Stogų plovimas Vilniuje

Greičiausiai ne kartą teko girdėti stogo palyginimą su kepure – esą stogas yra namo kepurė. Tai visiška tiesa, o ta „kepurė“ atlieka nemažai reikšmingų funkcijų, pavyzdžiui, suteikia estetinį vaizdą, apsaugo patalpas nuo nešvarumų, nuo kritulių, prisideda prie garso, šilumos izoliacijos ir pan. Siekiant, kad stogas savo funkcijas atliktų puikiai, neužtenka pasirinkti kokybišką dangą ir tinkamai ją sumontuoti – svarbu ir eksploatavimo laikotarpiu skirti stogui dėmesio bei jį prižiūrėti. Vienas iš svarbių darbų – stogo valymas nuo dulkių, lapų, samanų ir kitų nešvarumų. Tiesa, tinkamas stogo plovimas reikalauja ir žinių bei patirties, ir tinkamų priemonių, įrankių bei metodų. Štai kodėl šiems darbams geriau samdyti kvalifikuotus specialistus. Stogų plovimas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje su mūsų komanda – tai profesionalumo, kokybės, atsakomybės garantijos.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kokio tipo stogą galima valyti?

Stogų valymas galimas bet kokio tipo stogo dangoms:

 • Čerpėms;
 • Beasbesčiui šiferiui;
 • Skardai;
 • Bituminei dangai;
 • Kt.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Stogų plovimo būdai

Plauti stogą galima rankiniu būdu arba naudojant tam tikrą įrangą. Plaunant rankiniu būdu paprastai naudojamas šepetys (tik minkštas!) ar šluostę, taip pat vanduo. Galima rinktis ir specialias priemones, padedančias kovoti su tam tikromis problemomis, pavyzdžiui, stogo žaliavimu, kerpėmis.

Visgi kur kas efektyvesnis ir ilgalaikį rezultatą garantuojantis stogo plovimo būdas yra su aukšto slėgio įranga. Tai efektyvu ir operatyvu.

Stogų plovimas

Kaip atliekamas stogo valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Stogų valymas atliekamas naudojant modernią aukšto slėgio plovimo įrangą ir plaunant paviršių aukšto slėgio vandens srove. Valymo metu nepriekaištingai pašalinamas purvas, dulkės, žiedadulkių sankaupos, smėlis, kiti nešvarumai. Toks valymas yra puiki priemonė žaliuojantiems stogams.

Plaudami stogus aukšto slėgio srove drauge naudojame ir kokybiškas priemones, ne tik gerai nuvalančias purvą, tačiau ir suteikiančias apsaugą stogui jau po valymo.

Stogų plovimas aukštu slėgiu

Kada yra tinkamiausias metas plauti stogą?

Tinkamiausias metas stogui plauti gali skirtis, priklausomai nuo pastato strateginės vietos ar kitų aspektų. Įprastai valymas rekomenduojamas pavasarį, t. y. išvalant po žiemos nešvarumų ir paruošiant stogą naujam sezonui, bei rudenį, pašalinant visus šiltuoju metu sukauptus nešvarumus ir taip paruošiant žiemai, sniego sluoksniui.

Valymo gali reikėti dažniau, jei pastatas yra didmiestyje, pramoniniame rajone, šalia miško – tokiose vietovėse ant stogo patenka daugiau nei įprasta nešvarumų.

Kuo profesionalus stogo valymas yra geresnis už mėgėjišką?

 • 🛠️ Įranga. Profesionaliai valant naudojama moderni įranga, kuriai tikrai neprilygsta valymas rankomis. Specialistų naudojama įranga pašalina ir tuos nešvarumus, kurie nėra įsisenėję, tačiau šauniai susidoroja ir su tais, kurie rankiniu būdu vargu, ar būtų pašalinti.
 • 🕒 Laikas. Profesionalus valymas – laiko taupymas. Pirmiausia todėl, kad Jums patiems nereikės dėti pastangų ir savo laiką galėsite skirti kitiems darbams ar asmenims, o galbūt sau. Antra, valant stogą aukšto slėgio srove laiko sugaištama kelis kartus mažiau, nei plaunant šepečiu ir rankomis.
 • ⚙️ Priemonės. Mūsų komanda šias paslaugas teikia jau ne vienerius metus, puikiai išmanome priemonių ypatumus, žinome, ką geriau rinktis vienu ar kitu atveju, konkrečiai dangai. Todėl galite būti tikri, kad naudojamos priemonės bus efektyvios, o laukiamas rezultatas pranoks lūkesčius. Mėgėjiškas valymas bus sudėtingas tuo, jog reikia gerai žinoti, kokius nešvarumus kokios priemonės išvalys, taip pat reikia būti atsargiems, kad nepakenktumėte stogo dangos spalvai, savybėms.
 • ✅ Ilgalaikis rezultatas. Profesionalus valymas užtikrina, kad po darbų kuriam laikui stogui suteikiama apsauga nuo nešvarumų, išorės poveikio.
 • 🏡 Poveikis stogo dangai. Jei neturite patirties, valydami savo nuožiūra galite pakenkti stogo dangai. Profesionalai šiuos niuansus puikiai išmano, tad rinkdamiesi priemones vertina ne tik jų poveikį nešvarumams, tačiau ir stogo dangai.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Stogų plovimo kainos Vilniuje

Stogų plovimo kaina

Stogo plovimo kainai įtakos turi paviršiaus plotas, konstrukcijos sudėtingumas, nešvarumų lygis, stogo dangos tipas, valymo technologija ir kiti aspektai. Tik juos įvertinus galima pasakyti tikslią darbų kainą. Štai kodėl mes pirmenybę teikiame išsamiam pokalbiui su potencialiu klientu. Aptariame poreikius, darbų ypatumus ir tada pateikiame konkretų pasiūlymą su tikslia darbų kaina. Tad jei aktualus stogo plovimas Vilniuje ar kitur, susiekite su mūsų komanda pokalbiui telefonu.

Kur dar teikiamos stogų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, stogų plovimą gali užsisakyti tiek fiziniai asmenys, tiek įmonės. Garantuojamas diskretiškumas, atsakomybė, profesionalus bendravimas. Plauname individualių namų, biuro pastatų, gamyklų, sandėlių, prekybos centrų ir kitų paskirčių pastatų stogus.

Stogų valymo paslauga rekomenduojama pasinaudoti kas pusę metų. Geriausia – pavasarį ir rudenį.

Profesionalus stogų plovimas leis pašalinti tiek plika akimi matomus nešvarumus, tiek ir tuos, kurie valant rankomis sunkiai pasiekiami ir pašalinami. Stogo švara užtikrins puikų estetinį vaizdą ir padės ilgiau išsaugoti stogo savybes, pailginti eksploatavimo laiką.

Ne paslaptis, jog ant stogo patenka daug nešvarumų: dulkės, krituliai, lapai, suodžiai ir pan. Nevalant jie kaupiasi, o jų sankaupos gadina stogo išvaizdą, taip pat neigiamai veikia pačią dangą – ji tampa purvina, gali žaliuoti, samanoti, galimas kerpių atsiradimas ir kt.

Taip, plaunant aukšto slėgio srove samanos lengvai pašalinamos.

Siųsti užklausą