Parkingų valymas Vilniuje

Automobilių stovėjimo aikštelė nėra pati švariausia ir tvarkingiausia vieta, tačiau tai nereiškia, kad jos nereikia valyti. Čia visada yra didesni ar mažesni automobilių srautai, transporto priemonės atvažiuoja ir išvažiuoja, keičiasi, kai kurios stovi ir pan. Nuo jų lieka ne tik dulkės, bet ir padangų žymės, kuro, tepalų dėmės. Nevaloma tokia erdvė kaip mat taptų itin nešvari. Tačiau tokios zonos valymas yra sudėtingas, mat čia dominuoja sunkiai pašalinami nešvarumai. Štai kodėl jei aktualus parkingų valymas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, siūlome rinktis greitą ir efektyvų sprendimą – profesionalų valymą. Mūsų komanda dirba atsakingai, tad garantija – laiku ir kokybiškai suteiktos paslaugos, diskretiškumas, profesionalumas. Susisiekite!

Iškviesti specialistus!

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Stovėjimo aikštelių plovimo būdai

Pats paprasčiausias stovėjimo aikštelių valymo būdas yra šlavimas: tiek rankinis, tiek automatizuotas. Tačiau trūkumas tas, jog šluojant pašalinamas paviršinis purvas, smėlis ir panašūs nešvarumai, tačiau tai nesuteikia galimybių susidoroti su tepalo, benzino ar kitomis įsigėrusiomis dėmėmis.

Efektyviausias ir mažiausiai energijos bei laiko reikalaujantis stovėjimo aikštelių plovimo būdas yra naudojant aukšto slėgio įrangą. Tiesa, prieš tai reikia aikštelę išsiurbti, kad neliktų tokių nešvarumų kaip lapai, dulkės, purvas ir panašiai. Išsiurbtas pagrindas plaunamas aukšto slėgio srove.

Parkingų valymas

Kaip atliekamas parkingo valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Pirmiausia – šiokie tokie namų darbai. Taigi pasirinkę Jus dominančią paslaugą susisiekite su mumis telefonu. Aptarsime, kokie poreikiai, koks valomas plotas, kokie nešvarumai dominuoja ir pan. Tai leis parinkti tinkamiausius valymo įrankius, priemones ir technologiją. Taip pat po pokalbio pateiksime tikslų paslaugų pasiūlymą.

Sutartu laiku atvyks mūsų profesionalų komanda. Jums nereikės rūpintis niekuo – atsivežame visa, ko gali reikėti valymui. Išsiurbiame parkingą ir plauname naudodami aukšto slėgio plovimo įrangą. Pastaroji suteikia progą puikiai pašalinti ne tik lengvai valomas, tačiau įsisenėjusias dėmes, bet, naudojant specialias priemones, atsikratyti ir padangų žymių, tepalo, dyzelinio ar kitokio kuro dėmių.

Parkingų plovimas aukštu slėgiu

Kada yra tinkamiausias metas plauti stovėjimo aikštelę?

Jei stovėjimo aikštelė yra atvira, tuomet žiemos metu plovimas gali būti ne pats geriausias sprendimas, mat esant dideliam šalčiui gali susidaryti ledas. Tačiau jei šalčio nėra, taip pat šiltuoju metų laiku aikštelę plauti galima kada tik yra poreikis.

Jei aikštelė yra požeminė ir / ar šildoma, tuomet jos plovimas galimas bet kuriuo metų laiku, kai tik atsiranda poreikis profesionaliam valymui.

Kuo profesionalus parkingo valymas yra geresnis už mėgėjišką?

Mūsų komandos profesionalai gerai išmano savo darbą, žinome, kokios priemonės tinka šalinti vienus ar kitus nešvarumus, kokie valymo metodai tinka skirtingoms parkingo grindims. Priemonių pasirinkimui tikrai reikia žinių. Tai ypač svarbu kalbant apie sunkiai pašalinamas dėmes. Jei nuspręsite valyti patys, reikės skirti daug laiko pažinčiai su galybe priemonių ir atrankai tų, kurios efektyviausios Jūsų problemų sprendimui.

Valant profesionaliai laiko sugaištama gerokai mažiau, nei parkingą plaunant mėgėjiškai.

Nesulyginami ir rezultatai – valant patiems vargu, ar bus pasiektas toks švaros lygis, koks gaunamas parkingą valant profesionalų komandai.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Parkingo aikštelės plovimo kainos Vilniuje

Parkingų plovimo paslaugos

Stovėjimo aikštelės plovimo kainai įtakos turi aikštelės plotas, nešvarumų pobūdis. Nuo to priklauso, kokie įrankiai, metodai, priemonės bus pasirinkti. Tad tikslią kainą galime pasakyti tik po išsamaus pokalbio su potencialiu klientu. Kainai įtakos gali turėti ir tai, ar parkingo valymas bus vienkartinis, ar nuolatinis. Vienkartinis dažnai užsakomas esant dideliems nešvarumams, pavyzdžiui, po remonto. O nuolatinis yra puikus sprendimas tiems, kurie nori visiškai nesukti galvos dėl šios erdvės švaros – sutariame dėl valymo grafiko ir skrupulingai jo laikomės.

Kur dar teikiamos parkingo valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

  • Kauno apskritis
  • Klaipėdos apskritis
  • Šiaulių apskritis
  • Panevėžio apskritis
  • Alytaus apskritis
  • Marijampolės apskritis
  • Tauragės apskritis
  • Telšių apskritis
  • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Įprastai parkingų valymas apima purvo siurbimą, šiukšlių išvežimą bei parkingo plovimą.

Taip, pasirenkame priemones, kurios efektyviai susidoroja net ir su tokiais sunkiai pašalinamais nešvarumais.

Tai leis Jums sutaupyti daug brangaus laiko ir be jokių pastangų užtikrinti švarą, higieną ir tvarką automobilių stovėjimo aikštelėje. Negana to, profesionalai pasirūpins įvairaus pobūdžio nešvarumų pašalinimu.

Mūsų komanda puikiai žino, koks parkingų veiklos pobūdis, tad esame prisitaikę dirbti tokiomis sąlygomis. Valymo darbai neturės įtakos automobilių srautams parkinge.

Nuolatinių paslaugų teikimas įmonėms suteikia garantiją, kad Jums nereikės rūpintis parkingo švara – nustatytu grafiku tai atliks kvalifikuoti specialistai. Tad aikštelė visada bus tvarkinga, o Jums neteks kaskart ieškoti paslaugų teikėjų.

Siųsti užklausą