Trinkelių plovimas Vilniuje

Trinkelės yra vienas iš populiariausių grindinių tiek individualių namų kiemuose, tiek ir viešosiose erdvėse: parkuose, poilsio zonose, prie visuomeninių ar kitų paskirčių pastatų. Trinkelių grindinys ne tik tvirtas, ilgaamžis bei išlaikantis dideles apkrovas, tačiau drauge ir labai estetiškas. Visgi estetikai reikalinga švara, todėl tai pagrindžia poreikį periodiškai pasirūpinti trinkelių grindinio plovimu. Jį galite atlikti ir patys, tačiau jei norite taupyti laiką bei džiaugtis puikiais rezultatais, verta samdyti kvalifikuotus specialistus. Trinkelių plovimas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje  su mūsų komanda – kruopštumo, profesionalumo ir atsakomybės garantija.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kokio tipo trinkeles galima valyti?

Aukšto slėgio srove galima valyti bet kurias trinkeles. Populiariausios – betoninė ir klinkerio.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Trinkelių plovimo būdai

Dažniausiai renkamasi iš dviejų trinkelių plovimo būdų:

 • rankinio kiemo trinkelių plovimo;
 • valymo aukšto slėgio srove.

Rankiniu būdu trinkelės plaunamos naudojant vandenį ar specializuotas priemones, taip pat šepetį. Reikia pripažinti, kad šis būdas reikalaus daugiau laiko, pastangų, taip pat privalu išmanyti valymo priemonių ypatumus.

Valymas aukšto slėgio vandens srove yra populiarus ir efektyvus pasirinkimas. Plovimas su įranga leidžia pasiekti puikių rezultatų minimaliomis laiko sąnaudomis. Negana to, valant su įranga pašalinami ir įsisenėję nešvarumai, samanojimas, trinkelės atgauna savo spalvą.

Trinkelių valymas

Kaip atliekamas trinkelių valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Pasirinkę Jums aktualią paslaugą susisiekite su mūsų komanda – pokalbio metu su klientais išsamiai aptariame poreikius, galimybes, darbų apimtis, valymo technologiją ir kitus aspektus. Po pokalbio pateikiame konkretų pasiūlymą.

Mūsų komanda atvyksta sutartu laiku, punktualiai. Jums nereikia niekuo rūpintis, kadangi atsivežame visa, ko gali reikėti darbams atlikti: įrangą, priemones, įrankius.

Trinkeles valome naudodami aukšto slėgio plovimo įrangą. Ji grindinio paviršiui yra visiškai saugi. Valymo metu (gali būti naudojamos specialios priemonės) pašalinamas purvas, žiedadulkių sankaupos, sunkiau pašalinamos tepalų, riebalų, benzino ar kitos dėmės, taip pat trinkelių samanojimo, pilkėjimo problemos.

Plovimo metu išplaunama ir dalis siūlių užpildo, todėl po valymo tarpai užpildomi naujomis atsijomis.

Trinkelių plovimas aukštu slėgiu

Kada yra tinkamiausias metas plauti trinkeles?

Trinkeles plaukite po žiemos ir paruoškite jas intensyvesniam naudojimui, sąlyčiui su įvairiais nešvarumais. Profesionalus trinkelių plovimas aukštu slėgiu rekomenduojamas ne dažniau kaip kartą per metus.

Kuo profesionalus trinkelių valymas yra geresnis už mėgėjišką?

 • Profesionaliai valomos trinkelės bus reprezentatyvesnės, ilgaamžiškesnės, mat bus pašalinta kur kas daugiau nešvarumų, nei pašalintumėte rankomis. Negana to, puikiai išvalomi ir visi tarpeliai, o valant rankiniu būdu tarpų valymas ir sudėtingesnis, ir užima kur kas daugiau laiko.
 • Profesionalai parenka tinkamiausias Jūsų grindiniui priemones, atsižvelgdami į tai, kad privalu apsaugoti trinkelių paviršių. Valant mėgėjiškai nemažai laiko sugaišite, kol atrasite, kurios priemonės tinkamos Jūsų grindiniui ir kurios išvalys būtent esamus nešvarumus.
 • Profesionalus valymas aukšto slėgio srove laiko atžvilgiu taip pat yra pranašesnis.
 • Kruopštus trinkelių plovimas efektyviai pašalins visus nešvarumus, kas leis užtikrinti ilgesnį eksploatavimo laiką.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Trinkelių plovimo kainos Vilniuje

Trinkelių plovimo kaina

Kiek kainuoja trinkelių plovimas Vilniuje ar kitur – tokį klausimą girdime labai dažnai. Tačiau tikslią kainą klientams pateikiame tik po išsamaus pokalbio, kadangi trinkelių grindinio valymo kainai įtakos turi nemažai aspektų, pavyzdžiui: valymo metodai, naudojamos priemonės, kokius nešvarumus reikia pašalinti, koks grindinio plotas ir kt. Susisiekite pokalbiui, išsiaiškinsime visus niuansus ir pateiksime konkretų pasiūlymą. Mūsų įmonė garantuoja ne tik gerą kainą, profesionalumą, bet ir diskretiškumą, pagarbą kiekvienam klientui ir atsakingą požiūrį į darbą.

Kur dar teikiamos trinkelių valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, kovai su tokia augmenija valymas aukšto slėgio vandens srove yra efektyvus.

Šluokite ir rankiniu būdu valykite trinkeles dažniau, kad jos atrodytų reprezentatyviai ir nešvarumai neįsisenėtų. Tačiau profesionalus plovimas aukšto slėgio srove rekomenduojamas ne dažniau kaip kartą per metus.

Daugelį nešvarumų, pavyzdžiui, dulkes, purvą, žiedadulkes, spyglius ir pan., pašalina vandens srovė. Tačiau jei yra tokių dėmių kaip tepalas, riebalai, dyzelinis kuras, bus reikalingos specialios priemonės.

Taip, paviršiumi iškart galima vaikščioti, tačiau ant šlapios dangos nešvarumai lips greičiau, tad tikslinga luktelėti, kol trinkelės išdžius.

Pirmiausia, tai švarus grindinys atrodo solidžiai ir estetiškai. Taip pat valymas pailgina grindinio tarnavimo laiką. Trinkelių siūlių valymas padeda pašalinti samanojimą.

Siųsti užklausą