Terasos plovimas Vilniuje

Terasa yra poilsio zona, kurios populiarumas ypač šokteli šiltuoju metų laiku. Terasoje mėgstame leisti laiką su rytinės kavos puodeliu, mėgiama knyga, pietauti su šeima, vakaroti su bičiuliais, gaminti maistą, šnekučiuotis ir t.t. Jaukiam laiko leidimui čia svarbi aplinka, todėl daugelis sutiks, kad ji turi būti ne tik daili, komfortiška, tačiau ir švari. Jei terasa atvira, į ją iš lauko patenka nemažai nešvarumų: dulkių, žiedadulkių, lapų, purvo ir pan. Kaupiantis nešvarumams estetikos bus stokojama, o ir terasos lentoms tai ne į naudą – purvas įsigers, jos praras spalvą, gali imti žaliuoti. Reprezentatyviam vaizdui periodiškai pasirūpinkite terasos valymu. Tiesa, Jums nereikia šiuo nelengvu darbu užsiimti patiems – terasos plovimas Vilniuje ar Vilniaus apskrityje su mūsų komanda padės sutaupyti daug laiko ir užtikrinti terasos estetiką, dailų vaizdą bei ilgaamžiškumą.

Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Kokio tipo terasą galima valyti?

Aukšto slėgio srove valyti galima:

 • Medines terasas;
 • Betonines;
 • Išklotas trinkelėmis;
 • Medžio kompozito;
 • Kitas.

Netvarką verčiame tvarka

Išvalyta patalpų
+ 0
Laimingų klientų
+ 0
Prižiūrimų objektų
+ 0

Terasos plovimo būdai

Terasą plati galima dviem būdais:

 • rankomis;
 • aukšto slėgio plovimo įranga.

Plaunant rankomis naudojamas šepetys (geriau minkštas, jei terasa medinė) arba kempinė ir vanduo. Jei terasa žaliuoja ar yra sunkiau pašalinamų dėmių, pavyzdžiui, riebalų, tepalo ar kt., tuomet galima rinktis specialią chemiją. Tačiau tokiu atveju įsitikinkite, kad ji nepažeis terasos paviršiaus. Dar terasą galima siurbti, bet taip pašalinsite smėlį, lapus ir panašius nešvarumus, o riebalų, tepalų ar kitų įsigėrusių dėmių – ne.

Kur kas efektyvesnis būdas yra plauti terasą naudojant aukšto slėgio vandens srovę. Tai puikus priešnuodis tiek lengvai pašalinamam purvui, žaliavimui, tiek ir įsisenėjusioms dėmėms. Negana to, ši plovimo technologija leidžia pasiekti net itin sunkiai prieinamas vietas, o ir laiko sugaištama labai mažai. Plovimas aukštu slėgiu itin geras sprendimas ir tada, jei terasoje yra rifliuotos lentos – pašalinti nešvarumus iš tarpelių rankomis būtų sudėtinga.

Terasų valymo paslaugos

Kaip atliekamas terasos valymas?

Pasirinkite dominančią paslaugą

Užsisakykite telefonu ar užklausos forma

Specialistų atvykimas

Atliekame sutartus darbus

Mėgaujatės švara

Pirmiausia pasirinkę Jums aktualią paslaugą svetainėje susisiekite su mūsų komanda telefonu. Išsamaus pokalbio metu tiksliai įvertinsime darbų apimtis ir ypatumus, Jūsų poreikius, laukiamą rezultatą ir kitus svarbius aspektus. Tai aptarę pateiksime individualų pasiūlymą. Sutarus dėl konkrečių  darbų  numatytu laiku atvyks mūsų kvalifikuoti specialistai. Jums nereikės niekuo rūpintis, kadangi visą įrangą ir kitas plovimui reikalingas priemones atsivešime.

Terasos plovimui naudojame pažangią aukšto slėgio plovimo įrangą, kuri leidžia garantuoti precizišką švarą Jūsų terasoje.

Mūsų įmonė garantuos aukštą kokybę, malonų bendradarbiavimą, profesionalumą, diskretiškumą bei atsakingą požiūrį į darbą.

Terasos plovimas aukštu slėgiu

Kada yra tinkamiausias metas plauti terasą?

Terasą rekomenduojama profesionaliai išvalyti porą kartų per metus, geriausia – pavasarį ir rudenį. Tačiau valymo poreikis priklauso ir nuo individualių dalykų: eksploatavimo ypatumų, strateginės vietos, pavyzdžiui, jei terasa tarp medžių, natūralu, jog bus daugiau šiukšlių, jei terasoje daug gaminate, yra kepsninė, tikėtina, kad irgi valymo gali reikėti dažniau.

Kuo profesionalus terasos valymas yra geresnis už mėgėjišką?

 • ✅ Rezultatas. Valydami rankomis vargu, ar pasieksite tokį rezultatą, kokį suteikia valymas aukšto slėgio srove, kai išvalomi visi tarpeliai, sunkiai prieinamos vietos, pašalinami net ir įsisenėję nešvarumai.
 • 🕒 Laikas. Profesionalus terasos plovimas leis sutaupyti daug laiko, nes naudojant modernią įrangą net didelės terasos išplaunamos operatyviai. Renkantis plovimą rankomis reikės pavargti daug ilgiau.
 • 🛠️ Priemonės. Priemonių pasirinkimui reikia žinių. Profesionalai žino, kokiam terasos tipui kokios priemonės tinka, kas geriausiai pašalina skirtingas dėmes ir nekenkia paviršiui. Valant patiems reikia laiko pasidomėti valymo priemonių ypatumais, kad nepakenktumėte terasos spalvai bei savybėms.

Ką apie mūsų specialistus kalba klientai​?

Darius
Darius
Read More
Dirbant maisto industrijoje švaros palaikymas yra vienas svarbiausių prioritetų. Esame dėkingi šauniems specialistams, kurie mūsų restoranų tinkle periodiškai užtikrina tobulą švarą.
Inga
Inga
Read More
Kad nereikėtų naudoti vidinių įmonės resursų, užsakant paslaugas visada kreipiu dėmesį į tiekėjo savarankiškumą bei galutinį rezultatą. Likau tikrai patenkinta atliktais darbais ir jų kokybe.
Gintaras
Gintaras
Read More
Malonūs, mandagūs specialistai. Pagelbėjo, kai to labiausiai reikėjo. Atvyko greitai, viršijo išsikeltus tikslus ir lūkesčius. Rekomenduoju.
Marius
Marius
Read More
Aukšto lygio paslaugų kokybė. Suteikti sprendimai padėjo mūsų verslui išspręsti kilusius iššūkius ir leido ramiai koncentruotis į kitus prioritetus.
Jurga
Jurga
Read More
Likau maloniai nustebinta klientų aptarnavimu, punktualumu, diskretiškumu ir rezultatais.
Saulius
Saulius
Read More
Paslaugomis naudojamės jau ne pirmą kartą. Esame patenkinti punktualumu, darbų kokybe ir kaina.
Previous
Next

Terasos plovimo kainos Vilniuje

Terasos plovimo kaina

Dažnas klientas nori iškart sužinoti terasos plovimo kainą. Tačiau ji priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, nuo terasos ploto, paviršiaus medžiagų, nešvarumų lygio ir tipo, nuo valymui naudojamų priemonių, metodų, įrankių bei kitų kriterijų. Štai kodėl mes prioritetą teikiame išsamiam pokalbiui su klientu ir tik tada pateikiama individualų pasiūlymą, kuriame nurodome tikslią darbų kainą.

Kur dar teikiamos terasos valymo paslaugos?

Lietuvos žemėlapis

Kauno apskritis

Vilniaus apskritis

Utenos apskritis

Panevėžio apskritis

Šiaulių apskritis

Alytaus apskritis

Marijampolės apskritis

Tauragės apskritis

Klaipėdos apskritis

Telšių apskritis

 • Kauno apskritis
 • Klaipėdos apskritis
 • Šiaulių apskritis
 • Panevėžio apskritis
 • Alytaus apskritis
 • Marijampolės apskritis
 • Tauragės apskritis
 • Telšių apskritis
 • Utenos apskritis

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei terasa papilkėjusi, praradusi savo spalvą dėl dulkių, purvo, žiedadulkių, nešvarumų sankaupų, tuomet plovimas aukšto slėgio srove tikrai padės sugrąžinti jos pradinę spalvą.

Terasų valymui naudojame aukšto slėgio vandens srovę, todėl jokio nemalonaus kvapo nebūna nei valymo metu, nei po jo. Jei reikia naudoti intensyvesnio poveikio valymo priemones, renkamės bekvapes ar minimalaus, neerzinančio kvapo.

Terasos plovimas svarbus dėl trijų kertinių aspektų: pirma, tai užtikrina higieną poilsio zonoje; antra, valymas leidžia ilgiau išsaugoti terasos grindų, sienų medžiagų savybes; trečia, švari terasa atrodo estetiškai ir patraukliai.

Jei yra galimybė, profesionalų valymą reikėtų atlikti bent kas pusmetį.

Po valymo terasai galima leisti išdžiūti, tačiau jei tai Jums nekelia diskomforto, šia zona galite naudotis iškart. Mes naudojame saugias priemones, nekenkiančias nei medžiagoms, nei aplinkai ar žmonėms.

Siųsti užklausą