Fasadų plovimas Vilniuje

Nesuklysime pastato fasadą pavadinę jo vizitine kortele. Juk tai pirmiausia, kas krenta į akis, reprezentuoja bei padeda susidaryti pirminį įspūdį. O pastarąjį labai sunku pakeisti. Tačiau ne tik todėl reikia rūpintis gyvenamojo namo ar kitos paskirties statinio fasado išvaizda – jo valymas drauge padeda saugoti apdailą, lemia ilgesnį jos eksploatavimo laiką. Jei dabar pamanėte, kad fasado valymas yra sudėtingas ir daug laiko atimantis darbas, tai norėtume poziciją dalinai paneigti. Taip, darbas sudėtingas bei reikalaujantis specialios įrangos, patirties, technologijų išmanymo, tačiau jis visiškai neatims Jūs laiko, jei perleisite jį kvalifikuotiems specialistams. Fasadų plovimas Vilniuje ir Vilniaus apskrityje – mūsų komandos garantija yra atsakingas požiūris į darbą, profesionalumas ir aukšta paslaugų kokybė.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kokio tipo fasadus galima valyti?

Aukštu slėgiu gali būti valomi įvairūs fasadai:

 • Klinkerio;
 • Tinkuoti;
 • Mediniai;
 • Betoniniai;
 • Metaliniai;
 • Plytų;
 • Plastikiniai;
 • Kiti.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Fasado plovimo būdai

Fasadą plauti galima naudojant vandenį ir šepetį, taip pat į pagalbą pasitelkti fasadų valymui skirtas priemones. Bet visgi efektyviausias fasado plovimo būdas yra aukšto slėgio vandens srove. Taip pašalinamos ne tik dulkės ir kiti lengvi nešvarumai, tačiau ir samanos, pelėsis ar pan.

Fasadų plovimas aukštu slėgiu

Kaip atliekamas fasadų valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Fasadai plaunami naudojant aukšto slėgio plovyklą. Ja paviršius valomas itin aukštu slėgiu, todėl pašalinami ne tik plika akimi matomi nešvarumai, tačiau pasiekiamos ir itin sunkiai prieinamos vietos, tarpai tarp plytelių. Prieš plaudami fasadą įvertiname, kokie nešvarumai dominuoja, ar yra įsisenėjusių ir sunkiai pašalinamų dėmių, nuo ko tos dėmės susidariusios (pavyzdžiui, nuo kritulių, dulkių, o galbūt patekę tepalo ar kitų sunkiai pašalinamų nešvarumų). Atsižvelgdami į tai parenkame geriausiai tinkančias priemones.

Mūsų neriboja aukštis, mat naudojame įrenginius, leidžiančius pasiekti net ir didelius aukščius. Tad nepriklausomai nuo to, ar pastatas yra žemas, ar aukštas, mūsų komandai tai nebus kliūtis.

Fasado valymas aukštu slėgiu

Kada yra tinkamiausias metas plauti fasadą?

Geriausia fasadą plauti pavasarį ir vasarą. Pavasarį jis nuplaunamas po žiemos ir paruošiamas šiltajam metų laikui. Rudenį nuplaunamas prieš žiemą, taip siekiant ilgesnio fasado apdailos eksploatavimo laiko.

Kuo profesionalus fasado valymas yra geresnis už mėgėjišką?

Profesionalus fasado valymas už paprastą mėgėjišką yra pranašesnis dviem kertiniais aspektais: rezultatu ir darbui skiriamu laiku. Pirmiausia, tai valydami fasadą rankomis, tikėtina, tikrai nepasieksite to efekto, kuris gaunamas plaunant paviršių aukštu slėgiu. Profesionalaus valymo metu pašalinami nuo kritulių atsiradę nešvarumai, dulkės, purvas, žiedadulkių nuosėdos, sunkiau išvalomos dėmės, taip pat fasado pažaliavimas ir pan. Valydami sunkiau pašalinamus nešvarumus turėsite naudoti nemažai specialiai konkretiems nešvarumams skirtų priemonių, įrankių – jų paieška užims laiko. O jei po profesionalaus valymo fasadas impregnuojamas, jis atsparus išorės poveikiui, neimlus nešvarumams, neįgers drėgmės ir pan. Tai suteiks ilgalaikę apsaugą.

Kitas aspektas – profesionalus valymas padės efektyviai taupyti Jūsų laiką, nes darbus atliks specialistai. Kita vertus, valant aukštu slėgiu laiko bus sugaišta ženkliai mažiau, nei valant rankomis mėgėjiškai.

Ir tai dar ne viskas – profesionalai parinks tinkamiausias medžiagas, kurios bus saugios konkrečiam fasadui. Darbus atlikdami patys turėsite itin atidžiai rinktis priemones, kad vietoj naudos nebūtų daugiau žalos.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Fasadų plovimo kainos Vilniuje

Fasado plovimo kaina

Kone kiekvienas, ieškantis šios paslaugos teikėjų, žvalgosi ir į kainas. Natūralu, šis kriterijus neretai lemia sprendimo priėmimą. Tačiau iškart pasakyti tikslią kainą gali būti sudėtinga, kadangi jai įtakos turi daug veiksnių: fasado apdailos medžiagos, paviršiaus plotas, nešvarumų lygis, valymo metodai ir kt. Todėl tikslų pasiūlymą galime pateikti tik po išsamaus pokalbio su potencialiu klientu. Ir įmonėms, ir fiziniams asmenims garantuojame diskretiškumą, aukštą kokybę, profesionalų bendradarbiavimą.

Kur dar teikiamos fasadų valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Atlikus valymą rekomenduojame fasado impregnavimą. Tai suteiks didesnę apsaugą nuo išorės poveikio bei prisidės prie fasado apdailos ilgaamžiškumo. Impregnanto veikimo principas grįstas porų užsivėrimu, o joms užsidarius purvas negali skverbtis į fasado paviršių.

Švara suteikia reprezentatyvumo, tai svarbu tiek individualiam namui, tiek komerciniam ar kitos paskirties pastatui. Be to, nešvarumai, pavyzdžiui, žiedadulkės, purvas ar kt., neigiamai veikia fasado apdailą.

Valymo poreikio dažnumas priklauso nuo to, kokioje vietovėje yra pastatas, kiek ir kokių nešvarumų ant jo patenka, dar įtakos turi ir metų laikas, orų ypatumai. Paprastai paslaugos poreikis būna pavasarį ir rudenį. Tačiau atsižvelkite ir į pastato strateginę vietą – didmiestyje ar šalia miško, medžių įsikūrusį reikėtų valyti dažniau.

Taip, plaunant aukšto slėgio srove pašalinamos šios problemos.

Tikrai ne – fasadų plovimo paslauga gali pasirūpinti ir individualių namų gyventojais. Fasadus valome namams, biurų pastatams, prekybos centrams, gamykloms, kotedžams ar kitų paskirčių statiniams.

Siųsti užklausą