kartais gali kilti klausimas, kas gi yra tas plovimas aukstu slegiu? Tačiau paskutiniu metu šis valymo metodas sparčiai populiarėja. Kadangi jis leidžia valyti įvairius paviršius, nuo kurių pašalinti nešvarumus kitais būdais būtų labai sudėtinga. Šiuo atveju visą darbą atlieką aukšto slėgio vandens srovė. Bet tuo pačiu metu šalinant nešvarumus nėra pažeidžiami patys paviršiai. Todėl tai yra tiek greitas, tiek efektyvus, tiek ir saugus metodas. Visa tai atlieka šios srities profesionalai. O naudojamos moderniausios technologijos užtikrina itin gerus rezultatus. Todėl jums beliks tik stebėti kaip nuo išorinio fasado, terasos, stogo ar trinkelių pašalinami nešvarumai. Kadangi toks metodas gali efektyviai valyti labai skirtingus paviršius.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Naudojamas plovimas aukšto slėgio vandens srove leidžia sėkmingai išvalyti praktiškai bet kokius kietus paviršius. Tai yra bene efektyviausias metodas pašalinti purvą bei bet kokias kitas apnašas nuo betono, metalo ar netgi medžio. O vandens srovės efektyvumą įrodo dar ir tai, jog ja gali būti atliekamas netgi Graffiti šalinimas. Todėl su įprastais nešvarumais susitvarkyti nebus jokių problemų.

Neradote reikiamo sprendimo? Susisiekite!

Kaip atliekamos plovimo aukštu slėgiu paslaugos Vilniuje

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Atsiunčiame specialistų komandą

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švariomis patalpomis

Viskas labai paprasta ir netgi paprasčiau, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pirmiausia yra identifikuojamas valomas plotas, įvertinamos paviršiaus savybės ir taip nusprendžiama, ar gali būti atliekamas plovimas aukšto slėgio įranga. Nors dažnu atveju problemų neturėtų kilti. Tuomet nustatoma ir tokios paslaugos kaina. Kadangi kiekvienu atveju ji nustatoma individualiai atsižvelgiant į tai, koks bus valomas plotas, kiek laiko pareikalaus šis darbas. O tuomet atvykę kvalifikuoti specialistai gali imtis darbo. Tiesa, nors jie atsiveža savo įrangą, tačiau reikėtų žinoti, jog valymui bus reikalinga elektros energija ir priėjimas prie vandens šaltinio. Kadangi būtent vanduo yra tai, kas pašalina visus nešvarumus.

Plovimas aukštu slėgiu

Kodėl verta pasirinkti mus?

Pirmiausia, mūsų paslaugos pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Taip pat plovimas aukštų slėgiu atliekamas su naujausia bei moderniausia įranga. Kas garantuoja, jog darbus bus atliktas efektyviai, o jūs galėsite džiaugtis nepriekaištinga švara. Juk visada geriausia darbus patikėti geriausiai tą išmanantiems profesionalams.

Valymas aukšto slėgio vandens srove

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Plovimo aukštu slėgiu kainos Vilniuje

Plovimo aukštu slėgiu paslaugos

Kiekvienu atveju jos nustatomos individualiai atsižvelgiant į pagrindinius niuansus. Ir svarbiausias aspektas šioje vietoje bus valomas paviršius – jo ypatybės bei dydis. Kadangi, pavyzdžiui, trinkelių plovimas aukštu slėgiu gali būti žymiai paprastesnis, negu purvo šalinimas nuo stogo. Todėl geriausia būtų susisiekti su mumis bei pasikonsultuoti dėl geriausio sprendimo. O tuomet jau bus galima sužinoti ir tikslią sumą, kiek kainuotų tokia paslauga.

Apskritys ir miestai, kuriuose teikiame paslaugas

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Kauno apskritis
  • Klaipėdos apskritis
  • Šiaulių apskritis
  • Panevėžio apskritis
  • Alytaus apskritis
  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažnu atveju nenaudojamos jokios papildomos medžiagos, kadangi pakanka vien tik vandens.

Praktiškai visus išorinius paviršius, kurie yra pakankamai kieti, jog aukštas slėgis jų nepažeistų.

Niekuo papildomai rūpintis nereikės, pakanka vien tik pasirūpinti, jog būtų priėjimas prie elektros energijos bei vandens.

Tai labai priklauso tiek nuo paviršiaus užterštumo, tiek ir nuo jo ploto. Tačiau dažnu atveju nešvarumai pašalinami dienos bėgyje.

Geriausiai į šį klausimą galėtų atsakyti mūsų klientai, kurie būna maloniai nustebinti tokios paslaugos rezultatais.

Siųsti užklausą